Animální přitažlivost

• USA Someone Like You... (více)

Jane pracuje jako hledačka talentů v talk show Diane Robertsové a jejím kolegou je Eddie Alden. Jednoho dne se seznámí s Rayem Brownem, novým produkčním pořadu, který se jí moc líbí. Ray má ale přítelkyni Dee, se kterou je už tři roky. Jeden večer však Jane nečekaně vyzvedne, vyrazí si a stráví spolu noc. Její kamarádka Liz jí druhý den udílí rady, jak si ho může udržet a zbavit se jeho současné přítelkyně... Večer se s Ryanem opět sejdou, vyspí se spolu a druhý den jdou nakupovat. Když potkají Eddieho, předstírají, že se potkali náhodou. Eddiemu je ale vše jasné a Jane mu přizná, že s Rayem spala. Scházejí se spolu už delší dobu a Ray jí řekne, že ji miluje. Druhý den se chce rozejít s Dee a také nabídne Jane, aby spolu bydleli. Společně si tedy vyberou nový byt. Ray přijde za Jane po schůzce s Dee, se kterou se rozešel, ale je zaražený, protože se Dee chovala klidně. Vyjde najevo, že se s Dee rozešel, ale o svém vztahu s Jane jí nic neřekl. Jane má pocit, že se s tím však Ray nějak špatně vyrovnává... Krátce nato nachází Ray na jejich novém bytě spoustu nedostatků, neustále odkládá podpis smlouvy o jeho koupi, nezvedá Jane telefony, pracuje dlouho do noci. Jane si myslí, že má někoho jiného, a Liz jí poradí, ať si s ním promluví. Jane to udělá a Ray jí řekne, že na jejich společný život není připraven, a rozejdou se. Protože Jane svůj byt už vypověděla, musí se odstěhovat, a proto se domluví s Eddiem, který hledá spolubydlícího. Rayovi se nelíbí, že by měla bydlet s Eddiem, ale to Jane nezajímá. Hned ten večer si byt prohlédne a nastěhuje se. Jane se snaží přijít na to, proč se Ray takhle zachoval a vytvoří si teorii, kterou si ověřuje ve spoustě literatury. Jednu noc nemůže spát, v kuchyni se potká s Eddiem a moc si spolu rozumí. Janeina kamarádka Liz je konečně zamilovaná, ale krátce nato i jí nový přítel opustí. Za Jane se v práci staví Ray a přinese jí sendvič, ale ona ho vyhodí a na Raye ani nepromluví... (TV Prima)

Mara12

Příjemně nenáročná záležitost, jejíž jedinou vadou na kráse je, že hlavní hrdinka potřebuje víc jak hodinu čistýho času, aby pochopila, to co každá divačka (bez ohledu na počet dioptrií a věk) chápe už úvodního záběru, Hugh Jackman prostě nemá konkurenci. ()

sa_kra

Teorie nové krávy mě celkem dost pobavila :-) Jinak průměrné výkony v průměrné komedii, ovšem některé myšlenky jsou originální i zábavně podané ()

diwoshka

Teorie o nové krávě Dr. Thomasové, údajně staré paní s titulem a drdůlkem, ve skutečnosti mladé Jane Goodaleové pěkně zamotá hlavu celé Americe, ale hlavně samotné Jane... ()

Mikecat

Komédiou by som to zrovna nenazval, skôr romantická dráma so šarmantným Jackmanom (Eddie), žhavou Ashley, fešákom Gregom Kinnear (Ray) a kravami - ozajstnými kravami a býkom, ktorých prítomnosť tu nieje vôbec potrebná. Rozhádzané na všetky strany bez hlavy, päty a tela hlavne prítomnosťou dobytka. Zaujímavá zápletka so zamilovanou Ashley a mileneckým trojuholníkom, milostné scény sú pod perinou s odhaleným chrbátom, prevedené dostatočne vášnivo. Jackman v trenírkach a Ashley v nohavičkách a tielku. V tých silvestrovských šatách jej to vážne seklo. ()

SonyLucy

Čekala jsem daleko víc. Tak trochu Jak Popelka ke štěstí přišla, ještěže si ten podpatek aspoň zvedla. Na takovéhle téma se dal natočit lepší film. ()

p.a.douch

Celkem pohodová komedie. Ashley Juddová byla velmi dobrá. Po dlouhé době jsem zase zahlédl Ellen Barkinovou a ta se mi spolu s Marisou Tomeiovou taky líbila. Tato trojice vcelku s přehledem zastínila mužské duo Jackman, Kinnear. Celkově 65 %. ()

jessic

Průměrná komedie, ve které se pětatřicetiletá Ashley Judd chová jak náctiletá roztleskávačka a milostné zklamání léčí teorií o staré krávě. Naštěstí ji utěšuje Hugh Jackman, kterému to neskutečně sluší. ()

veverysiak

Otrepaná téma, ale čarovne spracovaná, má to šmrnc, humor, zápletky a v podstate všetko pre komediálnu romantiku, no a celá jedna hviezda patrí mojej favoritke Ashley, takže 80%. ()

Katie

průměrná romantika, kde se z toho, kdo je jako potenciální přítel naprosto vyloučen stane ten "pravý".... ()

kacudzde

Příjemná a tak trochu jiná romantická komedie. Teorie o staré krávě a skvěle fungující dvojice Judd x Jackman. ()

gizi

Tak tento film jsem nějak nepochopil. Připadalo mi to spíš trapné než zábavné, plné zbytečných nic neříkajících keců o ničem. 45%, 9.1.11. ()

ronas

Áno občas sa zo žien stanú staré kravy a z mužov volovia, ktorí pozerajú každý týždeň po inej, ale táto komédia podala tému rozchodu veľmi zábavným spôsobom, hoci veľkú kvalitu v nej nehľadajte. Proste oddychovka na zimné večery, po dni plnom stresu. ()

Pythonator

Nejlepší je ten začátek s krávama. Jinak je to ideální film pro opuštěné ženušky, které u něho budou nadšeně pojídat bombošky a vylizovat kýblík zmrzliny. Ashley Judd je rozkošně ujetá, když dělá v kalhotkách roztleskávačku, ale stejně bych asi radši ojel Marisu Tomei. ()

cachanell

Po druhém shlédnutí - bavila jsem se. Jemná romantická komedie. Může si býk vybrat novou krávu nebo starou krávu? Vtipné, příjemné a velmi velmi milé. ()

Oxytocin

Tenhle film nastavil slušnou laťku analogií přelétavosti býka a krávy na muže a ženy. Film je vláčný, bez jiskry a nevyužitého potenciálu. Za celou dobu jsem se snad ničemu ani neusmál. ()

PORTER44

Průměrná romantika,A.Judd to sluší jak oblečené tak v kalhotkách dá se říct že celý film drží ona,jinak příběh nic moc,zamiluje se do jednoho ten jí pošle k vodě tak se nakonec zamiluje do jiného. ()