Rozmazlená žena z bohaté rodiny po pádu na lyžích ztratí paměť a Vánoce stráví v pozorné péči malé holky a jejího ovdovělého táty, kterému se lepí smůla na paty. (Netflix)

tyna97

Lindsay nám trochu zestárla a už jí to tak nepasuje, už bych ji viděla spíš na ty role paniček a mamin v domácnosti, ne na cestovatelku po nových láskách na svahu. Ta vánoční atmosféra, světýlka a vůbec celá vesnička, to byla nádhera! ()

Rathalos

No v uvodnych minutach som to mal chut vypnut kvoli hlavnej predstavitelke Sierre,ktora mi brutalne liezla na nervy,ale ako nahle stratila pamat,vsetko sa obratilo na dobre,nadherne zasnezene prostredie,uzasna vianocna atmosfera,ale i hudba,ktora vas naladi na tu spravnu notu,tieto pozitiva vyrazne pomohli samotnemu filmu,no a nemozem zabudnut spomenut Lindsay Lohan,ktora po tom vsetkom,cim si presla,drogy,alkohol,problemy so zakonom a podobne,tak vyzerala celkom k svetu a aj sympaticky,herecky to tiez nebolo zle,takze ak mam byt uprimny,pacilo sa mi to...:⁠-⁠) ()

BOURQUE

Žiadne veľké prekvapenie, a hlavne, žiadny veľkolepý návrat Lindsay Lohan sa nekoná. Podľa všetkého som to ja osobne ani nepredpokladal, len som veril, že film ako celok bude na lepšej úrovni, ako nejaká tuctová vec v produkcii Hallmarku. Nestalo sa to tak. Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

Olík

Nepraktická žena z bohaté rodiny….ztráta paměti….její všemi dobrým vlastnostmi disponující zachránce…..to vše v čase vánočním. Nevím, ale asi není potřeba zbytečně se rozepisovat, všichni víme, na čem jsme. Kupodivu mi tohle zasněžené béčkojidní klišé vyloženě nevadilo….samozřejmě za předpokladu, že sledujete tak na půl plynu. Každopádně, jestli se chce znovu nalezená Lindsay Lohan vrátit na hype kolem let 2003-06, tohle není úplně ta správná cesta. ()

Ben Nevis

Zápletka fajn, ale aby to fungovalo, musí se dost přiohýbat realita. Proč to má asi tak mizerné hodnocení? Jako hlavní bod vidím problém ve vnímání ekonomiky. Peníze tam neřeší nikdo kromě hlavního romanťáka. Sedí na zadku a brečí, že konkurence maká. Rozmazlená dědička je chvílemi nesnesitelná a chvílemi příjemná. Její snoubenec si ty od začátku očekáváné kopačky prakticky nezaslouží. Na pohádku (pro dospělé) je to málo pohádkové. Na komedii málo vtipné. ()

figliar

Takto to dopadá, keď sa spoji Netflix a Lindsay Lohan. Veľmi hlúpa vianočná romantika plná otravných postáv. Ale po pravde, nič iné som ani nečakal. Optimistické hodnotenie 2 hviezdičky sú odo mňa pre Netflix vianočný darček. ()

chrispe

Nevím no... myslím,  že kdyby se to vzalo trochu za jiný konec, výsledek by byl o moc lepší. Vzít na postavě její stereotypní nešvar a ten zvýraznit mi u mladé bohaté dvojice nějak nesedělo. U Sierry jsem přemýšlela, kolik jí má být asi tak let. Hlavní dobrák mi zase přišel dost nemastný neslaný a kde se tam najednou vzalo zalíbení (scéna s koulí), jsem taky nechápala. Světýlka, vánoční kýč dobrý ale, stejně tam zase chyběla špetka toho něčeho... ne, že by jiné vánoční filmy nebyly stejné, ale tady to nízkým rozpočtem fakt nesmrdělo, tak proč ta parodie? ()

Daiker

No to zas byla sračka od Netflixu.... Někdy jsou ty vánoční filmy příjemné, ale toto..... IQ tykve...... Jedna hvězda je za Ticktock influencera, ten aspoň trochu pobavil v lese bez mobilu ()

rublik05

Nečekal jsem nic extra, vánoční filmy má Netflix většinou stěží průměrné, Vánoce na spadnutí jsou však velkým přešlapem a směle se může zařadit mezi to nejhorší, co si Netflix na vánoční období přichystal. Nefunguje zde totiž absolutně nic. Herci jsou vyloženě otřesní, chemie mezi postavami je rovna nule, přihlouplé dialogy až nepříjemně tahají za uši, humor je trapný až běda, zápletka je ta nejobyčejnější z obyčejných, vánoční atmosféra se projeví jen vyloženě v několika málo momentech, a je to vlastně to jediné, co lze na filmu ohodnotit kladně. Hrůza a utrpení. Tohle není nic jiného než zbytečná ztráta času. 1/10. ()

bearmeedek

Plusem je: Nejsou zde aktuální vánočně-filmové debility, které nutí přestat po 10-ti minutách. Mínusem je: Je to klasická naivní a neoriginální "hallmarkovka". Zajímavost: Lindsay Lohan po létech na scéně. Ani bych ji nepoznal. ()

Likan7

Netflix? Hallmark? Co nutí Netflix jít do těhlech vod? Na rozdíl od Hallmarku tu nemá Netflix "svý" herce, který ví co mají dělat a jak se tvářit. Neberte to tak, že chci Hallmark nějak chválit, ale když si pustím jejich film, ideálně vánoční, dostanu pokaždý totéž - sníh, nějakou vánoční atmosféru, tunu kýče, 2 tuny lásky a cukříčkový happyend. Vánoce na spadnutí tu ukážou Lindsay Lohan, která není hezká...a toho týpka, který není hezký ani sympatický. Copak zbyde? Pár scén jak z Přes palubu, ve kterých se bohatá fiflena učí domácí práce... ()

RAFT

Komedie o ztrátě paměti. No , takých filmů už bylo. Jsou daleko lepší vánoční filmy než je tenhle. 40% ()

Terka_127 odpad!

Dlouho jsem film neoznačila odpadem. Už si ani nevzpomínám. Ale tady? Tady je všechno špatně! Scénář, režie, produkce, výprava, obsazení a jejich herecké výkony?! Byla jsem zvědavá na návrat Lohan, ale jako udělat z ní v jejím věku a po závisláckých a tedy i botoxech mladou žábu a dát ji vedle opravdu mladě vyhlížejícího, ač už otce, Overstreeta... Proč jim to nevěřím? Pokus o vánoční Přes palubu je těžko uvěřitelný, když to celé trvá asi 2-3 dny. Najednou prozře a stane se z ní dáma, která umí vařit, ustlat si a uklidit si pokojíček? Vážně???? Jsem dost zklamaná, protože potenciál by to mohlo mít pěkný. Hezké vánoční téma. Ale pak Santa byl teda taky přes čáru. Jediné místečko, které snad stálo za to sledovat byl její mladý snoubenec influencer a totální palbb. To jsem se i upřímně zasmála. ()

Clark_Kent

Tyhle Vánoce by se dali přežít, jenže Lindsay Lohan a její nevdečnej botox. To mě fakt otrávilo. Jinak samozřejmě, klasický příběh kdy rozmazlená flundra, ztratí paměť a následně se ocitne někde docela jinde, kde musí dělat všechno na co nebyla nikdy předtím připravena. ()

Shitonit

Pohádka, jak bohatá princezna k chudému štěstí přišla. Krutě přebarvený christmas, zavádějící nás do nádhernýho uspokojení. Hezký večer, dečka, čajík s rumikama a je to paráda. Vo čom to ale bylo si už moc nepamatuju...asi ty vánoční rumíky... .-) ()

Athree

Tak takhle špatné herecké výkony jsem už dlouho neviděl. Příběh vesměs o ničem a myslím si, že důstojného comebacku Lohanové jsme se nedočkali. ()

jprmusic odpad!

Naprosto příšerná varianta na Přes palubu. Lindsay Lohah by se měla přemístit do muzea voskových zrůdiček a zbytek herců k lopatě. Fakt děsivá záležitost. ()

VojtaMarek00

Velký comeback Lindsay Lohan v podobě vánoční romcomové spatlaniny využívající ta největší klišé a nejnižší společné jmenovatele, které žánr nabízí, a představuje je v zoomer-friendly hávu. Sám o sobě takřka bezvýznamný, zbytečný, a tedy zcela ideální film pro Lindsay a její comebackový výkon, který fakt neponechala náhodě, skvěle pracovala s charakterem a "svou" ztrátou paměti, a připomněla, že comedy zvládá levou zadní i po pauze. LiLo nejen že je na celé věci tím nejpříjemnějším, ale doslova ji celou od začátku do konce táhne. Je nejen herecky velmi ve formě, ale zároveň i krásnější, než kdy jindy (fakt, děsně jí to sluší!), a to moc rád vidím. Snad jí tentokrát ten comeback vydrží. Mám z ní velkou radost, asi proto to velkorysé hodnocení. Lindsay je prostě sama o sobě důvodem pro hvězdičky, sorry jako. ()