Epizody(39)
-
Dívka z Eiffelovy věže (E01)
-
Malí uprchlíci (E02)
-
Záhadná mořská příšera (E03)
-
Univerzální ponorka Nautilus (E04)
-
Mariin ostrov (E05)
-
Pevnost na opuštěném ostrově (E06)
-
Babylonská věž (E07)
-
Plán Nadiny záchrany (E08)
-
Nemovo tajmeství (E09)
-
Gratan zasahuje (E10)
-
Noví rekruti na Nautilu (E11)
-
Grandis a její první láska (E12)
-
Utíkej, Marie! (E13)
-
Příkop dinichthysů (E14)
-
Největší krize Nautila (E15)
-
Tajemství zmizlého kontinentu (E16)
-
Jeanův nový vynález (E17)
-
Nautilus proti Nautilu (E18)
-
Nemův přítel (E19)
-
Jeanova chyba (E20)
-
Sbohem, Nautile (E21)
-
Zrádkyně Elektra (E22)
-
Malí trosečníci (E23)
-
Lincolnův ostrov (E24)
-
První pusa (E25)
-
Osamělý King (E26)
-
Ostrov čarodějnice (E27)
-
Plovoucí ostrov (E28)
-
King proti Kingovi (E29)
-
Podzemní labyrint (E30)
Obsahy(2)
Epochální dobrodružství v době, kdy světu začínala vládnout technika. Verneovsky fantaskní japonský seriál podle námětu Hajaa Mijazakiho a v režii anime velikána Hideakiho Annoa. (Česká televize)
Hrají
Kacumi Suzuki
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
GTO (1999) (seriál)
Nobujuki Furuta
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (seriál)
Ken'iči Ono
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (seriál)
Šigezó Sasaoka
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (seriál)
Jú jú hakušo (1992) (seriál)
Kikuko Inoue
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Hunter x Hunter (2011) (seriál)
Kimecu no jaiba (2019) (seriál)
Kumiko Takizawa
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Monster (2004) (seriál)
Mičio Hazama (vypravěč)
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Mušiši zoku šó (2014) (seriál)
Monster (2004) (seriál)
Ken Jamaguči
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Monster (2004) (seriál)
Motomu Kijokawa
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Kovboj Bebop: Lovec odměn (1998) (seriál)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (seriál)
Jú Šimaka
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Kenpú denki Berserk (1997) (seriál)
Šunsuke Takamija
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Samurai Champloo (2004) (seriál)
Teidži Ómija
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Šin Lupin sansei (1977) (seriál)
Nadia: Tajemství Modré vody (1990) (seriál)
Hiroši Masuoka
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Ranma 1/2 (1989) (seriál)
Kóiči Jamadera
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Čafúrin
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)
Hitoši Takagi
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Zatóiči monogatari (1974) (seriál)
Noir (2001) (seriál)
Kódži Cudžitani
Japonsko
Nejlepší seriály:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (seriál)
Ranma 1/2 (1989) (seriál)
Seirei no moribito (2007) (seriál)
Kappei Jamaguči
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Hunter x Hunter (2011) (seriál)
Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)
Jukari Takajama
Japonsko
Nejlepší seriály:
Nadia: Tajemství Modré vody (1990) (seriál)