• slovenský

Drama / Krimi / Romantický / Thriller

USA, 1986, 105 min

Musím říct, že na tomhle snímku se mi ani tolik nelíbilo, o čem vlastně byl, ale líbilo se mi to, o jaké době pojednával. Ten snímek má prostě ducha osmdesátek, je to roztancované, je zde povedený hudební doprovod a díky Kevinovi to do těch osmdesátek prostě patří. Tohle mě na filmu opravdu nadchlo.(9.9.2017)

• Lacike

Pribeh o maklerovi, ktory po jednom neuspesnom obchode pride o vsetko a zo strachu pred dalsim neuspechom sa stane messengerom na bicykli. Pribeh je naivny ale v tom roztomilom osemdesiatkovom style neraz podfarbeny pohodovou dobovou hudbou. Len skoda, ze pribeh nebol pestrejsi. Ono sa tam prakticky nic extra nedeje. Baconovej postave trva cely film, kym prekona strach z neuspechu. Romanticka linia ma minimalny priestor a tak stopaz vyplna zbytocna linia o jednom kriminalnikovi, ktory vyuziva messengerov na nekale zasielky. Vysledkom je film, ktory sucasnemu divakovi uz nema co ponuknut a vo svojej dobe pravom zapadol, ale ak mate radi osemdesiatkovu atmosferu a Kevina Bacona, tak sa to raz da v pohode prezit. 5/10.(2.6.2018)

Kevin Bacon - zkrachovalý makléř t.č. poslíček na kole - jest velké aktivum tohoto prostinkého nicméně docela sympatického messengerského Flashdance.(7.7.2006)

• kikuka

mala som tú česť zhliadnuť začiatok filmu - bez zvuku s arabskými titulkami..úprimne, zabavila som sa a dialógy boli zbytočné (len škoda tej hudby ;-)..čo ma ale pobavilo ešte viac, je distribučná popiska umiestnená kúsok vyššie: "Když jeho kolega Terri (Jami Gertz, ER, The Lost Boys), .." - Terri je totiž ona (minimálne preto, že Jami Gertz je)..čo sa týka filmu, bol úžasne priehľadný - nielenže bolo jasné, čo sa stane, ale aj ako to bude nasnímané a nastrihané..no, nádhera..(5.11.2006)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $7,634,909Tržby Celosvetovo $-(4.2.2010)

• - Paul Rodriguez si ve filmu zahrál postavu se stejným příjmením, jako je jeho vlastní a to Hectora Rodrigueze. (freelex)