Pekelná bestie SS

• Itálie La bestia in calore (více)

Kultovní dílo drsného filmového subžánru. Zatímco farář plánuje s italskými partyzány záškodnické práce proti nenáviděným nacistům, v nedalekém vězeňském táboře probíhají nelidské experimenty. Krásná, ale nelítostná důstojnice SS, doktorka Ellen Kratsch (Macha Magall) tu mučí vybrané ženy těmi nejroztodivnějšími způsoby. S oblibou je nechává znásilňovat a zabíjet svým miláčkem, svou bestií. Napůl muž, napůl zvíře, udržovaný při životě vysokými dávkami afrodiziak, je vždy připraven vyhovět zvrhlé touze šílené doktorky. Jednoho dne se ale cesty partyzánů a nacistů střetnou… (oficiální text distributora)

Martin741

Karel Chrocht, teda Karlos80 vidim ze vie co bol nazisploitation. Vsetky atributy nazisplitation tu su : nahota, nasilie, tortura,, k tomu este aj vojnove sceny. dam az 60 % ()

cariada

Tohle se mě teda vůbec nelíbylo, nebýt možnosti to sjíždět zrychleně , tak to ani nedokoukám, stejně dopadly i zbylé filmy z téhle trilogie. Ta jedna hvězda , je za spoustu nahotin- ps - mě bobry nevadí a hlavně v té době se ženský ještě neholí. Víckrát už si to nepustím. ()

destroy83

Italsý naziexpolitation který nesází pouze na co největší porci nahoty a násílí, ale předkládá i celkem slušný děj a trochu partyzánské války. Příběh se odehrává v italské horské vesničce, kde si SS zřídila malý pokusný koncentrák v čele s perverzní doktorkou Elen, kterou ztvárnila velmi dobře Macha Magall. Krutá Elen a její dvě neméně kruté pomocnice si chovají v kleci věčně nadrženého "poločlověka", kterého dopují nějakým svinstvem a poté mu předhazují nahé mladé venkovanky, které tahle zrůda s notnou dávkou krve a modřin vždy usouloží k smrti. Kromě toho se Elen vyžívá v mučení na ženských i mužských genitálíí a nezapomene se u toho chlípně oblizovat a ukázat kozičky. Vesničany jim servíruje komando německých vojáků, které při svých nájezdech na vesničku znásilňuje i zabijí. Při scéně kdy voják vyhodí novorozence do vzduchu a rozstřílí jej, mě dost zamrazilo. Ve snímku je podobných šokujících scén notná dávka, i když se převážná polovina stopáže věnuje partyzánům, kteří už německých zvěrstev mají plné zuby. Takže se dočkáme i pár akčních scén, výbuchů a přestřelek mezi němci a partyzány v průměrném béčkovém provedení. Podle mého se v rámci žánru jedná o slušný snímek, který stojí určitě za vidění. U mě za tři hvězdy. ()

Wade

Čekal jsem o hodně víc, ale že dostanu komedii to jsem netušil. Bojové scény byly fakt špatné a scény znásilnění byly jak z české žumpy Bastardi. Údajnému monstru se ani nepostavil a navíc vypadal jak kretén s těma jeho výrazama při (sexu). Scény mučení nebyly nejhorší, ale rozhodně byly pod standardem u těchto filmu a to, že ve filmu je bobr vedle bobra jsem čekal přece jen je to z roku 1977. 40% ()

fiLLthe3DD

Je to Italské,je to snímek z kategorie "video nasty" a i přes to je to dokonale nudné,bez dobrých postav a krvavých gore efektů(pár nechutností tu sice bylo,ale opravdu jich bylo pekelně málo). Místo hororového násilí jsem se dočkal jen stupidního válečného filmu se špatnými herci a triky. Divím se,že jsem to vůbec dokoukal...30% ()

xaver odpad!

Odpad všech odpadů. Ne žeby nacisti neprováděli zvrhlé experimenty s lidma, ale tento snímek se vymyká i představám těch nejzvrhlejších esesáků. Myslím, že lidstvo má štěstí, že režisér nenatočil tento film před válkou jako skvělý návod pro zvrhlé fašouny. ()

mira007 odpad!

Erotický horor z prostředí nacistického koncentráku - odpad jedině odpad s úctou k opravdovým obětem musím konstatovat, že něco takovýho může točit jen hovado. ()

Stocki odpad!

Co tohle mělo znamenat, to vážně netuším. Horor to tedy vůbec není. Za zmínku stojí snad jen scéna v mučící místnosti, kde mj. chudince holce kleštěmi trhaly nehty na rukou. Pojídání ochlupení tou bestií v kleci jsem už nějak nepochopil... ()

Rockerman odpad!

Děs a hrůza.Naprosto amatérsky natočený film,s množstvím brutálních scén a příšernými dialogy.Připomíná mi to jiné italské braky a to filmy o kanibalech.Never more!!! ()

Tormentor665 odpad!

U hodně špatných italských filmů vždy čekám, kdy se dostaví nějaký zajímavý nápad (nebo erekce), který všechno zachrání. U elektrod na važíně jsem už váhal, jestli tu hvězdičku nedát, ale ne, tohle je opravdu příliš hrozné. Především ty pseudobojové scény, u těch jsem měl zavřené oči a bál jsem se je otevřít, dokud neskončí... ()

GameboyNES

extra nepovedené nazisploation. Tu jednu dávám za vtipné scény s tím neandrtálcem jak šukal ty baby a pak jim sežral bobra :D ()

G04T

Čistě trashová záležitost, já vím, ale mě se to líbilo. Něco mezi partyzánským filmem a něco mezi nazisploitation. Na rok 77 jsou některý scény už moc přes čáru a to se mi právě líbilo nejvíc. Snad ještě brutálnější než Ilsa. Sice to ve mě nezanechalo takovej hnusně smutnej pocit jako už zmíněná Ilsa, ale stálo to za to fakt že jo.. A to hodnocení? 33 procent, vážně? Asi je se mnou něco špatně. ()

Pitryx

No, tady už je znát více peněz než v druhých dvou filmech, i když bych se opovážil tvrdit, že záběry na německou kolonu byly použity z jiného snímku. Kamera už zde zabírá i pár detailů a na své si přijdou i ženy. Přesto všechno je tento film je jednookým králem mezi slepci a není potřeba jej vidět. Dávám 15% za několik okamžiků, za pranice, za kameru, to ovšem dohromady, protože mimo toto, to byla zase pěkná blbina. No a pětka se zaokrouhluje nahoru…POZOR na některé kopii může být druhé jméno režiséra a to Ivan Katanski. ()

honzic

Zajímavý námět, ale hodně sadisticky, leč nevěrohodně natočený a ztvárněný, chyběla taky logická linie a výraznější herecké výkony či vcítění do postav, moc suché a nudné. Hodnocení: 35 % ()