Albert Markovski (Jason Schwartzmann), je přesvědčen, že sled podezřelých náhod rozhodně není jen tak. Najme si proto dva "existenciální detektivy" (Dustin Hoffman, Lily Tomlin), aby vyšetřili jeho současný život. Svérázná metoda dvojice detektivů se vyznačuje zejména pozorným, takřka psychoaalytickým zkoumáním samotného Alberta. Přijdou na to, že ho brzdí táhlý konflikt s Bradem Standem (Jude Law), úspěšným mužem z vedení obchodního řetězce Huckabees. (oficiální text distributora)

Spuggy

Tento film jsem začala sledovat jen kvůli traileru a obsazení, dokoukala jen proto, abych zjistila, jestli je opravdu tak neuvěřitelný od začátku do konce, a celou dobu mi v hlavě běželo jen jedno velké "WTF?!". Jeden z těch filmů, u nichž se všechno zajímavé vejde do traileru. Pokud těchto 106 minut podivných scén plných mně naprosto nesmyslných dialogů mělo dávat nějaký smysl, přiznávám, že jsem to nepochopila - a zřejmě jen tento mně skrytý smysl mi brání ohodnotit snímek jako odpad. ()

Dixieboy

No... asi takhle... Jedna hvězdička za Lily Tomlin a dvě za scénu, kde Shania Twain zmydlí Jude Lawa. Jinak to opravdu za moc nestojí. ()

žabař

Miluju filmy, kde se filozofuje nad smyslem bytí...a tohle rozhodně neni nějak těžko stravitelnej film..naopak, ta lehkost jakou si plyne je úchvatná, k tomu sympaťák v hlavní roli a do toho podmanivá hudbička, která nahrává komickým postavičkám ve filmu...nebudu říkat, že ty jsou excelentní, páč se nic jinýho od nich ani nečeká...Je to ztřeštěný a to mě baví. Pro mě pohodovej filmík, nad kterým se ráda zamyslím a určitě se k němu budu zase ráda vracet... ()

david666 odpad!

Nerad dávám odpad - ale u tohoto filmu prostě nejde jinak. Jestli tohle někdo považuje za intelektuální podívanou a dá tomu víc než ** (z toho jednu jedině tak za Naomi Watts), tak nevím. Abych u celého filmu nevěděl o co jde a co těmi pseudo intelektuálními bláboly chtějí herci říct - to se mi snad ještě nestalo A to si myslím, že mám nakoukáno dost uměleckých filmů - tomuhle umění ale nerozumím a jsem tomu rád. ()

EddieIron

Pokud účelem natočení tohoto filmu bylo udělat ze mě vola,pak se to povedlo na výbornou.Vůbec totiž nechápu,o čem to bylo. ()

Birter

Přijde mi jako škoda, že film s tak dobrým nápadem jako ''existenciální detektivové'' a obecně zapletení filosofie do příběhu, vrcholí vlastně ve film o humoru na ne tak vysoké úrovni, nápodobně jako rozřešení a využití potenciálu, které jsou prostě odfláklé. Oceňuji ale odvážnou do očí bijící absurditu, která činí I Heart Huckabees úsměvným filmem. ()

cashplouch

"Existenciální" komedie pro úzký okruh diváků. Zajímavý scénář, kterému ke konci dochází dech, a to je škoda. Ukázkové herecké obsazení, radost se dívat. Chápu některé výhrady lidí, kteří film viděli: že je užvaněný, plný pseudokeců, příběh nedrží pohromadě, nemá vtipné scény atd. Mě zase baví, že se na něj dá dívat opakovaně, a vždy tam najdu něco navíc. Takový bláznivý sranda-film, který nemá smysl moc řešit. ()

P.Venuše odpad!

Co na to říct... Kdybyste mi někdo pustil film ve svahilštině, tak mu 100% porozumím lépe. Možná jen nejsem dost intelektuálně na výši, těžko říct. Nicméně v tuto chvíli nemohu jinak než hodnotit jako „odpad“. ()

Pythonator

Tento film není vhodný pro běžného tupého konzumenta. Kdo není dostatečně oduševnělý, nedokáže vstřebat hluboké myšlenky zde obsažené. Proto je mi upřímně líto duševně zakrnělých impotentů, co hodnotí po hvězdičce. K naprosté dokonalosti filmu chybí jen lehce dotáhnout závěr, který je takto příliš otevřený. V podstatě je i tak geniální, protože film nám nedává odpověď na smysl života, ale nutí nás o něm přemýšlet, což úplně stačí. Filozofické orgie jsou zde navíc dochuceny perličkama jako zadeček Naomi Watts v úplém oblečku nebo například nejromantičtější scéna:-) v dějinách filmu, kdy si aktéři nejdříve vymáchají obličeje v bahně a pak se vrhnou na vášnivé líbání a sex zezadu. Na tento film se nedá zapomenout a věřím, že ho plně docení až čas. ()

90125

Povedal som si, ze napriek nie bohvieakej povesti tohoto filmu, taketo obsadenie (Dustin H., Naomi W., Mark W., Jude L., Isabelle H., Talia S., Tippi H.) si nenecham ujst. Bohuzial sa potvrdilo, ze dobry ansambl hercov vobec nie je zaruka dobreho filmu. Asi to chcela byt parodia na to, ze kazdy amik ma psychyatra a chodi k nemu tak casto, ako my do obchodu s potravinami. Alebo parodia na bojovnikov proti globalizacii a konzumnemu zivotu ? Nuz ak to take nieco chcelo byt, tak sa to nepodarilo. Asi to skor chcel byt iba chaoticky ulet, bez nejakeho hlbsieho zmyslu. Skoda len, ze to nebolo vtipne, alebo nejakym sposobom originalne. Toto bolo len usmrcujuco ukecane. Asi som sa zase zbytocne snazil pochopit nepochopitelné. Tento film nema podla mna az na herecke obsadenie takmer nic a to je teda sakramentsky malo. 30 % ()

skrob

Fíha - tolik dobrých herců v takové sračce jsem už dlouho neviděl. Tenhle film měl být asi něco jako art intelektuální komedie. Většina postav se tady chová jako nereální idioti - ale výsledek není ani sranda ani umění... ()