Pokud jste chudí a jinak než svou prací nebo šikovností peníze nezískáte, zkusíte všechno, co penězi i jen zavání. Darryl Whitherspoon, nadaný student ekonomie, je ten případ. Žije pouze s matkou a bratrem, a když se dozví, se bude testovat super lék, který zdokonalí pocity a smysly, nezaváhá ani na minutu. Darryl začíná lépe vidět, slyšet i cítit ale nikdo ho neupozornil na vedlejší účinky super léku. Ty se začnou projevovat v nejnevhodnější chvíli a Darrylův život tak nabírá komické obrátky... (Intersonic)

plsek45

Vtipná komedie se zajímavým příběhem .. je originální a určitě se budete smát 75% filmu ...Marlon Wayans to zahrál naprosto úžasně ty pohyby a obličeje prostě bomba ... Možná se na to nemuselo tolik tlačit a děj se mohl trochu uvolnit aby nebyl místy tak křečovitý ale jinak dobré ;) ()

Pecca007

Dvě hvězdy za herecké obsazení. Wayans umí pobavit, Spade je jako záporák dostatečně slizký a Lillard jako spolubydlící / podivín dává filmu taky jinoun tvář. Ta třetí za scénář. Jisté spojitosti s filmem "Zamilovaný profesor" jsem se sice za mák nemohl zbavit, ale Wayans musí řešit naprosto jiné problémy, než-li Murphy a tak scénáristovi palec nahoru. ()

Thomrius

Vcelku veselá komedie o smolaři, kterému se naskytne možnost otestovat "medicínu" po které se mu zlepší všechny smysly. Už to tady sice bylo, ale tohle je v trochu jiném kabátu. Pár scének se opravdu vyvedlo. 3+ ()

Lukoh

Naozaj originálna komédia, ktorá sa vymyká z už zaužívaného stereotypu. Aj keď sa vo filme vyskytujú černosi (ktorých humor mi absolútne nesedí) v tejto komédii to absolútne nevadí. Želám veľa zábavných chvíľ pri sledovaní tohto filmu. ()