Epizody(8)

Díky nahrávce z domácí kamery bývalá vojačka zjistí, že smrt jejího manžela je jenom špička ledovce vražedného organizovaného zločinu, který sahá daleko do minulosti. (Netflix)

Heywood

Mělo to sice spád, mělo to detektivní šmrnc, ale obsahově to bylo skoro tupé a řekl bych podvod na diváka. (Ano Agatha Christie se proslavila detektivním románem, ve kterém porušila pravidla, stejně jako je tomu i u této série). Řada věci tam nedává logiku a hlavní hrdinka je sorry jako de facto blbka, která chodí na zajíce s bubnem a pokud se rozhodne, tak vždycky jenom blbě. Nepoučitelná a navíc sebestředná. A to bylo dost hrozné. Také mě unavuje, že 80% filmů nám sděluje, že kdo má peníze je darebák. Ale to není žádná absolutní pravda. Špičkový výkon podal Adeel Akhtar a ukázkového dobrého vola sehrál Emmett John Scanlan. Za ně dvě hvězdy, zbytek bída bez lesku a některé role byly úděsné (např. nevlastní bratříček..). 40% ()

bedn1

Krimi harlekýnka vhodná tak na sobotní odpoledne na Nově, s polopatickým dovysvětlováním všeho pro méně chápavé diváky. Místy působí až nechtěně parodicky. ()

SONYAGENT

Po třech dílech musím uznat, že se laťka na začátek roku nasadila pořádně vysoko. Od Nolanova Temnýho rytíře nejlepší krimi-thriller rozplétájící organizovaný zločil v pozadí tajných spolků a movitých rodin! 9,5/10 a jdu to dát cele znova, jen v korejštině ()

BIG.NINE.CF

Parádní krimi, kde se opravdu do konce nedalo s jistotou říct, kdo, co, kdy, kde a jak. Mimo to je hlavní hrdinka slušná kost - dobře se na to dívalo. ()

lada32

Vykonstruovaná, neživá a překombinovaná vztahová kriminálka. Já ještě dodám z vyšších vrstev. Přesně jak píše Salober..Končím po 4.dílu... ()

myp2p

Venezuela a bollywood v jednom..nechapu to vysoke hodnoceni. Ty dramaticke zabery a hudba v absolutne nedramatickych situacich jsou komicke. ()

Hoffmanos

Soutěž v generování falešných stop, a s tím spojené i vykreslování zbytečných charakterů. Všichni tady lžou, a to občas i bezůčelně, jen aby se nahromadilo více otázek. Místo aby napětí pomalu gradovalo, každý díl se táhne ve stejném tempu od začátku až do minuty před koncem, kde se spustí bait pro dalši epizodu. Ta poslední už byla příběhově trochu více děravá. Za mě první letošní seriálové zklamání. 2.5/5 ()

JB001

Po čtyřech dílech musím konstatovat, že to určitě dáme jen ve dvou dávkách. A jednu hvězdu si nechávám v rezervě. Tu gay linku si mohli odpustit, ale to je pro současnou Netflixovou produkci asi povinnost. A hodně mne pobavila ta zelená Škoda, kterou hlavní vyšetřovatel vyfasoval za trest. Po závěrečné epizodě zvyšuji na plný počet. Na Mayu se hezky koukalo... ()

mdf

První tři díly to mělo šmrnc a i napínavé,pak mi to připadalo,dost překombinované a ten závěr....no spadlo to někam do průměrné krimi.Hlavní představitelka byla pěkná,v detailech ta vrstva makeupu mi snad ani nevadila. ()

Krupe

Absolutní nuda, utrpení. Nechápu, kde kdo vidí nějaké nečekané zvraty a napětí. Nevydržel jsem to a nutil se přeskakovat nudné pasáže, kterých je v tomto seriálu alá tv prima neúrekom. ()

Jandecka

55 % Těšil jsem se na napínavý, akční, inteligentní seriál... Bohužel je to ve stylu indické telenovely. Hodnocení zvedá jen velmi dobrý závěr. ()

coulismoulis

Prvni dil nebo dva to jeste vypadalo, ze by se mohlo jednat o prumerny televizní krimi serial, do ktereho Netflix nalil o neco vic prachu, aby se mohly postavy, ktere ted budou muset zacit setrit nebo dostaly padaka z prace, prohanet v jaguarech a bavech. Ale pak se to hodne rychle cele zvrhlo do totalniho nesmyslu, ktery nakonec jeste vysostne nudil. Dodivala jsem se vlastne jen proto, abych videla, jestli bude mit absurdni pocinani devadesáti procent (hodne nesympatickych) postav nejake watsonovske vysvetleni, ale konec to cele jeste vic postavil na hlavu... takze nema, a pokud se na to nekdo od cca 3. dilu zvazuje divat z podobnych pohnutek, tak to nemusite delat, neni zac. ()

flyer.nick

Dost převojtěné a hlavně ulhané i vůči divákovi. Tvůrci se snažili celou dobu přicházet se zvraty jak na běžícím páse, až se do toho sami zamotají, ale ten hlavní zvrat, který mohl táhnout půlku seriálu si nechali na poslední minutu a tím ho vůbec nevytěžili a celou dobu divákovi lžou o tom, jak to bylo. ()

draxxi

No musim uznat ze pan Coben umi zamotat hlavu. Prvni 3 dily jsem se v te hromade postav a pribehu ztracel, ale pak to zacalo do sebe zapadat, obcas zvrat az do uplneho rozuzleni... Jen hlavni hrdinku mela hrat lepsi herecka. Nebo alespon herecka.25/4/2024 64% ()

BruceTichac

Průměrný seriál, kterých se odpoledne každý den vysílají na komerčních televizích mraky. Co mě už opravdu odpuzuje je, jak ženská, která váží 50 kg i s postelí a má samozřejmě speciální výcvik zmlátí všechny nabušený chlapy, který ji přijdou do cesty. ()

Salober

Vykonstruovaná, neživá a překombinovaná vztahová kriminálka. Nakonec jako všechny knihy od Harlana Cobena. Co se ještě dá jakž takž přežít při četbě knihy, při převedení do seriálu vypluje drtivě na povrh… ()

bonscott

Seriál pro nenáročné diváky. Pokud vam nevadí, že hlavní hrdninka má na sobě make up ve dne v noci, se svou subtilní postavou eliminuje statné chlapáky, stále někam popojíždí autem, je tam 89 dalších zápletek, malé děti se také podílí na vyšetřování, atd další nenormálnosti, tak hurá, dejte si toxicky na jeden zátah... ()