Reklama

Reklama

"Mrtvý" boss

všechny plakáty
Trailer

Obsahy(1)

Mickey Holliday má i navzdory svému zdvořilému chování pověst obávaného gangstera. Během nepřítomnosti svého šéfa mafie Vica se propracoval na jeho místo, které již nehodlá nikomu přenechat. Zákeřný a sadistický Vic po tom, co byl internován v ústavu pro duševně nemocné, prahne po mstě a přikáže kumpánovi Benovi Londonovi, aby zúčtoval s těmi, co se přidali na Mickeyho stranu. Šarmantní Holliday má však připravený velký trumf, jímž není nikdo jiný než Vicova snoubenka Grace. Tu drží v bezpečném úkrytu jako svoji životní pojistku. Zuřivý a šílený Vic však nebere na nikoho ohled, proto se krvavá válka gangsterů nedá nijak zastavit... (McLushi)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (6)

Dale 

všechny recenze uživatele

Z tých Mickov, Nickov, Vicov, Rickov som bol podobne zmätený ako Ellen Barkin. O čo v tom filme vlastne išlo? Okrem toho, že skoro všetci boli zastrelení. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Terva ma pravdu s tymi nobl nocnymi klubmi, no malo filmov sa odohrava vyhradne po nobl nocnych kluboch. Nic to nemeni na tom, ze film komplet zhorel, prepadol a dnes je pravom v zabudnuti  : 6 % ()

Terva 

všechny recenze uživatele

Příběh se odehrává v tajemném podsvětí nóbl nočních klubů.... sledování snímku je jako čekat ve městě na autobus, kde možná žádný nejezdí. ()

Visáč odpad!

všechny recenze uživatele

"Mad Dog Time is the first movie I have seen that does not improve on the sight of a blank screen viewed for the same length of time. Oh, I've seen bad movies before. But they usually made me care about how bad they were. Watching Mad Dog Time is like waiting for the bus in a city where you're not sure they have a bus line... Mad Dog Time should be cut into free ukulele picks for the poor." - Roger Ebert, Chicago Sun-Times ()

Galerie (6)

Zajímavosti (1)

  • Filmový kriti Roger Ebert o filmu prohlasil, že je možná lepší dívat se hodinu a 45 minut na prázdnou zeď, než sledovat tento film. (Terva)

Reklama

Reklama