Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(5)

Obsahy(1)

Rudolfinská Praha šestnáctého století. Filip, podobně jako řada dalších alchymistů té doby, experimentuje s elixírem věčného života. Na rozdíl od ostatních se mu – také díky mytickému Golemovi – podaří stát se v podstatě nesmrtelným. Se svými potomky Lucií a Tomem tak mohou proplouvat staletími, živeni pouze zlem a negativní energií. Aby se zbavili staletého prokletí této závislosti, touží po přechodu do dimenzí, kde už nikdy nebudou potřebovat fyzické tělo. Jediné, co k tomu potřebují, je dostat se k přechodovému portálu. Ten je ale střežen Vědmou. Nastává odvěký souboj dobra se zlem, světla s temnotou. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (48)

quokam odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Myslel jsem si, ze v ideologicke propagande nic neprekona 30 pripadu majora Zemana. Ale rekordy jsou od toho, aby se prekonavali a zadne dno neni tak hluboke, aby se nenaslo dno jeste hlubsi. U Zemana lze hovorit o nejakem herectvi, zde nikoliv, v takove mizerii i Zito zazari. Ezo hlasky ktere sice zni libezne, ale jsou nebezpecne jak strakaty poudkast. Zaverecny dil mne nakonec minul a asi neni duvod, proc bych mel s tercem hybat. 0/10. Upd 10012024. Udilim cenu pozlaceny hejt za nejhorsi dilo, ktere jsem v roce 2023 premierove videl. Udilim pozlaceneho hejta panu Duskovi za nejhorsi herecky vykon ve vedlejsi dramaticke roli, pani Havlove za nejhorsi seniorskou roli a pani Marcinkove za nejhorsiho dramatickeho padoucha. Pan Kroner si symbolicky odnasi cenu za nejhorsi rezii. ()

rigby 

všechny recenze uživatele

Pokus o moderní fantasy miniseriál se nevydařil. První díl, možná dva, se to ještě dalo vydržet, ale když se zcela poodhalil velmi prostinký příběh, ukázala se prázdnota v celé své kráse. I přes jinak sympatické herecké obsazení a líbivou kameru zůstalo jen u té líbivosti na první kouknutí, ale herci "hráli" otřesně a celá ta trapnost se dala jen stěží vydržet. A konec vypadá bohužel na další pokračování, tak snad k tomu nedojde. 1+ ()

Reklama

dopitak 

všechny recenze uživatele

To máte tak, když ze všech zúčastněných lidí je nejrozumnější Dušek....  Co proboha provedla tak hrozného, že z nejhezčí současné slovenské herecky Marcinkové udělali mulatské strašidlo s afrem, kde ji prostě nemáte šanci poznat a ještě je předabovaná. Ono to na začátku vypadalo slibně. Nakonec si s tím tvůrci hlavně scenáristicky nevěděli rady a je z toho patlanina, kde vrchní zlejšek si přátelsky promluví se strejdou Duškem a mimózním slovenským pedagogem, mladej Trojan naštěká do boudy jedný pěkný Rusce, a brána se zavře. K obsazení není co dodat, jen Antónia Lišková mi tam vůbec neseděla. ()

petrsv 

všechny recenze uživatele

Strašný. Myslím, že věnovat síly tomuto žánru u nás je zcela zbytečné. Tato minisérie působila směšně a měl jsem z toho pocit, že cílí na diváka s velmi jednoduchým hodnotovým žebříčkem. Otřesná byla především zvuková stránka seriálu. Herci se snažili, ale myslím, že moc šancí stejně neměli. 1* aspoň za Šafaříka, Trojana a Duška, kterému ta role sedla jak prdel na hrnec. Všech herců je mi ale líto, zasloužili by si lepší díla. ()

meda2016

všechny recenze uživatele

Nemohu hodnotit protože jsem tohle "nedal". Jedna epizoda a dost. ... První chyba, že obsazení je s herci, kteří nadpřirozené moci věří i mimo scénář. Druhá, že schopnosti postav jsou prvoplanově určeny vzhledem a ne hraním. Potom to stredoslovanské duševní trnutí v čase, které má vyjádřit myšlenku. .... Už nechci slyšet slovo čakry! A přitom každá pohádka je fantasy. ()

Galerie (129)

Související novinky

Comic-Con Prague už o víkendu!

Comic-Con Prague už o víkendu!

11.04.2023

Už od pátku do neděle hostí pražské O2 universum svátek nadšenců do filmů, seriálů, komiksů nebo her s primárně sci-fi, fantasy či hororovou tematikou. Comic-Con Prague, vyhlášený český festival… (více)

Reklama

Reklama