Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Martin nám konečně odhaluje karty. Zjišťujeme, že s Eliškou má tak trochu jiné úmysly, než jsme čekali. Naštěstí se ale v tu samou chvíli začíná i Damian dostávat Elišce pod kůži. Kateřina se tomu směje… „Že by láska?“. V minulosti je ale Damianova absence už skoro neomluvitelná. Chudák dvojník musí jít se psy na lov, nacvičit divadelní hru a další věci, aby Eleonora s Matoušem udržela Frederiku i knížete Adama v nevědomí. Podaří se jim to? Honza se už rozhodne, že konečně odhodí svůj převlek Dědy Rakytníka a řekne Jolaně, jak to vlastně je. Jenže zjišťuje, že to není tak lehké. Čím déle v převleku byl, tím více se zalíbil i Jolaniným dětem, kterým by takovým odhalením zajisté zlomil srdce.A pak tu máme zlouna Mortena, který vysílá špiónku, ženu, která si před Damiánem poměrně přesvědčivě vymýšlí, že také cestuje časem. Damián se bude muset mít pořádně na pozoru! (TV Prima)

(více)

Recenze (11)

Lencha

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Víte co? Ať si všichni "odpaďáci" trhnou nohou. Půjdu proti proudu a je mi to šumák. Při sledování sedmého dílu jsem se přistihla, že se mi tenhle seriál vlastně celkem líbí. Jak už jsem psala, není to žádné veledílo, ale má to své kouzlo. Byť jsem nikdy nebyla moc romantická duše, poslední dobou mě baví sledovat romantiku a s ní spojené pomalu se rozvíjející vztahy. Květiny, obrázky, hezká slovíčka... Vždyť je to vlastně v téhle uspěchané době fajn, sledovat něco, na co se v podstatě hezky kouká, mé ucho to i rádo poslouchá a není to žádné velké drama, abych nad tím musela přemýšlet celý večer. Dokonce se přiznám, že se mi Robert jako Damián líbí každý díl o něco víc. A Emma? Nemám proti ní vůbec nic. Zvykla jsem si na její projev, rozumím každému jejímu slovu a s Robertem vypadají hezky. Krapet mě dnes na konci dílu zamrzelo, že není ke zhlédnutí další díl. Ukázky na osmičku vypadají zajímavě. Ale já si počkám. ()

Calabria 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Už to hodnotím asi jen aby to nebylo zařazeno mezi nejhorší seriály všech dob. Je to u mě na piedestalu pořád výš než ordinace nebo ulice, co se děje týče. Ale pořád tam ten nešvar trapnosti je, coz jinde ne. Takže asi stendartni seriál. Divím se ale, že to prima dala v sobotu v hlavní vysílací čas - to je vážně šílené ()

Reklama

silv_r 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Možná ze soucitu, možná z absolutní desenzitivity, možná ta Emma hraje trochu líp, když je Eliška zamilovaná (haha), možná mám jen dobrou náladu, ale tentokrát 1 hvězdička. Anyvej... Je jasné, že se v tomto díle Eliška vrátila z promítání Barbie a sladila celý šatník do růžové. Jistý detail ale odhalil její pravé úmysly - je to tajný padouch celého seriálu. Jak jinak vysvětlit, proč má Emma nebo Eliška Android, než skrz marketingové embargo iPhonů pro filmové záporáky?? Tak či onak, šlechtična Eleonora opět prokazuje své choutky. Tentokrát mistrovsky svázala a zaroubíkovala podřízeného muže. Recenzi zakončím mou novou oblíbenou hláškou, kterou začnu používat:"Pojďme tedy ven, projdeme se na čerstvém vzduchu, vystavíme tváře slunci a vše se bude zdát méně nešťastné!" ()

topi80 odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak, konečně jsem viděl souvislý kus tohoto skvostu, abych zjistil, zda je to opravdu tak hrůzostrašné, jak se říká. A ano, skutečně je. Spravedlivě je však třeba říci, že "úroveň" je na zcela stejné úrovni jako u Ohnivého kuřete, Zoo a jiných skvosty z nízkorozpočtové primácké dílny. Za nadměrný hejt tak seriál vděčí všeobecné "oblíbenosti" hlavní představitelky a celé její vypečené rodiny, což však neodpovídá na otázku, proč je sledovanost o tolik nižší než u seriálů stejné (tedy nulové či záporné) úrovně. ()

nwx 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Prostě nepochopená retro pohádková parodie typu Mazalové s Hrušínským a Bočanovou. Místní ovečky si to buď ani nepustily nebo nepochopily, že jde o odlehčenou pohádkovou komedii a né o další "hlubokomyslnou" Ordinaci nebo Ulici. Navíc někteří lidé díky archaickému systému na CSFD, který tu panuje, ani možná nepochopí, že hodnotit se dá jen epizoda, ke které se musejí níže proklikat, že u celého seriálu nezahlasují, přes celkové procento se k hodnocení epizod nesmyslně neproklikají. Emma Smetana je ke všemu obětí jakéhosi hejtu pro hejt, možná kvůli tvaru příjmení? I media na tento seriál pořádají hon a vyjadřují se k němu zuřivě, v diskusích pak hlavně ti, kteří se v druhé větě hned prǐznají, že se na to ani nekoukli. Říci "mě se ten seriál líbí,"=hejty se na dotyčného od ostatních taky sesypou. nechápu. Dám maximum hvězdiček, na protest. Jinak bych dal asi tři až čtyři. I všichni herci hrají fajn, umějí si to užít a dělat si ze sebe i srandu. Tento seriál si publikum lehce najde, i třeba časem, v reprízach. Zajímavé, jak s každou další epizodou procenta hodnocení rostou, někdo se přeci jen dívá, nejen hejtři! Tady to popsali a pochopili správně: https://magazin.aktualne.cz/kultura/eliska-damian-prima-recenze/r~2058010c4bee11eebc030cc47ab5f122/ ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama