Král džungle 2

George of the Jungle 2

Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA, 2003, 94 min

• Prochy38

To se těžko komentuje. Trapná, blbá, stupidní, nevtipná a kdovíco ještě .. záležitost. Trapný pokus navázat na hodně dobrý první díl. Kdo byl stále stejně dobrý, byl vypravěč.... Jinak nic. * ode mě za nádhernou Julii Benz. Bohužel hrála takovou kravku, že ani kvůli ní už se na to nikdy nepodívám. Nechápu, jak může někoho bavit takový spleť zvuků, trapných pádů a karambólů bez jediné kloudné myšlenky....(18.8.2011)

• kritiklon

Co k této hrůze říct? Tragickej příběh, příšerní herci, přiblblá zápletka a v negativech bych mohl pokračovat nejspíš dost dlouho. Naprostá zbytečnost. Nechápu kdo dal peníze na něco takového - ani Brendan Fraser už tu nechtěl hrát a ten hraje v kdejaké kravině! No dobře, párkrát jsem se zasmál ale spočítal bych to na prstech jedné ruky. A ty dva, tři vtipy které stejně zapadly do průměru, rozhodně nestojí za dalších 90 minut pocitů, kdy si chce člověk vypíchnout oči aby tohle neviděl a aby neměl z čeho brečet! 1* za 20%(16.3.2015)

• Estrellita

Jakožto nepokrytý zastánce prvního Džordže z džungle a jemných dětinských parodií musím konstatovat, že toto bylo i na mě silné kafe. Úspěch jakéhokoli pokračování je velkou neznámou, ale pokud nejsou k dispozici ani herci z prvního filmu, ani geniální nápad, ani slušný režisér a scénárista, výsledek bude zákonitě stát za pár plesnivých kokosů. Tohle byl zkrátka jeden velký omyl... Ale stanou se i horší věci. 20%(28.4.2016)

• slatkac

Jednička byla suprová, ale tohleto fakt ne. Místo Frasera obsadili do role Tarzana nějakého švýcarského trotla, který by nezahrál ani pastu na zuby. A ty vtipy byly tak nevtipné, že jsem měl dojem, jako bych koukal na Průměrňákovi. Doufám, že jestli budou točit trojku, tak do role Tarzana obsadí Magnuska, kde místo šplhání po stromech bude šplhat po fastfoodech.(9.3.2013)

• C0r0ner

Bída jako prase. Co se ale dalo čekat, když se vyměnil režisér a ústřední dvojice? Zůstal akorát slizoun Lyle, který ale byl nesympatický už v prvním díle. Humor klesl o mnoho pater dolů a děj je taky jenom debilní konstrukt bez smyslu. I kdyby zůstal původní ansámbl, tak by to byl propad, takhle je to jenom průser. 15%(26.7.2016)

• - Když jde George navštívit Juniora, dítě si čte Tarzana. (HappySmile)