Zlatník Podhorský má krásnou, chytrou, ale i značně náročnou ženu. Náročnou po všech stránkách, jak říkají jeho známí. A pan Podhorský má obavy, že ho podvádí. A tak navštíví Martina Tomsu, aby mu zjistil, zdali jeho žena nemá milence. Už několikrát se přesvědčil, že mu jeho paní lže. Jde však opravdu jenom o nevěru, nebo je paní Podhorská zapletená do série trestných činů od vykradení zlatrnictví až po únos a vydírání? Při sledování paní Mileny Tomsa vyfotografuje chlapíka, nápadně podobného muži podezřelého z vloupání. Jeho posedlost vyřešit zamotaný případ ho přivádí k životu nebezpečných situací. I když spolupracuje se svým kamarádem, poručíkem Součkem, daří se mu být, takříkajíc, o krok před policií a významně přispět k vyřešení případu. (Česká televize)

mira007

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Co udělá český akční hrdina, když na něj namíří pistol Kuklová? Skočí šipku šejdrem a ta se tak vyleká, že zahodí pistol po výstřelu. PS: AZ kvízový Aleš Zbořil opustil svůj pořad, aby si tady zahrál patnáctisekundové cameo na své jméno , protože mu ukradli občanku na kterou někdo prodává ukradené věci z klenotnictví. ()

• Aleš Zbořil si v epizodě zahrál sám sebe. „Měl jsem hrát člověka, jemuž někdo ukradne občanku a pak se za něj vydává. Na tu občanku měl být záběr, jenže štáb si na to vzpomněl na poslední chvíli a na policii jim takhle narychlo falešnou občanku nechtěli vydat. Takže mě poprosili, jestli bych nemohl použít svou opravdovou občanku. Proto jsem hrál sám sebe,“ uvedl. (SONY_)