• triatlet

Scénář jako z Kocourkova - zbytečně tlačí na pilu a zdlouhavě rozvádí nejapné žertíky (chování v restauraci). Herci se navzájem míjí, rodina nepůsobí pospolitě. A za otce - kuřáka - z výchovných důvodů ubírám hvězdičku.(24.8.2010)

• ivishka

No takže po tomhle už šplouchá na maják i mě...Scénář byl katastrofální...Očividný pokus natočit rodinný povídkový seriál se jaksi nezdařil a místo toho jsem viděla jenom dvě rozmazlené děti - kouřícího malého kluka, holku která už "není panna" a barví na černo blond paruku své matky herečky.Nedokážu si představit větší paskvil ve starší české tvorbě. Přijde mi i hloupé dělit to na tři díly.Za mě to nemá ani nízký práh koukatelnosti dialogy typu : "Můžu jít na záchod?" , "Proč vždyť jsi byla před chvílí!" , "Ale já se počůrám!" , "Tak jdi.". Já teda fakt nechápu co tím chtěl básník říci.(16.9.2012)

• Zeldur

Seriál v podstatě o ničem. Navíc velmi krátký, což je ale možná nakonec jen dobře.(29.8.2012)

Zapomenutý seriál, který jsem objevil náhodou. Příběh si vybavuju. Herecké výkony nemohu posuzovat, jelikož v době zhlédnutí jsem byl ještě malý svišť:-) Byl bych rád, kdyby ČT tento "seriál" někdy v budoucnu zopakovala. Hodnotím průměrně.(14.2.2010)