Reklama

Reklama

Před vraždou

(seriál)
Trailer

VOD (1)

Epizody(4)

Obsahy(1)

Vězeň odsouzený v cele na smrt má zálibu v řešení případu „zvenčí“ po schůzkách s klienty, kteří za ním do věznice dochází. Jednoho dne za ním přijde mladá reportérka snažící se vyřešit případ ženy zamčené ve sklepě a příběhy hned několika vzájemně cizích hlavních postav se začnou proplétat v tomto čtyřdílném seriálu, kterému rozhodně nechybí nejen detektivní vyšetřování a nečekaná překvapení, ale také notná dávka černého humoru. (TheEvilTwin)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (114)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

seriál který si na něco hraje a já bych moc rád věděl na co. Moffat opět přichází se sérií, která vypadá jak je strašně moc chytrá a zapeklitá, ale ve skutečnosti je spíš divná. Ještě beru tu Tucciho linku, protože on je sympaťák i jako trestanec a dietní Sherlock ale tu linku kde hraje prim David Tennant moc nepobírám.  Celá tahle linka, chování Tennantova pastora a jeho reakce na vzniklou situaci je totiž tak neuvěřitelná a bizarní, že i scénky od Monty Python dávají větší smysl. Ještě klika, že má tahle polouvěřitelná taškařice jen čtyři díly...60% ()

Daiker 

všechny recenze uživatele

No to byla slátanina..... Herci Ok, příběh a zpracování podprůměrné, divné.... Herci v roli rádce, vraha jsem nevěřil ani pozdrav. Stanley se na tu roli vůbec nehodil a ještě jak se pořád snažil hrát chytrého a s jakože cool psychopatem vedle sebe, který měl být asi vtipný..... No hrůza. Samotný příběh nesmysl a chování faráře bylo na facku. Přitom stačilo nahlásit to divné individum, kterému nevím proč chtěl pomoci. Jediné co mě na této sérii zaujalo bylo...... Kde je kurwa ta hlava? A proč je to tak důležité..... ()

Reklama

wowylgu313 

všechny recenze uživatele

Tak rovnou píšu : 75-80% ... Takový ten "seriál" co za jeden večer prostě dáte. (4 díly) ... Musím uznat že zde bylo dost prostoru kdy jste měli nutkání to ukončit protože "bezvýznamné, bezmyšlenkovité konverzace" ... ale!!! To trvalo jen chvíli ... Vydržte! Vlastně hned v půlce prvního dílu se stane něco co vás už nepustí. Každopádně klaním se, klobouček dolů... Protože to nakonec bylo velmi povedené a prostě chcete vědět víc a chcete jít dál a na konci uz jen tupě čumíte co se to vlastně stalo, (kvůli jednomu stupidnimu flashdisku) ;D hodně zvratů a obratů a nečekaných situací a to je přece o co tu jde ne ... Povedený krátký seriál, rozhodně doporučuji. Bylo mi dokonce i velmi líto že končí. Nebo nekončí? ... ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ani náhodou si nedokážu jen tak na první dobrou vybavit, kdy jsem se mohl takto bavit u seriálu z produkce BBC. Od této přebujelé stanice jsem v poslední době zvyklý spíše na duhovo- multikulturní vlezdoprdelismus nejhrubšího kalibru, kterým tito sluníčkáři zprasí nejeden dobrý příběh (Terry Pratchett), takže jsem byl nachytán zcela nepřipraven. Bavil jsem se výborně už od úvodní epizody a tvůrcům jsem prominul i mnohé nedostatky, protože bylo vidět, že se sami neberou příliš vážně. / Poučení: Jak se stát vrahem proti své vůli snadno a rychle. ()

JoVanGogh 

všechny recenze uživatele

Dobré ale... Prvé cca 2, resp. 2 a pol epizódy sa Inside Man javil ako vynikajúci psychologický triler s detektívnymi a mystery prvkami a skvelými hereckými výkonmi Davida Tennanta, Dolly Wells a Stanleyho Tucciho. Taký seriál, kedy vieš, že už je 1 hodina v noci a tebe chýba ešte veľa do konca, ale je ti to jedno, lebo to do zajtra nevydržíš, len aby si to dopozerala s márnym pocitom frustrácie z toho, čo si videla. Chytala som sa za hlavu z toho, ako neuveriteľne hlúpo sa veci skončili. Na druhej strane, aj tak to nebola strata času a ako krátka jednohubka to určite poteší každého/každú, kto si fičí na mystery trileroch. ()

Galerie (4)

Zajímavosti (1)

  • Po záverečných titulkoch ešte prichádza dodatočná scéna. (Arsenal83)

Reklama

Reklama