Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(4)

Obsahy(1)

Čtyřdílná detektivní minisérie přináší nové kapitoly v příběhu psychoterapeutky Stely Skoumalové (Markéta Plánková) a jejího bratra, kněze Alberta Macha (Marek Lambora). Albert řeší dilema, jestli kráčet cestou vědy anebo se držet své víry, zatímco jeho sestra Stela pomáhá řešit vztahy a problémy svých klientů. Život sourozenců významně ovlivní vdovec archeolog Tomáš Hruban (Lukáš Vaculík), který se snaží vyrovnat s autonehodou své ženy Táni (Adéla Gondíková), a pochopit důvody, proč musela zemřít, zatímco on sám je pro policii hlavním podezřelým z její vraždy. (TV Prima)

(více)

Recenze (23)

petikacka 

všechny recenze uživatele

Další šit od sester Bártových, které nejen napsaly scénář, ale i produkovaly a režírovaly. Divím se, že si tam nestřihly i hlavní role. Obsazení bylo dobré, ale ty charaktery všech postav byly tak neuvěřitelně pitomé, ploché a nelogické až mi z toho bylo blivno. Joo, kdo chce moc nemá nic...Za mě zhnusených 40% ()

honajz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Být to 80minutový tv film, neřeknu ani popel. Ale jako sorry, utahané jak cesta vlakem do Brna přes Vysočinu (při níž se ale na rozdíl od seriálu dá z okna na něco dívat), postavy jsou tam vlastně zbytečné (ten farář - vědec je vůbec nevyužitá postava, zajímalo mě, proč vlastně je farářem?, ale jen chodí, mlčí a tajemně se dívá, jeho přínos ději je v podstatě nulový; podobně postava Plánkové a zcela zbytečných policistů (ale aspoň vím, který herec seděl za mnou při obědě na Berance u Jezerky), a tu jedna akční scéna by mí synové v jejich amatérském opusu natočili daleko daleko lépe. ()

Reklama

tsatsiki 

všechny recenze uživatele

Serial byl dobry, jen některé scény, mohli miz větší napětí, mohli být víc rozehráté, místo dokola řešení, kdo koho podváděl.Ale jinak to bylo  natočené dobře, Vaculík s Lamborou to silně táhli, Ployhar konečně dostal velkou pěknou roli, Němec se vymanil z doktorů a Řezníček si po letech též zahrál velkou roli.A psychopatka Vlasáková byla též přesvědčivá. Byl to určitě svěží vítr v současných seriálech. Za mě 60%. ()

domirovec 

všechny recenze uživatele

No.. jako.. takhle.. nóó... ne. Čekal jsem alespoň průměrný krimi séroš a ve finále všeho v tomhle případě špatného jsem dostal nudnou slátaninu bez jakéhokoliv napětí či spádu. Celé ty čtyři díly totiž působí jaksi totálně zbytečně, přesněji řečeno: pouze kapitoly první a poslední čtvrtá stojí dějově alespoň trošku za zhlédnutí, i když ani to ne, spíše za přečtení někde na netu. Ach jo. V poslední době čeští filmaři spinkají mile na vavřínech a duo Bártové opravdu nepřišly s něčím novým či dokonce zajímavým. Jedna hvězdička za obličejový porost od Lambory a za pěkně udělané titulky. 1/5 ()

Galerie (110)

Reklama

Reklama