Řbitov zvířátek: Pokrevní linie

• USA Pet Sematary: Bloodlines

V roce 1969 sní mladý Juda Crandalla (Jackson White) o tom, že opustí své rodné město Ludlow ve státě Maine, ale brzy objeví zlověstná tajemství, která jsou v něm pohřbena, a je nucen čelit temné rodinné historii, která ho navždy spojí s Ludlow. Jud a jeho přátelé z dětství se musí spojit a bojovat proti prastarému zlu, které Ludlow svírá od jeho založení a po odhalení má moc zničit vše, co mu stojí v cestě. (TommyZR)

oveckaoa

Jaký byl smysl k natočení k natočení tohohle filmu? Paramount si asi řekl, že na tom ještě něco podojí akorát tam narval neznámé herce ukázal nemastný, neslaný trailer a kdesi našel ženskou co do té doby nic nenatočila a její jediný počin je scénář k komedii Siera Burgess je marná a tak to taky dopadlo. Otec má syna ve Vietnamu vrátí se mu mrtvý  a on to nepřekousne tak ho pohřbí na hřbitově zvířátek a on ožije akorát je jiný. Zabíjí zvířata  a chová se jak magor otci je to, ale většinu filmu u prdele a neřeší to. Syn si mezitím usmyslí, že pozabíjí lidi co jsou příbuzní těch co objevily to město kde se odehrává. 3/4 filmu nestojí za nic navíc oproti remaku se zde ten syn a další ´´mrtví,, objevují  a mizí jak duchové  jak to dělají se nevysvětlí. I konec je blbost jelikož z takového úhlu by ho nesejmul nikdo. 40 procent ()

jefff

První díl byl trochu zklamání, druhý je očekávané béčko jak vyšité. Bohužel je to spíš nezábavné béčko, které sosá trochu té Kingovo slávy, ale sám nepřináší vůbec nic. Vlastně je ten příběh strašně pitomý a nezábavný. ()

666Carnage

Horor co má být prequel k původnímu filmu a odhalit temnou minulost města Ludlow. To se sice dozvíme, ale nejedná se o žádný přelomový snímek. Člověk teď ví o něco víc, ale kdyby film nevznikl nic by se nestalo. Koukat se na to dalo a vraždy nebyly nejhorší, každopádně nečekejte žádnou atmosféru folklóru. Čistý průměr 50%. ()

sQelle

Zbytečný film, zbytečně natočený, zbytečně naroubovaný na už tak slabý první díl. Jedinou výhodou je délka a že velká část filmu je točená v takové tmě, že nemusíte to utrpení vidět. ()

Adramelech odpad!

Z původní Kingovy románové předlohy zde nezůstalo prakticky nic. Pokládám tento film za urážku mého celkem oblíbeného amerického autora. Lindsey Beerová a Jeff Buhler by si za tento počin zasloužili, aby je sežral Wendigo. ()

Johny M.

Tak nějak jsem naivně předpokládal, že se bude pokračovat ve veskrze 'áčkovym' duchu a nějak si o sequelu/prequelu nic víc nezjišťoval. O to víc jsem byl - nemile - překvapen, že novej Řbitov je regulérní 'béčko', jakejma se zejména v devadesátkách pohřbívali kvalitní série ve velkým. 2,5* ()

helraiser

Naprosto zbytečný pokračování přiživující se na značce a ke všemu dost bídně natočený. Už remake byl neslaný, nemastný a tohle bylo ještě horší ve všech ohledech. Atmosféra nic moc, sem tam nějaká krev, ale, že by to byla nějaká zábavná podívaná to se říci nedá, spíše naopak. Celkově jasný podprůměr. ()

xxmurphyxx

Pekne natočené, herci do pohody, až na prkenného Duchovneho, ale čo z toho, keď je to v podstate zbytočný film, ktorý lore nikam neposúva, iba sa na ňom priživuje a hororu to tiež moc nepobralo. Zo začiatku sa to celkom dá, tempo je pomalé, je tam snaha niečo budovať, lenže minúty bežia a tvorcovia si zrazu uvedomia, že je málo času a bodycount nula, tak všetkých pajtášov naženú na jeden statok a tam rozbehnú svoju nudnú party. Gore je minimálny, sem tam fuck logic scéna, vyvrcholenie očakávané, jednoducho nič, čo by človek neočakával. Ale na zabite večera ušlo. ()

HanzoBureshi

Tvůrci po natočení asi pohřbili tento snímek na onen hřbitov a obnovil se v této podobě, protože to bylo vskutku utrpení. Ať už originál nebo remake, tak to jsou pro mě lehčí nadprůměry, které dokázali občas dost vyděsit, ale toto dílo je opravdu velké nic. Herecké obsazení mě úplně neoslovilo, postavy jsou opravdu díky několika klišé naprosto hloupé, protože způsob osvobození dívky je naprosto směšný. Vizuál taky nic moc, protože i když byla kamera dobrá, tak to maskování bylo... no, ono vlastně ani moc nebylo, protože mezi živými a mrtvými skoro není vidět rozdíl, strašidelná postava se dokonce teleportuje přímo v záběru. Ach jo, pro mě je to zbytečný film. Na úplný odpad to není, ale já si to skoro vůbec neužil. Mé hodnocení: 2/10 ()

Easykill

Takže paramounte děkujeme pěkně za úplně zbytečný film.. Jediné plus vidím v tom, že celé tohle bloodlines můžeme brát jako vysvětlení. Ale otázka zní, potřebovali jsme ho? Já myslím, že úplně všichni pochopili vše v ostatních filmech. A abych nezapomněl tak druhé malé plus bylo vidět Hanka Moodyho(David Duchovny) po dlouhé době před kamerou. Jinak snad nic. Jako horor to stojí za stolici a jako fantasy za stolici na stoličce pod stolem. Navíc scénář je zase level. K tomu přidat těch pár debilních záběrů a celý film se kutálí ze schodů...za mě zbytečnost a bída. ()

Emperor1

Kdo četl podle mě skvělou knižní předlohu, pozná, že se jedná o roztahanou část Judova vyprávění, o kterou je naopak ochuzen (mimo jiné) remake z roku 2019. Zatímco v knize to působilo tajuplně a zlověstně, tady se z toho rychle stala obyčejná zombee story. ()

Harakiri13

Naprosto zbytečný film, který jen těží ze značky "Pet Sematary". Plusové body za hezkou kameru, herci jsou zde nudní jak lidé před výplatou. 3/10 ()

Chicharron

Film je svým způsobem recyklát, ale se starou známou látkou nakládá po svém. Atmosféra raných sedmdesátek je vykreslena přesvědčivým způsobem - auty, oblečením, muzikou a film od začátku do konce šlape takřka bez hluchých míst a díky krátké stopáži nestihne nudit. Potěšil David Duchovny, který tady vypadá jako drsný redneck. ()

Accuphose odpad!

Ze začátku jsem si říkal, v pohodě, je to nudná vata, ale dá se to přežít. Slušná jedna hvězdička. S pokročilou stopáží se to ovšem citelně zhoršovalo, a přestože to naštěstí není nijak dlouhé, tak se to ke konci velice táhlo. Vlastně na celým filmu není nic zajímavého. Jen ty slunečnice. ()

Bezhlavý jezdec se vrátí

Bezhlavý jezdec se vrátí

24.04.2024

Držte si klobouky, budou opět padat hlavy. Na plátna kin by se totiž měl vrátit hrůzyplný bezhlavý jezdec v nové adaptaci povídky „Legenda o Ospalé díře“ newyorského spisovatele Washingtona Irvinga … (více)