Přísně utajovaný projekt, na kterém Kazma a jeho tým pracovali přes 4 roky, vstupuje historicky poprvé jako ONEMANSHOW v celovečerním formátu do kin. Unikátní film mění dosud zaběhnutá pravidla kinematografie a jako jediný na světě bere diváky za hranice filmového plátna do opravdové reality. (Bontonfilm)

Dannyss

Tak je to konečně venku! Těžko říct, jestli jde opravdu o film, ono to totiž celou dobu působí jako další epizoda OMS, do které je vnořen příběh a z větší části osobní život Kazmy. Vizuálně a střihově je zde práce odvedená velmi slušně, ale to víme, že Kazma tohle umí na solidní úrovni. Dějově je to trochu slabší, místy nelogické scény, jenže o to tu nejspíš nejde. Kazma chtěl předat další velkou message do světa a to se zde taky povedlo a přesně tím jeho stylem, který moc dobře známe. Pro fanoušky a lidi, co znají jeho tvorbu, je tento snímek dalším střípkem do tvorby Kazmy, tentokrát okořeněný něčím novým. Má to humor, jde o povedenou komedii, u které se místy hezky pobavíte. Z mého pohledu se dílo podařilo, ale možná jsem čekal o trochu něco navíc. 6,5/10. ()

Redyx1

Náhodou super film a mě se to líbilo jen škoda že rozdávají karty v kině a není vlastně jasný kde a jak to použít..jinak sranda film a 5 hvězd ()

Calabria

Kdo nemá rád Kazmu, tak se mu film líbit nebude. Není to asi film který si ještě jednou pustím, ale stylizace onemanshow je skvělá, hudba je perfektní, děj mě moc nebavil, skoro až nedával smysl, závěr byl dobrej. Ta hra a kult okolo je super. Udělat film jako "jednodenní akci" která vyproda sály v republice a mluví o tom celá Republika a můžeš vyhrát cash. Akorát ten děj mě teda moc nebavil ()

Jiber02

Kámo, nevim co je těm lidem, kteří hodnotí jako ,,odpad!” tohle nemá být regulérní film. Je to originální film do kina, ze kterého si můžete odnést něco více. Pokud ho tedy sledujete delší dobu. ()

zikacek

Pokud máte rádi ONE MAN SHOW, běžte do kina. Já jí ráda mám. V kině jsem se bavila, občas mi spadla brada a odcházela jsem s myšlenkou, ty vogo jak?  Nechyběla mi tam akce, humor, romantika, upřímnost, wau momenty.  A hvězda navíc za dogauto 🐶 Jo a takové ticho jsem u titulků ještě nezažila. ()

SenseiTiger

Docela vtipné, hezky natočené, sestříhané, barevné, i hudba se povedla. Příběh není úplně film, vlastně je to 100 minutová onemanshow, což je asi důvod těch horších recenzí, ale za mě hezkých 6/10 ()

Upisdown

Dávám tomu 5 hvězd a to úplně jednoduše. Důvodem, proč to má tak nízké hodnocení je ten, že lidi asi hledají filmový, přelomový bum. Nebo nemají prostě rádi kazmu a celý koncept one man show. Za mě, je to frajer, film to není a nemělo by se to tak brát. ()

PaxoCZE

Jakože cože, odpad, 1 hvězda?! Ok pojďme od začátku, tohle není film, to je něco mezi dokumentem a reality show, spíš by to chtělo vlastní žánr... Každopádně kdokoliv dal 2 a méně hvězdiček, tak je buď zaujatý, neví nic o OMS, nebo to absolutně nepochopil. Celý počin navazuje na poslední OMS kauzu, čili to auto, vesměs to vše rekapituluju a přidává něco navíc a klasicky jak to už známe přijde nějaký zvrat, filmové pasáže za mě byly skoro až zbytečné, zato klasickou OMS kameru jsem hltal jako vždy. herecké výkony v reality show hodnotit nechci, ale na film by byly slabší. Tempu by možná slušelo ubrat lehce stopáž, Teď to nejdůležitější, v tomto počinu bylo ukázáno pár věcí co se mohli stát a taky nemuseli, co je pravda nebo fikce těžko říct, ale to kolem čeho se to celý točí a proč je to údajně "film" je i na smyšlený příběh výborně napsáno, pokud to je zároveň pravda tak klobouček. 3 hvězdy za celkový dojem a jednu navíc za to, že je to nejlepší OMS od prostřena. Nejraději bych přidal i tu pátou za ty, co tomu dali odpad..Ale to dělat nebudu. 4/5 ()

AJACON

Konecne neco trochu jineho a zabavneho. Ocenuji obrovskou praci, ktera za tim musi byt. Bavil jsem se. Dostaly me fory na Netflix a vubec americkou produkci plus super vizualni zpracovani. Nevim jestli si hodnotici vsimli, ale opravdu kvalitni, nebo snad prelomove filmy se uz davno netoci, takze dnes hodnotime uz jen druhou a horsi ligu. Nelze srovnat s nicim ceskym, protoze je to original. Vadily mi jen zbytecne vulgarismy - ty uz nudi a srazi film. Boss v bazenu byl krok vedle. Jinak si to dam znovu -) ()

FredyMM

Film mě bavil od začátku až do konce, což se o jiných filmových počinech z české produkce říct nedá. Celkově vydařený a vtipný díl One Man Show, co přitáhnul obrovské množství lidí do kin. A pátou hvězdu přidávám natruc jen kvůli nepochopitelnému hatu. ()

Gugos

Kazma je ďábel a co dokáže vymyslet a hlavně zrealizovat je neskutečné...spousta lidí jen tupě čumí a závidí mu jeho schopnosti a prachy a jak by řekl pan Dušek zakládají si svou zlobou na raka....já mu to přeju ať je úspěšný a free jak doposud... ()

cenitel odpad!

Naprostá šílenost, viděli jste lidi někdy film? 5* si zaslouží např. Forrest Gump od všech a vy mu tady někdo dáte taky 5???, jak to můžete srovnávat, každý by měl mít nějaký stupeň hodnocení v porovnání s ostatními filmy. ()

nimajtanova

Ja Kazmu sledujem od začiatku, takže všetko mi dávalo zmysel. Pri titulkách u nás tlieskalo vypredané kino a ja mu tlieskam tiež. A teším sa na pokračovanie a na to ako všetko dopadne 😉 ()

natali.sek

Člověk neví co očekávat od filmu co natočil Kazma, ale já odcházela z kina naplněná energií a změtí pocitů. Film opravdu nabízí všechno, co si nemůžete a neumíte představit :-D. Když si představíte český film, tak většinou máte zklamané pocity, protože to úplně nenaplnilo vaše očekávání, ale tohle byl asi jediný český film, po kterém jsem z kina odcházela s pocitem, že bych se na něj šla podívat ještě jednou. Kazma dokázal i to, že jsme poprvé v našem menším městě viděla narvané kino a to ten zážitek jen obohacuje, protože já to kino nikdy plný neviděla :-D. Film je pro každého, kdo se chce zasmát, vidět trochu romantiky (protože ta tam je taky) a pro někoho, kdo věří v nemožné, protože tady se to opravdu děje. Nechci a nebudu spoilerovat, protože film si každý musí shlédnout sám, protože tady se ani nedá popsat, co všechno ten film udělal. Takže Ti kteří teprve půjdou - šla bych s Vámi ještě jednou :-D a Ti, kteří jste to viděli - určitě souhlasíte, že něco takového jste ještě neviděli... ()

Fibonacci

V čom vynikal Kazma? Bola to hudba? Tanec? Spev? Mávanie rukami? Kely kúper by mu vedela poradiť a zmanažovať ho, aj ked ma problém zmanažovať vlastné oddelenie. Aké zviera je mu vzorom? Papagáj? SLon? žirafa? Kto vylušti túto šifru, samozrejme, musí aj vedieť aká je obľúbená farba Kazmovitcha na parkete vrtí sa každá pitcha. Je to po a Modra? po be Zelenkastá? po ce červená? po De ako Debil. ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva