Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ztráta odbytiště nutí Hajného učinit zoufalé kroky. Zlevňuje své výrobky. Bojuje tak se zahraniční konkurencí, která si přivlastnila ochrannou známku a produkty začala nabízet s nižší cenovkou. Soudní spor dle něj nemá smysl. Ve stejné době ale přichází obvinění, které padá právě na hlavu Hajného. Špionáž a skrytá spolupráce se zahraničím, to jsou důvody, proč je současný ředitel odstaven. Jak to přijme Nanynka? (Televize Seznam)

(více)

Recenze (5)

nervoznideda 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

co si to dovolil dietl za komoušů, že ukázal zlovůli soudruhů , kdo mu to dovolil ? skvělý díl honza:-)on si z těch soudruhů dělal srandu deda :-) a oni mu za to tleskali, to dokáže jen chytrý chlap ne však idiot :-)Čepek měl krásnou smrt :-)19.4.2o2o konečně se listonoš naštval a miládku seřval 18.1.2o21 ()

GASTON73 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Do Albrechtické huti přijde z Baden-Badenu balíček s pohárkem a sdělení, že německá firma nebude odebírat z huti zboží, protože ochranná značka patří jinému majiteli, který zahájil výrobu cenově nižší. Tuto skutečnost donese Boškovi sekretářka Hajného. Hajný se rozhodne raději k boji na trhu než v soudní síni a chce nabízet zboží laciněji. Anna se schází s Hajným, ale jejich vztah je neperspektivní. (www.serialzone) ()

Reklama

Reklama