VOD (1)

Mladá herečka Lucie (Jana Bernášková) se po mateřské dovolené snaží vrátit do práce, ale setkává se s klasickými starostmi svobodných matek a současně se zamotává do bláznivých situací při hledání nové lásky. Hlavní hrdinku na její nelehké životní cestě doprovázejí její extrovertní potrhlé kamarádky (Iva Pazderková, Mahulena Bočanová, Pavla Dostálová) a její zhmotnělý vnitřní hlas Šedivka (Ivana Chýlková), se kterou má velmi komplikovaný vztah. Kolik mužů a žen musíme v životě přežít, než potkáme toho pravého? (Falcon)

Trailer

radaza

Zajímavé - autorka předlohy a herečka hlavní role a scénárista a režisér dali dohromady do kin příběh svého seznámení. No úžasné...akorát z toho vylezla zase další česká "komedie" o tom, jak  u nás ženy mají problém najít pana Báječného. Pozitiva- paní Bernášková je krásná. Negativa - v komedii je vtipných momentů, že by na ně stačily prsty jedné ruky. Scénárista ale opravdu neumí režírovat, i herci, které znám jako docela slušné , zde podávají ty nejhorší výkony. Paní Bernášková bohužel evidentně neumí moc hrát, takže jí nejde věřit nejen ten orgasmus. Jistě se to nějak zaplatí, jen nevím, že to zúčastněným stojí za tu ostudu. Nevím, na jakém byly firmu autorky vysokých hodnocení, ale zřejmě také těžce hledají pana Báječného. ()

CharlotteHo odpad!

No… viděla jsem lecos… ale jako tenhle film je opravdu něco tak strašného, že se to snad ani nedá popsat. Hlavní herečka, hraje jako by hrála kapra, reakce na cokoli ztvárňuje otevíráním a zavíráním pusy a kulením očí… A třešničkou na dortu jsou natočené a zahrané “nepovedené scény” v titulkové sekvenci… no mohli si tuhle práci odpustit a vlastně celý film mohl běžet rovnou vedle titulků… úroveň je stejná a nám divákům by udělali službu, protože bychom se na to nemuseli koukat 91 min. ()

Psycho.R

Tak Ty vole. Jana Bernášková přesvědčena o svojí dokonalosti a kráse se ujala role v adaptaci své knížky. Muži jsou tu tradičně pojati jako jednorozměrní hajzlové, kteří podvádějí své přítelkyně, ovšem pouze jeden z nich je pan úžasňák? Proč? Spousty nelogičností a hlouposti. Žádný dějový oblouk a žádná snaha o smích. Mrzí mě, že tak dobří herci, jako Ivana Chýlková musejí hrát v podobných blbostech. Ale ta 1* hvězda je smířlivá, Chlap na střídačku byl mnohem horší. ()

tereez

Haha, po dvou hodinách od zhlédnutí už si ani moc nevzpomínám, o čem to bylo. No, aspoň nebudu spoilerovat. Známých tváří je tam dost, za což je taky ta jedna hvězda, nicméně mám dost problém s tím vidět J. Bernáškovou jinak, než jako hloupou mrchu z Vyprávěj a týpka z Airbank vnímat jako herce, kterej jen nemele o financích a poplatcích, když má i ve filmu ten uklidňujícno-vysvětlující tón hlasu. No, není to nic, co byste nutně museli vidět, snad je literární předloha o poznání lepší. ()

scarlock

Opravdu může být film tak špatný? Bernáškovou mám rád, ani nevím pořádně proč. Ale tady to bylo tak neupřímný, nezajímavý, špatný. Jako opravdu někdo napsal scénář k tomuto?Jako že sama Bernášková napsala knihu, a věděli, že to bude bída, proto to musel natáčet její manžel?Jsem blbec, ale tohle jsem si zasloužil... ()

• Scény přípomínající seriál Vyprávěj (od r. 2009) se natáčely v ateliérech seriálu Zoo (od r. 2022), do kterého Jana Bernášková (Lucie) posléze naskočila v roli Julie. (Teres)