Mrazivý faktor

Mrazivá horúčava

Thriller / Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 1999, 101 min

• igi B.

Mrazivá slátanina, ubohá filmařina s vycucaným dějem a pitomými hereckými výkony, dobré tak pro nováky a primáky všech zemí euroatlantického pseudokulturního prostoru. Opravdu >výživné< pak navíc s tradičně debilním českým dabingem... :-( Jedna hvězdička jen proto, že existují spousty větších sraček a hovadin...(14.3.2006)

• kingik

Mohl to být vynikající akční film. Jenže opak je pravdou. Stalo se z toho vyvařené nic.V zásadě to ani akcí nepřekypuje a navíc si scénář dovoluje hrát to nasympatickou dvojku, která cedí hlášky. Jenže Cuba Gooding a Skeet Ulrich se sice snaží, ale když nemají pořádný scénář a jeho následné zpracování za zády, je veškerá snaha zbytečná. Takže tenhle film se dá vidět, ale moc v paměti z něj neuvízne a hlavně skoro v nic v něm nefunguje. Hugh Johnson si od té doby už nic nenatočil. Potenciál to však mělo. 40%(1.1.2012)

Atributy thriller / akční / dobrodružný / komedie zní sice zajímavě, ale film poslouží akorát jako průměrná komedie. Kdo od toho čeká víc, bude zklamaný. To je možná důvod, proč má film tak nízké hodnocení. Je mi jasné, že to není nic světoborného, ale už jsem viděl horší filmy a dohadování mezi Arlem a "Noční šichtou" mě pobavilo. Takže kdo nepochopil - Elvis je dávno mrtvej, kupte si cédéčko...(21.8.2010)

Tak no,nie je to nič extra,ani ten dej nie je moc dobrý,ale ako menší som toto dielo mal rád.Takže aspoň preto dávam 3*.Naozaj to nie je tak zlé,akcie je tak akurát a herci sú celkom slušný.Suchý záporák a ešte horší hlavný hrdina.Jeho parťák Cuba Gooding Jr. je celkom fain a na jeho humore je film postavený.Ako hovorím,miestami dobré,miestami nič moc./60%/(3.10.2009)

• tron

Keď tak nad tým rozmýšľam, zlé filmy ma vlastne vôbec nerozčuľujú. Hnevajú ma snímky stereotypné, akoby spráskané za pár dní, rutinné, bez štipky inovácie či niečoho zapamätateľného. Priemerná, sto razy videná scéna strieda podpriemernú, Cuba Gooding Junior by sa mal konečne verejne ospravedlniť za prevzatie Oscara, režisér nech nenakrúca akčnú komédiu keď nevie, čo je to akčná komédia a tento Skeet Ulrich je ten istý Ulrich, ktorému som pred rokmi vďaka „Vreskotu“ predpovedal veľkú budúcnosť? Určite jeden z najslabších buddy filmov, aké som zatiaľ videl.(3.4.2006)

• - Představitelé hlavních hrdinů Skeet Ulrich a Cuba Gooding Jr. si spolu zahráli už ve filmu Lepší už to nebude (1997). (Chuppa)