Přísně utajovaný projekt, na kterém Kazma a jeho tým pracovali přes 4 roky, vstupuje historicky poprvé jako ONEMANSHOW v celovečerním formátu do kin. Unikátní film mění dosud zaběhnutá pravidla kinematografie a jako jediný na světě bere diváky za hranice filmového plátna do opravdové reality. (Bontonfilm)

campix

Kazma v zajetí svých triků. Já už ani nevím, co chce touhle věcí dokázat. Ano kapsu si na méně bystrých namastil, ale nemá to vůbec co nabídnout, nemá to přesah a ten bulshit, který tu prezentuje mu snad nikdo nemůže věřit. Tak nějak jsem sice chtěl vidět, o co jde. Nicméně naprostá ztráta času a soudnosti. ()

William_

Zase bych to s tím hodnocením nepřeháněl. Je to prostě další kazmovinka (akorát na plátně), jejíž děj je z větší části o tom, co se dělo s tím zakopaným autem s penězi. Kazmův snímek se snaží o filmový nádech, ale ve většině filmu to za mě nefungovalo. Nejsilnější byl pro mě začátek a konec filmu, prostřední výplň je prostě uměle nahraná vycpávka, aby to mělo ten filmový nádech. Marketingově skvěle zvládnutá práce - kina budou plná i na dopolední projekce, avšak žádná filmová revoluce, jak se v reklamách hlásalo, se ani náhodou nekoná. Kolik tahle bublina vydělá chechtáků nikdo z nás ani netuší, ale po této stránce musím Kazmovi a jeho týmu smeknout klobouček. Film který Vás zabaví? - Ano. Ale bude na něj za půl roku někdo vzpomínat? - Spíš ne. Zkrátka už to nemělo ten kvalitní "vibe" těch starých OMS jako bylo Prostřeno, hokej v Rusku nebo Yes man. No nic, tak kartičky do ručky, a za pár měsíců se uvidíme u další Onemanshow, kde se (ne)dozvíme kdo (ne)vyhrál novou Kazmovu hádanku. Jen doufám, že už to bude na Streamu a ne v kině. Tam to totiž Kazmovi sluší víc, avšak ostudu neudělal. Jen nasr*l pár závistivých lidí na sítích a vydělal na tom opět balík. 4,5/10. ()

Ondatra

Tak kde jenom začít...Kazmu jsem nikdy nijak moc nesledoval, jenom jsem vždycky registroval ty největší akce jako bylo zakopané auto, trezor a nebo prostřeno. Kazma je prostě showman, který má všechno dokonale promyšlené a vždycky z toho ranec vydělá. Umí dělat dobrej marketing, aby se to vyplatilo jemu, tak divákům. A tomu odpovídá i tenhle film. Po dokoukání si kladu pomalu víc otázek než předtím. Měl to být dokument o tom jak zakopal svoje auto a přišel ke 30 milionům? Je to celé dárek pro jeho ex přítelkyni Andreu Kalousovou? Nebo to je pouze návod na to, jak přijít na desetimístné heslo k trezoru a právě zmíněným 30 milionům? Kazma umí zkrátka podávat informace v heslech a umít být tajemný, takže si z toho každý divák vezme svoje. Sám Kazma, i ve filmu bylo několikrát řečeno, že chce propojit filmové plátno s realitou, u toho pobláznit pár lidí a vydělat spoustu prachů. A jemu se to povedlo. Tenhle film je prostě jeden velký otazník, který nikdo nikdy nerozluští a řešení a co za tím skutečně stojí zná pouze samotný Kazma. 5,5/10 ()

Satan

Ten koncept je v podstatě geniální. Kazma do mrtě využil svého mediálního postavení a uštědřil všem producentům lekci z marketingu. To haló okolo je totiž absolutní triumf, byť výsledný produkt zmizí jako pára nad hrncem. Je to až moc velký slepenec a chyběl tomu nějaký ten ďáblův advokát a pravá ruka (Markus), která by neustále zpochybňovala a korigovala výsledný tvar. Audiovizuálně to však na prvotinu vypadá parádně a jde vidět, že na filmu dělal schopný tým. Pokud bych to hodnotil čistě pouze v rámci Kazmovy tvorby, je to (pod)průměr a jedna z těch horších věcí a pevně doufám, že za tou hrou v realitě je ještě nějaký důmyslnější plán a morálně čistší záměr. ()

castor

Už je to nějaká doba, ohodnotil jsem a k pár řádkům se ne a ne dokopat. Ostatně k čemu taky… Kazmova OneManShow je podivnou variací na legendární internetový formát a velmi umné marketingové vítězství. I milostným vyznáním (Andrejka, hmmm). Nic dalšího, nedej bože, originálního nehledejme. Jakési soutěžní (výherní) parametry jsem při sledování ignoroval. Kazma je každopádně bourák, který umí. Zvládá originální hrátky, umí si poradit s vizuální stránkou, dokáže nahlodat, nalákat. Škoda ale, že to, co ho jinak zdobí, tedy netriviální bavičství, tu prostě docela chybí. A co si budeme nalhávat, mnohé linie jsou samoúčelné a zbytečné. Chtělo to pořádného dramaturga. Ale na samotného Bartoška se dívá dobře, i když prostě jen prázdně kecá. ()

• Ve filmu si zahrál skutečný majitel pozemku, na kterém bylo zakopané auto, pan Lajner. (Nalien)
  • Lubor Dědič (Martin Davídek) je reálná postava, která skutečně existuje. Kazmovi opravdu pomohl a byl prvním člověkem, který hotový film viděl. Přiletěl kvůli tomu až z Afriky, kde provozuje svoji sázkovou kancelář. (griph)
  • Předprodej vstupenek na film byl tak úspěšný, že multikina začala přidávat další sály, aby nápor diváků zvládla. (Dukekuky)

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva