Před vraždou

Epizody(4)

Vězeň odsouzený v cele na smrt má zálibu v řešení případu „zvenčí“ po schůzkách s klienty, kteří za ním do věznice dochází. Jednoho dne za ním přijde mladá reportérka snažící se vyřešit případ ženy zamčené ve sklepě a příběhy hned několika vzájemně cizích hlavních postav se začnou proplétat v tomto čtyřdílném seriálu, kterému rozhodně nechybí nejen detektivní vyšetřování a nečekaná překvapení, ale také notná dávka černého humoru. (TheEvilTwin)

meda2016

Tento čtyřdílný seriál by mohl mít i 5*, nebýt sprosté manipulace s divákem. Týká se logických postupů a omezení se na řešení podle vzoru "objevíte právě to co hledáte". Ale dobře a pevně přitáhne diváka a zvědavost omluví, že se necháte manipulovat. ()

VLADEK

Nic proti výchozímu bodu vyprávění a konceptu, ale dějové zápletky jsou tak strašně hloupé a okolnostmi za hranici důvěryhodnosti. Jako by to napsala parta nějakých dětí, které přes sebe vykřikují různé náhodné nápady, nebo parta opilých scénáristů. Je to o to horší, že casting se v podstatě povedl, ale když herci nemají s čím pracovat... Černého humoru je tam pomálu, ale nefunguje to ani jako fraška, ani jako thriller. ()

bonovox

Zaujimavá miniseria ktorá však u mňa naráža na dosť absurdnú zápletku a následne ešte absurdnejšie konanie hlavných postáv. V závere sa dve dejové linky síce pekne pretnú ale bez nejakého výraznejšieho wau efektu. Po hereckej stránke to Tennant a Tucci zvládli skvele. Za mňa ale max 60% ()

Kenji

Začalo to nadšením. Stanley Tucci skvelý, ale už v polovici druhej epizódy bolo zrejmé, že riešenie "prípadov" zvonka je zbytočne natiahnuté a nemastné neslané. Všetci sa tvária múdro, kladú otázky, ale je to len také blabla. Materiál na sto minútový film, alebo tri 40 minútové časti. Štyri hodinovky boli dosť a zvlášť časť v Anglicku bola nekonečná. Učiteľka otravná, že by som ju najradšej ovalil už v druhej epizóde a vikárovi ušetril trápenie. Rozuzlenie prípadu z cely bolo úplne o ničom. ()

Mancunian

Má to světlé momenty, ale bohužel zůstává u momentů. Líbily se mi herecké výkony. Zejména Janice skvěle hraje bytostně odpirneho člověka. Nejméně zajímavá byla role novinářky, která byla prakticky k ničemu. Mrzí mě spoustu nezodpovezenych otázek. ()

agentkenny

Tak tady Netflix hodně příjemně překvapil. Geniálně zpracovaný děj. Mám rád, když čumím jak puk a jsem udržován v napětí až do konce. ()

sh4ris

Kterak jedna malá lež změní život jedné slušné rodině ..Tucci je výborný, Tennant taktéž. Hlavní hrdinku jsem si přála do sklepa zavřít taky. A tam ji liskat od rána do večera. ()

ztracenyDen

Krásně natočené, super herci. Ale příběh mě nezaujal, spíš mě iritoval. Obzvlášť počátek té hlavní zápletky a mnohá místa, kdy se postavy začaly chovat úplně jinak než do té doby,jen aby svou situaci zhoršily. ()

dlouheBidlo

Dobré. Dal bych tomu 4 hvězdy, kdyby vězňové měli víc prostoru. Mají totiž zdaleka největší charisma. Zápletka je neotřelá, střízlivá, dobře a překvapivě nakombinovaná.  Není to natahované. Prostě má to svoji kvalitu. Rozhodně doporučuji. ()

RomanL

Každej se tam chová jako vymaštěnej idiot, a ani ten první případ se zvětšením písma nedává smysl, protože takhle telefon text nezvětšuje, nikdy totiž nerozdělí celé slovo. Nemluvě o platbě jakémusi "násilníkovi", a dotyčná by to posílala jejímu manželovi. Takové hovadině by mohl věřit jedině debil. ()

Pokri

Absurdne vykonštruovaný príbeh, iritujúce a iracionálne správanie postáv. Ak to mala byť paródia, tak beriem, ale ak to bolo myslené vážne, tak je to poriadny prúser, ktorý si nezaslúži ani tie 2* ()

BarbarellaHa

Ty joooooo mě se to fakt tak líbilo! Po děsně dlouhý době fakt dobrá krimoša, zvratů je tam dost, je to v celku nečekaný a pořád se něco děje, 4 díly jsem dala hned za sebou! Temný to teda není vůbec ba naopak, je to prozářený sluníčkem a je to prostě celý dobrý! Na Netflix je to ouplná bomba ()

Peddro

Nakonec se mi seriál líbil. Jen mi celkem hodně vadily prvky feminismu a také nelogické a nepochopitelné chování faráře. Zničit rodinu a vlastní život kvůli tomu, aby ochránil pedofila, to je odporný zločin. Pedofilové patří k nejodpornějším zrůdám, které na světě jsou. A farář ho chrání. Farář, který se vlastně jeví jako dobrý člověk, který měl smůlu. Dobrý člověk by Edgara okamžitě předal policii. Za mě je tedy farář záporák č. 1. Stanley Tucci je výborný. ()

Tak.normal

Nějak nechápu, kde se bere to vysoké hodnocení. Hvězdičku za Tennanta, protože je dobrej, i když hraje nad tu nejdebilnější postavu, jakou jsem kdy viděla. Zvládla jsem dva díly, se sebezapřením. Možná je to tak moc intelektuální, až to nechápu, možná je to proto, že JSEM KU*VA VIKÁŘ! ()

ZuziBoss

Za mě bombice. Dala jsem to najednou… spousta věcí sice vypadá, že se zbytečně táhnou, ale na konci člověk pochopí. ()

Filumena

Stanley Tucci jako laskavý vrah, versus David Tennant kterého mám velmi ráda, černý humor, výborné zpracování, dobře běžící konverzačka. Tohle u mne nezapadne ve filmovém propadlišti. ()

BR23

Od 1. scény vo vlaku s teatrálnym obťažovaním, robí scenár vykonštruovanými situáciami z postáv väzňov vlastných absurdných činov. Problém sa nerieši hoc by ľahko mohol ale sa prehlbuje len aby sa stalo niečo dramatické čo by pridalo stopáž. ()