Epizody(8)

Nelineárně vysílaný seriál, jehož pořadí epizod má každý uživatel Netflixu rozdílný.
Geniální zločinec a jeho parťáci se chystají ukrást sedm miliard dolarů. Tenhle velkolepý a do detailu propracovaný plán ale ohrozí zrada, hamižnost i ďábelské intriky. (Netflix)

Recenze uživatele Rocky88 k tomuto seriálu (7)

Kaleidoskop (2023)

Slibný koncept, leč nevyužitý, ba dokonce kontraproduktivní. U některých epizod vyloženě vadí nechronologické přehrávání, u jiných zase ne. Nicméně všechny epky prozradí vše, co se odehraje v poslední epizodě. Žádné nečekané překvapení, žádná nečekaná reakce nějaké z postav. Nic. Hrozně chybí napětí, celé to má pouze "Hm efekt". Škoda. ()

Žlutá (2023) (E01)

Viděno jako první díl. Zatím ničím objevný heist, vykradení obchodu s diamanty hodně zjednodušené, snad to nebude takto zkratkovité i nadále. ()

Zelená (2023) (E02)

Viděno jako pátá epizoda. Tahle o útěku z vězení funguje i samostatně, na druhou stranu nemá na vývoj žádný vliv. Pouze ukazuje, jak spolu Ray a ten kudrnatej běloch (pozor, rasismus!) vycházeli v minulosti. ()

Modrá (2023) (E03)

Viděno jako třetí epizoda. Stále ničím nepřekvapující zápletka, nahodilé přehrávání dílů hodnotím po třech epizodách jako nevhodné/nefungující, absolutně ztrácím zájem. Je to jako byste si náhodně pouštěli díly jakéhokoliv sériálu - nesmyslné, ničící seriál. Tento navíc nemá co nabídnout. Jestli to dokoukám, bude to pro tvůrce důvod slavit. ()

Oranžová (2023) (E04)

Viděno jako čtvrtý díl. Nebýt nové informace o Avě, šel bych asi na 1 hvězdu, protože pozadí motivace agentky ex-závislačky je absolutně nezajímavé. Náhodně přehrávání epizod stále hodnotím jako naprosto kontraproduktivní. ()

Fialová (2023) (E05)

Viděno jako šestá epizoda. Opět poutavé, jen s pár chybami. Jako například že jen vizuálně vysvětluje nevraživost dvou hlavních antagonistů (24 let před loupeží). Nic esenciálního, ale epizoda sama o sobě obstojí. ()

Růžová (2023) (E07)

Viděno jako druhý díl. Nejsem přesvědčen, že nahodilé přehrávání dílů je dobrý nápad. V tomto případě jsou mi postavy stále ukradené, tématem loupeže stále nepřidává nic originálního, takže koukám spíš ze zvědavosti. ()

Leden plný seriálů

Leden plný seriálů