WrestleMania XIII (TV pořad)

Sportovní / Akční

USA, 1997, 180 min

Kevin Dunn

A toto je zrovna jedna z mála starých WM, která si zaslouží větší rank. Čert sper toho cukrblika Rocka, nikdy jsem ho neměl rád. Snad všichni znají Hart Vs. Austin, legendární zápas, který se stal motivem pro mnoho triček. Austin bojující, vykrvácený a prohrávající, kdy turnnul z heela pryč a ani vlastně nevěděl jak :)(22.2.2014)

Tři hvězdičky - dvě bezvadnému herci Johnsovi, kterého mám rád, a jedna režii. Jinak průměrný pořad, když umíráte nudou, proč ho neshlédnout?(11.12.2009)

Dwayne Johnson asi ještě netušil nakolik bude úspěšný a to nejen na poli wrestlingu.(9.8.2013)

• - Poslední WrestleMania, kde se používaly červené, ​​bílé a modré ringové lana. (Epistemolog)

• - Na této akci Bret Hart soutěžil ve své 12. po sobě jdoucím WrestleManii. (Epistemolog)

• - Bret Hart a Steve Austin se později přiznali, že jejich zápas na WrestleMania 13 je jejich osobním favoritem. Austin mnohokrát prohlásil, že jeho zápas s Bretem mu pomohl udělat skvělou legendu WWE, jakou je vnímán. (Epistemolog)