VOD (1)

Debbie řeší každodenní starosti mámy v Los Angeles a Peter si naplno užívá New York. Když si ale tihle nejlepší kamarádi prohodí na týden role, všechno je rázem jinak. (Netflix)

Trailer

Bebacek

Na tomhle jsem si dobře ujela. Romantika, u které je od začátku jasné, jak dopadne, ale i tak jsem na ni čuměla jak tele na nový vrata se slinou na bradě. Boží Reese Witherspoon (JAKO VŽDY, my girl!), boží Ashton Kutcher (kdo ho JEŠTĚ nedocenil, ať si konečně pustí That '70s Show), mezi nimiž to jiskří, aniž by se na place (krom finální scény) reálně potkali. Facetime komunikační mod (tak si žijeme) a láska ke knihám. Mimo jiné. Jednoduché, nenáročné a přitom ne blbé, milé a roztomilé. ()

Lacike

Čakal som romantiku so sympatickým hereckým obsadením (Reese vyzerá stále super ale Kutcher pôsobí ako vyschnutý strom). Namiesto toho tu máme 2 samostatné priemerné filmy o tom ako sa obidve postavy, ktoré sa ocitnú v novom prostredí, snažia tomu druhému napraviť život a zároveň zisťujú, čo im chýba v ich vlastnom živote. A niekde behom toho procesu, aj keď som si nevšimol kde, zistia, že sa milujú. Vau. Lenže problém je, že spolu strávia menej ako 5 minút filmového času. A aj to je dosť prehnaný odhad. jak nefungujú vzťahy na diaľku, tak nefungujú ani filmy o vzťahoch na diaľku a tak to bola aj vďaka prehnanej stopáži a otravným vedľajším postavičkám (Tig Notaro už dúfam nikdy nikde neuvidím) často nuda. 5/10. ()

koty2201

V popise každej filmovej databázy sa píše o tom, že tento film je komédia a romantický film. Viete čo je veľká škoda? Že sa všetci šeredne mýlia. U teba alebo u mňa, je tak veľmi vtipný asi ako pohreb rodinného príslušníka, ktorého ste mali veľmi radi. Zároveň to je tak romantické ako keď večeriate pri sviečkach osamote. Viem, že je to produkcia Netflixu, ale aj tá je väčšinou aspoň priemerná. Toto je tak 3/10. Jediný kto mi prišiel aspoň trochu sympatický, bola tá kolegyňa hlavnej hrdinky zo školy, ktorú poznám z Armády mŕtvych. A občas pán záhradník/milenec. Inak je to naozaj bieda a Ashton Kutcher ani Reese Witherspoon nehrali nič. Ako keby bol tento film pre nich len nejaká lacná bokovka v ktorej ani nechceli byť. A pritom to samotná Whiterspoon produkovala a dokonca aj niekto ako je Jason Bateman. Od takýchto tvorcov som čakal oveľa viac ako takýto predpotopný zážitok. Scenár bol neoriginálny a extrémne nudný a bez nápadu. Buď je dotyčný totálny začiatočník, neschopák alebo sa mu do toho naozaj nechcelo a musel sa nútiť do písania. Nehovoriac o tom, že vôbec nerozumiem, prečo je to tak zbytočne dlhé. Dobrá komédia nemusí mať skoro 2 hodiny. O to nudnejšie to bolo. Takže nie, tomuto filmu sa radšej vyhnite ak nechcete len zbytočne zabiť čas a nemáte nič dôležitejšie na práci. Čo v porovnaní s týmto počinom je väčšina vecí dôležitejších. Počas sledovania som to po polovici chcel vypnúť, ale povedal som si, že uvidím, či to má aspoň zaujímavý koniec. Bohužiaľ, nemalo. ()

Olík

Jo,jo, Netflix jede „originální“ bomby :D Ale nebudeme zase tak zlí. Je tam zfotrovatělý Ashton Kutcher, je tam MCBP Reese Witherspoon…to jsou taková americká zlatička, na která se ani nedá zlobit. A zápletka je prostě taková jaká je…..láska kvete v zimě i v létě aneb a žili spolu šťastně až do smrti. Prostě jsem chtěl jenom říct, že někdy nastanou takové konstelace hvězd, kdy se i tuctová romedie dá přežít. ()

AndrewNewman

Kto čaká salvy smiechu, bude maximálne sklamaný a film skrečuje zrejme už v polovici, ak nie skôr. Najviac ma však sklamalo to, že hlavní aktéri boli spolu na scéne asi 5 minút z celej prestrelenej stopáže. A to je pritom hlavným lákadlom filmu celkom fajn chémia medzi Witherspoonkou a Kutcherom. Toto je jeden z tých filmov od Netflixu, ktorý by ste našli v ponuke televízie DOMA. Akurát bez známych hereckých hviezd. ()

• Ve filmu zazní řada písní skupiny The Cars ze 70. a 80. let. (KGBelik)