Becky je zpět

• USA The Wrath of Becky (více)

Dva roky poté, co unikla násilnému útoku na svou rodinu, se Becky ocitá tváří v tvář vůdci fašistické organizace. (HBO Max)

Khumbac

Jednoduše podaná zábavná taškařice. U takových filmů není třeba se zamýšlet nad logickými fakty, např. proč měl "Stifler" otevřenou stodolu plnou zbraní, apod. Jednohubka o dobré stopáži. ()

oveckaoa

Už první díl Becky (2020) nebyl žádné terno a tohle je na zhruba stejné kvalitě. Becky žije s nějakou černoškou v baráku a dělá v pizérce jednou tam nasere nějakého nacionalistu co se chystá s kámoši zabít guvernérku a ten se jí chce pomstít. Zabije tu černošku a unese jí psa Becky ho  jde pak zachránit. Je to stejně debilní jak jednička na to jací to jsou revolucionáři tak nemají žádné zabezpečení a jsou všichni v domě u jezera. Z 6 postav je jeden připosranec co jen blije a stěžuje si druhý mele sračky o tom, že ženské jsou kombinace ženských a androidů a podobné hovna a ostatní dva nestojí za zmínku pouze Stifler něco předvede. Gore zde máme rozmetání granátem, posekání mačetou  a šíp v hubě jinak nic a hlavní herečka si hraje na drsňačku , ale nejde jí to (to jí nešlo  ani v prvním díle , ale tady to sere víc , protože nepokročila nijak ) . P.s. ten konec je co za píčovinu ? Ženská s nožem v hlavě vstane a žije a chce ji zastřelit a netrefí se? 40 procent snad třetí díl nebude. ()

viperDavid

Kvuli špatnému hodnocení jsem se ani nechtěl podívat. To by byla škoda. Velmi zábavný a zajímavý filmík. Jedničku jsem sice neviděl, ale Stifler a jeho máma mě potěšil. ()

kenkaku odpad!

Minuta třicet a hned agitka… takže to uděláme obráceně. Místo snižování z pěti hvězdiček (dle dojmu z postupujícího děje) začneme odpadem, ať se film snaží. O 20 minut později, stále odpad (určitě po vraždě nechají svědka a jen tak odejdou). Asi v 35 minutě (při proslovu Stiflera) jsem usnul... probudil mě řev a granát (asi za čtvrt hodiny). Že by hodnocení nahoru? Takže trochu vrátit. Moc to ale nepomohlo. Naopak. To je tak debilní... naprosto vše co pipka udělá. A ten závěr… uf.  Pozn.: přemýšlím zda zvednout hodnocení za story s klíčem z minula (i když byla pipka tak debilní, že na funkci nepřišla sama po několik let a Stifler to dal za pár minut). Nicméně, nepadlo proč, ale v klíči byly souřadnice umístění ubikací ochranky (víc jen po kliknutí), konkrétně je to bod #1 na mapě. A už vůbec nepadl důvod, proč kvůli tomu ten poprask minule. ()

sedm.1

Změna tvůrců prakticky na všech pozicích tomuto pokračování pomohla naprosto zásadním způsobem, a tak po mdlé jedničce přichází o několik levelů zábavnější podívaná, kterou musím téměř ve všech ohledech skutečně pochválit, a v podstatě má jediná výtka směřuje k tomu jedinému, co se přeneslo z předchozího dílu i sem, a to představitelku ústřední role Lulu Wilson, která i když již starší, tak stále působí ukrutně nesympaticky a prostě mi zde ten její ksicht fakt znovu vadil a kazil dojem ze zbytku filmu, který je ovšem, jak jsem již zmiňoval, naprosto jiná pecka,  než jeho předchůdce. Každopádně tím nejzásadnějším rozdílem tu jsou záporné postavy, které působí na úplně jiné úrovni, než ta parta retardů kolem Kevina Jamese v prvním díle. Tady jsou totiž chlapci zajímavý týpci, kteří nejsou k smíchu a hlavně jsou i mnohem lépe obsazeni kvalitnějšími a přesvědčivějšími herci. Dále to má celé úplně jiný spád, tady to fakt fičí jako na kolotoči, samotných mordů je pak zhruba stejně jako v jedničce, ale i ty mi tu přišly mnohem nápaditější, zábavnější, efektnější a brutálnější, postavy jsou pak i daleko vulgárnější, sem tam se povede i lehčí vtípek, a tvůrci se vyhnuli jakýmkoliv emočním infantilnostem, kterými první díl doslova překypoval. Becky je zpět je zkrátka nenáročná, přímočará jízda, co má táááákovýhle koule a co dokáže vážně slušně pobavit. ()

borec999

Neviem, či zrovna jednotka Becky bola taký hit, že by bola potrebná dvojka. A po jej zhliadnutí o tom rozhodne nie som presvedčený. Ubralo sa na vraždách a gore, zmenila sa režisérska dvojica a nutno uznať, že jednotka fungovala lepšie v dramatickejších momentoch a bola i celkovo lepšie natočená, takže zmena sa príliš nevydarila. Kostra príbehu je ctr c ctrl v skopírovaná z jednotky, zmenili sa len postavy a neo nacistov nahradila radikálna nacionalistická skupina (Noble Men) - tématika spracovaná veľmi povrchne a dosť nevyužitá. Novinkou je prelamovanie štvrtej steny a početné pokusy o humor, ktoré občas vyšli (Adolf? You must be fucking kidding me!) a občas nie. Pri zmene záporákov budem asi jeden z mála, ktorému sa Stifler v pre neho netradičnej zápornej úlohe páčil podstatne viac ako Kevin James v jednotke, takže aspoň nejaký progres. Lulu Wilson mám zafixovanú z počinov Mikea Flanagana (a aj prvej Becky) ako kvalitnú herečku, tu zahrala vlastne tiež celkom fajn a film potiahla aspoň do priemeru. Občas však niektoré snahy o prílišnú coolovosť a drsnosť vyzneli presne naopak a do prípadnej trojky by som si dal pozor na to, aby nám Becky neskĺzla do cringe a trápnosti. Pozitívne tiež je, že aj keď vrážd ubudlo, tak tie čo sme dostali sú krvavé a pomerne uspokojivé. Vo výsledku u mňa Becky 2 balansovala medzi 2* a 3* a nakoniec to hlavne kvôli fajn Lulu Wilson a gore na najslabších možných 3* udržím, i keď logika príbehu a jeho uveriteľnosť najmä v závere (CIA) je tak ako píš jeden z užívateľov kapitola sama o sebe. 50% ()

666Carnage

Stifler má svůj kult a lidi z jeho kultu zabíjí Becky kámošku. A tak Becky jde a vyvraždí redneck psychopaty. Krátká stopáž a nápadité smrti a máte vcelku průměrný exploitatin na světě. 55% ()

Corpsegrinder

První díl byla nečekaně zábavná kravinka, tohle je ovšem megaprůser. Tvůrci vůbec nerozuměli tomu co jedničku dělalo dobrou, tohle se tváří rádoby cool a po většinu filmu mi z toho bylo trapně. "Záporáci" jsou k smíchu, "humor" k smíchu bohužel není, zabití jsou naprosto o ničem. Kdyby navíc ve scénáři nebylo nelogičností jak nasráno tak film trvá tak 20 minut. Závěr už naprostá debilita. Lulu se snaží ale přál bych jí lepší projekty než tohle. ()

Warhorr

První díl byl v pohodě, pokračování už mě tak nechytlo. Příběh a zápletka jsou hodně jednoduchý. Becky máme o něco starší a opět bude se bude mstít. Jediné co to drží nad vodou tak je gore. Nápadité vraždění, které nepokulhává a pobaví. Tím pro mě klady končí. První půlka je docela ubíjející nuda a čeká se, až to Becky rozjede. Záporné postavy se chovají až příliš hloupě a často nelogicky. Stiflerova účast mě sice potěšila ale asi to je ten nejblbější Army Ranger. No uvidíme, jestli bude i třetí díl a jestli tvůrci přijdou s něčím originálnějším. ()

Illy

Béčková revenge komedie ve které se nešetří krví a vulgaritou a nadsázkou.  Jako jednohubka na odreagování celkem fajn. ()

warrenur

Komixovy cringe-uvod a i vtipny "beh/vycvik" blondavej Becky ma rovno pripravil na to, ze druhy film uz bude zrejme cez kopirak toho kvanta podobnych somarin. Ostala nadej, ze azda vyber a eradikacia "ksindlov" napaditymi sposobmi bude stat za to. Avsak "scenar" pokracuje zhruba rovnako ako v prvom filme a grazlici maju velmi podobne charakterove zlozenie, len im vsetkym znizte IQ este asi o 20, plus pridajte jednu tupu hlasku a blbinu za druhou. Btw. co by si pocala cast divakov, keby nebolo psika, co chyti za srdiecko? :D Po uchadzajucej "lahkej zabave" prveho filmu prisla genericka hlupost. Strata casu. Ak vsak mate radi komixy a sposob akym sa vystavane, moze vam to sadnut. Ostatnym neodporucam. 30% ()

BOURQUE

Scenáristicky klasické B-čko zo sun-žánru revenge. Pokračovanie príbehu Becky (prvé dielo mi zatiaľ uniká), ktoré nemá komplikovaný príbeh a operuje s minimum postáv (vo svojej roli prekvapil Sean William Scott). Lulu Wilson stále dokáže udržať pozornosť diváka. Film, ktorý by potreboval lepšieho scenársitu. Pred záverečná scéna so psom pripomína scénu od TarantinaOsobné hodnotenie: 64% (**) ()

moviechecker

Někdy je lepší nenaštvat nesprávnou holčičku :-D. Nevšiml jsem si, že je to pokračování, tak teď se musím podívat na jedničku. Střelená komédie, ale příjemně střelená. ()

RAFT

Prakticky skoro to samé jako první díl, něco lepší .Scott poslední dobou má samé kraviny .Vyjímka prciček.Za mě 50% ()

ANTYCHRYST

Že to je pokračování jsem zjistil.. až když jsem si to přečetl..takže jako první film ve mě očividně zanechal nulovou stopu..tak u pokračování to bude to samé..tenhle Rádoby drsný humor a chování mi tady vůbec nesedí..opět snaha o gore ..ale to je sakra málo..nahodit pár krvavých scének.. Stifler ať se drží prcicek..tvl..tady jako voják zabiják se nechá dojebat nesympatickou mladou cubkou.. no mám dost..20% ()

alba

Parádna vyvražďovačka so psychopatkou na čele. Aj keď vás nič neprekvapí, je to fajn. Nutne potrebujem pokračovanie. ()