Král džungle 2

George of the Jungle 2

Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA, 2003, 94 min

• slatkac

Jednička byla suprová, ale tohleto fakt ne. Místo Frasera obsadili do role Tarzana nějakého švýcarského trotla, který by nezahrál ani pastu na zuby. A ty vtipy byly tak nevtipné, že jsem měl dojem, jako bych koukal na Průměrňákovi. Doufám, že jestli budou točit trojku, tak do role Tarzana obsadí Magnuska, kde místo šplhání po stromech bude šplhat po fastfoodech.(9.3.2013)

• Sabrewulf

Absolutně nekoukatelné. Měla mě varovat strašně otravná úvodní píseň. Po asi 10ti minutách vypnuto. To prostě nešlo. Směsice trapných vtípků, přestřelené parodie a pitvoření se. Jeden z těch filmů, který by ve středověku používali jako Útrpné právo.(29.4.2014)

Rozpočet $12miliónov(13.5.2009)

• SeBig

největší hovadina co kdy kdo mohl stvořit...a trochu trapas mluvit o fraserovi ne?(23.8.2010)

• Momo_desu

Keby tam aspoň ostane Brendan..... jednotka aspoň trochu pobavila... ale toto sa ani dopozerať nedalo..(20.3.2012)

• - Když jde George navštívit Juniora, dítě si čte Tarzana. (HappySmile)