Pletichářská tchýně Beatrice Stanhope nehodlá připustit, aby neohrabaný Král džungle navždy zůstal s její dcerou a vnukem. Do jejích černých plánů se tedy náramně hodí Uršulin bývalý snoubenec Lyle. Chce, aby její dceru zhypnotizoval, donutil ji opustit George a proměnil džungli v rašeliniště. Kvůli Uršulině záchraně putují George, Ape, Shep a Tookie do Las Vegas. Spolu s ní pak spěchají domů, aby zabránili Lylovi zničit jejich džungli. (oficiální text distributora)

Pythonator

O dost trapnější než jednička a víc dětinské. Na co točit pokračování už tak dost pitomého filmu a navíc bez Frasera, který to držel horko těžko nad vodou??? No pro děti přece. ()

Malcolm337 odpad!

simpatického Brendona Frasera vystřídal idiot, nižší rozpočet je všudypřítomný no a režisér se taky moc nevytáhl, už jednička byla spíše pro mladší obecenstvo ale tohle se dostává do sfér debility. ()

Rathe

Myslím, že tenhle film se už od začátku měl tvářit jako přiblblá komedie, která má pouze pobavit. A ne se do toho filmu nějak hlouběji pouštět. Svým způsobem teda svůj cíl splnil, protože občas jsem se zasmál. Jinak kvalita je obecně poměrně nízká a herecké výkony taky nejsou působivé. ()