Před vraždou

(seriál)
Trailer

VOD (1)

Epizody(4)

Vězeň odsouzený v cele na smrt má zálibu v řešení případu „zvenčí“ po schůzkách s klienty, kteří za ním do věznice dochází. Jednoho dne za ním přijde mladá reportérka snažící se vyřešit případ ženy zamčené ve sklepě a příběhy hned několika vzájemně cizích hlavních postav se začnou proplétat v tomto čtyřdílném seriálu, kterému rozhodně nechybí nejen detektivní vyšetřování a nečekaná překvapení, ale také notná dávka černého humoru. (TheEvilTwin)

Trailer

Arkagas1989

Tak tohle byla lahoda! Elitní kriminalista odpykávající si trest smrti za zabití manželky, který pomáhá řešit společně se svým kámošem ze stejného oddělení ( s kontem 13 zavražděných) případy, které jsou ostatním tak trošku jedno.  Jedna novinářka, kterou zachránila v metru od obtěžování žena, která tvrdila, že vše nahrává žive na facebook a přitom ho ani neměla. A v neposlední řadě jedna rodina vikáře, kde je úplná banalita zvrtne v drama na život a na smrt. Protože „každý je vrah, stačí jen být na špatném místě ve správný čas." Že tohlo vyšlo ven jsem nějak letmo registrovala, ale jelikož to doporučovala Lucka z Opravdových zločinů, nebylo nad čím přemýšlet. Rozsah 4 dílů je naprosto skvělý, protože se tady pořád něco děje, obsazení výborné, herecké výkony skvělé.  Na jedno odpoledne rozhodně něco, co není v dnešní produkci tak všední a je to příjemné osvěžení. Aneb i o těžkých tématech s nadsázkou a černým humorem.  Moje hodnocení: 9/10 ()

Zuzato

Nachytal jsem se, mělo mě varovat prvních 5 minut + to, že je to Netflix, ale říkal jsem si 78 %. Čekal jsem zlepšení. Ano to bylo horší a horší. Prostě kombinace progresivního feminismu (najděte jednu pozitivní mužskou postavu) a dětinských chyb v logice. Navíc novinářka a oběť jsou napsány mizerně. Jejich chování a motivace... Nebudu spoilovat. Poslední díl a půl dokoukán z nutnosti.  Dvě hvězdy za dějovou linii Tucciho. ()

jedna_vrana

Harry Watling: „Snažím se udělat správnou věc, nic víc.“ Nápad to bol dobrý, lenže pocity, čo vo mne zanechal! Minisériu som si vybrala kvôli Davidovi Tennantovi a Stanleymu Tuccimu – to predsa nemôže byť zlé. Ak by som pristúpila na hru – že mi tvorcovia chceli predložiť absolútne absurdný príbeh, to by som sa s tým zmierila. Lenže je to v konečnom dôsledku príliš málo absurdné. V príbehu sa udejú také kriminálne lapsusy, že som len krútila hlavou. Tomuto príbehu sa nedá uveriť nič. Tie dve hviezdičky sú za hlavných predstaviteľov (robili čo mohli, ale scenár bol deravý ako rešeto) a  oslovila ma práca scénografa a kameramana. ()

ElStupido

Jedna hvězdička za Stanleyho, druhá za Dejvida. A mínus 3 za tříkilové hovno v igelitce. Pizda je zavřená pár minut ve sklepě u neškodného faráře, ale místo toho aby hloupě zpanikařila a zkusila si zavolat o pomoc nebo se s ním nějak racionálně dohodla, na něj kulišácky vyzraje. Má totiž nakoukanou slečnu Márplovou i Metloka, a tak radši rozmaže svoje výkaly a krev po celém sklepě, takže až ji ten lump, co v životě neublížil mouše chladnokrevně odpraví, nestihne sklep vyčistit dřív, než k němu dorazí policie. Moffate, ty ses zase překonal. ()

wowylgu313

Tak rovnou píšu : 75-80% ... Takový ten "seriál" co za jeden večer prostě dáte. (4 díly) ... Musím uznat že zde bylo dost prostoru kdy jste měli nutkání to ukončit protože "bezvýznamné, bezmyšlenkovité konverzace" ... ale!!! To trvalo jen chvíli ... Vydržte! Vlastně hned v půlce prvního dílu se stane něco co vás už nepustí. Každopádně klaním se, klobouček dolů... Protože to nakonec bylo velmi povedené a prostě chcete vědět víc a chcete jít dál a na konci uz jen tupě čumíte co se to vlastně stalo, (kvůli jednomu stupidnimu flashdisku) ;D hodně zvratů a obratů a nečekaných situací a to je přece o co tu jde ne ... Povedený krátký seriál, rozhodně doporučuji. Bylo mi dokonce i velmi líto že končí. Nebo nekončí? ... ()

• Po záverečných titulkoch ešte prichádza dodatočná scéna. (Arsenal83)