Epizody(8)

Nelineárně vysílaný seriál, jehož pořadí epizod má každý uživatel Netflixu rozdílný.
Geniální zločinec a jeho parťáci se chystají ukrást sedm miliard dolarů. Tenhle velkolepý a do detailu propracovaný plán ale ohrozí zrada, hamižnost i ďábelské intriky. (Netflix)

Recenze uživatele Trevor k tomuto seriálu (8)

Kaleidoskop (2023)

Stačí si prečítať komentár užívateľa https://www.csfd.sk/uzivatel/876612-brooksw-here/prehlad/...Viac menej sa s ním zhodnem vo všetkom, takže načo to opakovať. Mnou odporúčané poradie je 5-2-1-4-3-8-6-7, ružová určite ako posledná, fialovú aj keby vynecháte nič hrozné sa nestane. Celkový dojem dobrý, sociálny experiment Netflixu ako si získať a udržať diváka má svetlejšie aj temnejšie miesta. Iba pre zaujímavosť. Neviem či každému, ale mne epizódy vybehli v rôznom poradí ešte aj vtedy, ak som sa prihlásil cez komp, cez mobil alebo na TV, čiže určite to nebolo nastavené pre každého užívateľa konkrétne ako osobu, iba použili rôzne variácie ktoré spomína Brooks...Tri nadpriemerné epizódy, štyri priemerné, jedna zbytočná...Zelená to takmer vytiahla na 5*, ako pokusný králik som zlyhal, vytvoril som si klasické chronologické poradie a z môjho pohľadu som dobre zrobil, ako kedysi Stanko Šesták v Prahe. Ak by okolo seriálu nebol relatívne veľký boom, po prvej epizóde by som to určite vzdal. ()

Žlutá (2023) (E01)

Ako prvá navrhnutá Netflixom, pozrel som ju ako tretiu v poradí...pravdupovediac ak by som dodržal návrh streamovacej služby táto epizóda by ma ako prvá zaujala odhliadnuc od ženy ktorá prinúti 4 mužov si vynadať, samozrejme pred inou, afroamerickou klitorisáčkov, šéfkou polície a tím s prehľadom okradne gangy russkej hrozby a Zboru Židov gangov (čím liberálny fanatizmus naplní povinné kvóty brainwashingtonu). Bolo by to tak medzi 3-4*, obľúbený scénar nič nerob a iba ukradni iným (prečo potom liberálom vadia politici ktorí kradnú keď sami zbožňujú seriály kde dementi nič nerobia a iba kradnú___ :-D) ktorý sa osvedčil v LCDP primäl Netflix k tomuto experimentu ako budú diváci reagovať na flashbackové epizódy, v akom poradí ich zaujmú a ako ľudí ktorý seriál začnú pozerať prinútiť, ale snažiť sa ich udržať pri seriály až do jeho konca. Nuž zo mňa dáta nezískajú, ja som si poradie beztak zvolil sám. ()

Zelená (2023) (E02)

Túto epizódu mi Netflix navrhol ako tretiu v poradí, ja som si ju z pohľadu chronologického postupu epizód pozrel ako druhú a ak by bola ako prvá určite by ma na seriál navnadila, pretože snáď o 50% lepšia ako fialová epizóda. Nebyť otrepaných liberálnych stereotypov dementov z Netflixu o hubičkách, rasizme a hlúpych policajtoch či väzenských dozorcov sme sa dočkali milého úteku z väznice a skvelej komediálnej časti. Napriek tomu že tento seriál komédiou byť nemá tak som sa už dávno tak príjemne bavil na nezmiselnosti a naivite celého príbehu, ktorý síce má byť akčnou drámou ale minimálne v teto epizóde sa do žánru vôbec netrafil a ak by bol celý ladený v tomto duchu bol by veľmi príjemným prekvapením. ()

Modrá (2023) (E03)

Návrh 4, pozrel som ju ako piatu...pokračujeme v multikulti liberálnom fantazmagoria svete kde sú skoro všetci ujovia bielej farby pleti zlí, avšak určite sú všetky zlé postavy bielej farby pleti. Nadradené rasy černoškov zabijakov a aziatov či hispáncov sú vlastne obete a oni vlastne musia kradnúť ...co ci žmýka, tomuto najdementnejšia časť ľudskej populácie naozaj verí. Inak celkom solídna epizóda, má svoje čaro, hlavne keď postupujete chronologicky, ak toto dostal niekto ako prvú epizódu tak sa musel kvalitne strácať v tom čo vidí. ()

Oranžová (2023) (E04)

Oranžová mi bola navrhnutá ako piata, pozrel som ju ako štvrtú a tu aj pri 8 dielnom seriály patrí. Priemer v ktorom sa dej príliš neposunie a riešia sa vzťahy postáv, ich rodinný život a ako inak na Netflixe, imigranti. ()

Fialová (2023) (E05)

V poradí, aspoň tom mojom na Netflixe to nebola prvá epizóda, bola na treťom mieste (ak nerátam čiernu - minútový prológ) ale z môjho pohľadu logicky som začal na začiatku - 24 rokov pred lúpežou. A treba povedať že ak by toto bola naozaj prvá epizóda tak seriál pravdepodobne zabalím už po nej, v podstate ho dopozerám iba pre ten relatívne zaujímavý koncept a tvrdenia že epizódy je možné pozerať v ľubovoľnom poradí. Pravdou je že horšie to už asi nemôže byť. Aj keď na Netflixe jeden nikdy nevie. ()

Červená (2023) (E06)

Ak zo seba človek nenechal spraviť pokúsneho králika a išiel chronologicky tak môže byť spokojný, žiaden zázrak sa včak nekoná, stále je to však na solídnej úrovni. Všetci biely muži sú blbci, jeden afroamerický muž je menší blbec a klitorisáčky raz na svete nastolia celosvetový mier, blahobyt, prestanú zosuvy pôd, lavíny, lesné požiare aj povodne :-D. Proste Netflix comedy ako má byť, len škoda že to má byť heist drsný akčný seriál. ()

Bílá (2023) (E08)

Čakal by som viac, navrhované ako posledný diel, pri chronologickom postupe epizóda nie je vysloveným sklamaním, ale trochu za očakávaním zaostala. pochopiteľne v zmysle hesla "traktoristi všetkých krajín spojte sa a všetky ženy, všetky rysy, spojte svoje klitorisy so všetkými vybabrala mladá sebavedomá žena...do toho tupci policajti, ale majú jednu intelegentnú, sebavedomú fenu, exfeťáčku...ako co ci mece, toto je miestami trápnejšie ako vylúčenie Rosandiča na 5+DKZ proti exbratom spoza pravého brehu rieky Morava na aktuálnych MS v hokeji. Toto určite nebola najlepšia časť série, aj keď evidentne byť mala. ()

Leden plný seriálů

Leden plný seriálů