Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Debbie řeší každodenní starosti mámy v Los Angeles a Peter si naplno užívá New York. Když si ale tihle nejlepší kamarádi prohodí na týden role, všechno je rázem jinak. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (94)

sugythesugar 

všechny recenze uživatele

Celý film mi pripadal ako jedna seriálová sezóna, ktorú tvorci zostrihali do dvoch hodín. A asi by som si to v tej seriálovej podobe sitkomu na spôsob How I met your Mother užil viac, pretože ako základ na sitkom je to ideálne. Vedľajšie postavy sú ako z Two and Half Men. Od divného suseda, ktorý je nonstop v zahre svojej susedky a nápadne ju špehuje. Syn hlavnej hrdinky, ktorý je neobľúbený. Nová uletená kamarátka a tak ďalej. ()

kersten 

všechny recenze uživatele

Nuda. Jedna hviezda len z úcty k Reese a Ashtonovi. Že sa na takúto hlúposť nechali nahovoriť .......majú núdzu o filmove ponuky? Každopádne už vyšli z formy a v romantických filmoch sú už odsúdení do role matky a tatka. Žiaľ, tak ide čas .... ak sa to niekomu páčilo, tak v tom prípade som už stará ja a tieto filmy ma už prestavaju baviť; nieje to už čo bejvavalo..... ()

Reklama

sedm.1 

všechny recenze uživatele

Na jednu stranu je Your Place or Mine sice tím nejtypičtějším zástupcem žánru romantická komedie, co si lze snad představit, dodržující veškerá její pravidla, bez nějakého vymýšlení, novátorských postupů, nečekaných momentů, či disponující vlastně čímkoliv výraznějším, co by film nějak specifikovalo, nebo jakkoliv odlišovalo od nepočitatelné řady dalších podobných filmů z daného žánru, nicméně na druhou stranu i přesto nabízí tato podívaná tolik pozitivních věcí, že se jí dá veškerá ta neoriginálnost a nenápaditost s lehkostí odpustit. V první řadě musím určitě zmínit obsazení dvou hereckých ,,navrátilců´´, kteří celému filmu velmi pomohli, jelikož jak Reese Witherspoon, které to jen tak mimochodem sluší snad čím dál víc, tak stále velmi sympatický a přirozený Ashton Kutcher, tu tvoří vážně pohodovou dvojici, které nelze přát nic jiného, než happyendový konec, který se samozřejmě dostaví a potěší, příjemný je pak i fakt, že tvůrci po celou dobu zbytečně ani jednou nezatlačili v žádném z ohledů na pilu, prostě to má takový přirozený vývoj, bez hloupého moralizování, či nějakých afektovaných reakcí, no a sympaticky působí v podstatě i celkové zpracování, nesoucí se v jemném nádechu, u kterého si divák skutečně odpočine a stráví u něj příjemný čas. Vytýkat filmu jinak moc nechci, snad jen že v rámci humoru se drží opravdu hodně při zdi, ani to však nic nemění na faktu, že zkrátka spousta lidí tuto romantiku sice odsoudí pro svou nevýraznost a tuctovost, a to určitě právem, ovšem zároveň jsem přesvědčen, že pro příznivce daného žánru se jedná o skvělý přírůstek, který nejednomu z nich udělá jistě radost. ()

neo250 

všechny recenze uživatele

Tu vidno, preco Netflix nenatoci dobru komediu. Lebo setri kde sa da. Namiesto toho, aby si prenajali byt alebo terminal, tak si postavia kulisy, kde je to vsetko umele a za zelenym platnom. A to je len vizual. Dalsie nekomentujem. Co sa tyka komédie a témy, tak to ma pobavilo. Za mna skvela oddychovka k vinu na vecer. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Zoufale plochý romkom plný klišé navíc s nulovou chemií mezi ústřední dvojicí. Úsměvné momenty by se daly spočitat na prstech jedné ruky a těch romantických je ještě méně. Reese je pořád docela sladká i před padesátkou (dokonce i když se chová v závěru jako kráva) ovšem Kutcherovi se to úplně říct nedá. On sice zestárnul, ale na to any hrál “dospělé” role mu chybí charisma a v tomhle případě je jeho obsazení krokem vedle…40% ()

Galerie (9)

Zajímavosti (7)

  • Ve filmu zazní řada písní skupiny The Cars ze 70. a 80. let. (KGBelik)

Reklama

Reklama