Nikdo tě nezachrání

• USA No One Will Save You (více)

Nikdo tě nezachrání je film o talentované mladé ženě Brynn, jež se vzdálila své komunitě. Osamělá žena plná naděje nachází útěchu v domě, kde vyrůstala, avšak vyruší ji podivné zvuky pocházející od vetřelců z jiné planety. Následuje akční utkání Brynn s mimozemskými bytostmi, které ohrožují její budoucnost a zároveň ji nutí čelit vlastní minulosti. (Disney+)

LordMysti

Mám rád horrory, mám rád sci-fi a mimozemšťany, proto jsem dal o jednu hvězdu navíc, jinak by to bylo tak na dvě. Dějově slabé a mnohokrát viděné, i když občas se nějaký ten jumpscare povedl. ()

Marty7CZ

Jako hodně hustý, krátká stopáž, Kaitlyn Dever je nejspíš budoucí hvězda, kamera  a hudba👌 , režie skvěle pod kontrolou! 80% suverénně... P.S. ten, kdo tomu tady dá třeba odpad, je antifilmovej ultraTROLL☝️☝️☝️ ()

alba

Mne sa to páčilo, počas celého filmu neprehovorí, možno povedala dve slová a to bol celý film :D Netreba ani titulky, ani dabing :D Asi za to si u mňa získala o hviezdičku viac. a celkom dobre to plynie... Ten záver mohol byť transparentnejší, ináč v pohode, priemerné sci-fi, čo asi aj bolo cieľom. ()

RAFT

To co byl za film.Film je až moc blbej.Takový mix válka světů a matrix zárověn.Hlaví hrdinka filmu tak, ta mi lezla na nervi hned po půlhodině.Tento rok samé propadáky místo pořádných filmů .Za mě 50% ()

Najt

One girl show alien home invasion film, který mě doslova vyrazil dech. Super natočený, zajímavý začátek a první setkání působí velmi povedeně. Potom se ale dej začne vyvíjet tak debilním způsobem, že na konci jsem si řekl "tyvole to byla sračka". Film kde se absolutně nemluví, hlavní postava řekne tak 4 slova a tvůrci děj vypráví přes jejich fantasymagorickou, až příliš bujnou, fantazií. Konec je pak rána mezi oči, když se z alienů stanou BFF. Tohle je film psaný na drogách, nebo s hodně velkou promilí v krvi. Ty dvě hvězdy jsou opravdu jen za skvělý, němý herecký výkon herečky a technické zpracování, ale příběh, tak ten je na pomezí odpadu a max jedné hvězdičky. ()

LdaVinci

Atmosférický, tajůplný a napínavý! Byl jsem naprosto v očekávání, kam se film bude ubírat dál a absolutně jsem to hltal. Ano, máme tu co dočinění s mimozemskou rasou a způsob, jakým je tento střet vyobrazen je uchvacující. Kaitlyn Dever, herečka hlavní hrdinky, přestože jsou i sympatičtější herečky, tu hraje naprosto špičkově a to už jen protože vše čtete z její mimky a řeči těla. Pravdou je, že to co tu hlavní hrdinka zvládá, je shoda náhod a kus štěstí. Ale to, že se nevzdává a bojuje, to prostě cením. Ještě zmíním parádní kameru a záběry. Co se týče efektů, mně prostě špatné nepřišly a nerušily mě ani trošku. Nakonec dostáváme dostatek odpovědí na naše otázky, přestože konec vás stejně donutí přemýšlet... ()

papadoce

Dnes už druhý film, ktorý som tak úplne nepochopil a treba povedať, že ak je toto akýsi nový žáner vo svete sci-fi, tak ja nebudem jeho cieľovou skupinou. Na druhej strane, opäť sa jedná o technicky dobre natočenú emzákovinu. Mne asi najviac vadilo občas do očí bijúce nelogické správanie hlavnej hrdinky, no najviac zo všetkého ma iritovalo furt dokolovské zabíjanie emzákov v súboji jeden na jedného. Prvý ok, druhý budiš, ale keď to prišlo na poštvrté, tak som už len zalomil rukami. Fajn sci-fi. ()

Olafsson

Fantastické a s přesahem mimo pouhou UFO lekačku. Konec jsem ale nepochopil, nějak mi tam neseděl a trochu zkazil závěrečný dojem, Proto "jen"4 hvězdy. ()

Solverino

Velmi zajímavé, jak se z hororu stane komedie až groteska. To tu ještě nebylo. Až na drobné nedostatky v maskách mimozemšťanů to nebylo vůbec špatné, naopak! Úplně jako reinkarnace Shallyamana (nebo jak se ten režisér jmenuje). Nutno vidět! ()

XXXXXXXX

Celým filmem prostupuje nápadně falický motiv. Mimouši z alfa kinkauri se takhle jednoho dnes jednomyslně rozhodli, že pro dobro všeho mimozemství je třeba lidstvu nasadit orální sondu, no kam se hrabe. chudák Alf! A tak ve filmu zřejmě z logiky věci, sledujeme nekonečný sled píchání (ostrými předměty) vy prasata! Tuhle žabikuchem, semhle modelem a konec? Na ten už bohužel vymletému Blbfieldovi nezbyly finance, neboť je všechny spláchly kostýmy ITjů. ()

adamix

Sympatická herečka, miestami dusná atmosféra a dobrý nápad s mimozemskými vlámačmi, bohužiaľ ale nie moc utiahnutý do konca s nie moc atraktívnym vyvrcholením. Dizajn mimoňov obyčajný, ale ich pohyby a zvuky pôsobia dosť creepy aj cez skákavú kvalitu trikov. Bavilo ma to, ale na druhé pozretie to nie je a žiadna scéna moc neostane v pamäti. Na tento film sa veľmi rýchlo zabudne. Za mňa 55%. ()

HanzoBureshi

Fajn mimozemská jednohubka, která má opravdu dobou vizuální stránku. To zpracování nezvaných hostů je opravdu cool pohled. Když vždy sleduji podobný snímek, tak mě nejvíce baví to postupné odhalování a ta záhadnost. Tady se ale záhadný mužíček objeví na férovku v prvních minutách, a poté sledujeme hon na kočku myš, takže mysteriózní část tu bohužel ani nebyla. Zdrhaní před mužíky mě celkem bavilo, jenže ten hon byl až do konce filmu, takže mě to ke konci už pomalu odrazovalo. Aspoň jsem ke konci dostal své odpovědi, které se týkají hlavní postavy. Sice tu nejsou žádné dialogy, ale bylo to zahráno dobře. Průměr, který tak nějak zabaví. Mé hodnocení: 5/10 ()

AndrewNewman

Takéto pokusy o umelecký horor, ako sú Úsmev alebo Slnovrat idú absolútne mimo mňa. Pri horore sa mi nechce lámať si hlavu nad tým, čo sa pred mojimi očami deje. Ak to už človek musí robiť, ihneď si tým znižuje pocit strachu. Ten pri tomto filme funguje tak prvých 30 minút, keď som však zistil, že emzáci sa tentokrát chovajú ako totálni dementi, bolo by absolútne jedno, čo sa s postavou Kaitlyn Deverovej stane. A to finále je už absolútny nezmysel. Jednoznačným plusom je prvá polhodinka, v ktorej ten novátorský štýl nemého filmu, v ktorom počujeme len zvuky a šuchtanie ešte funguje. Od kvalít Tichého miesta to je však na míle ďaleko. ()

B3n

Ďalší z radu filmov o mimozemšťanoch, kde sú MZ vykreslení ako krvilační násilníci. Čuduje sa niekto, že sa nám nechcú ukázať? (ak teda existujú) Byť mimozemšťanom, ani mne by sa moc nechcelo... Po celé generácie sú vykresľovaní takto, celé ľudstvo je naprogramované tak, že keby videlo MZ, tak rovno siaha po brokovnici. Nikto sa nezamýšľa nad tým, čo keď je to s tými násilníkmi celkom naopak... No ale Hollywood si plní svoje povinnosti, takže násilníkmi sú tu celkom iste emzáci. Čo sa týka samotného filmu, nestojí to za veľa, oceňujem scenár, autori sa držia hesla "mlčať zlato", takže sa dozvieme akurát pár slov, myslím, že dvakrát vo filme odznie "sorry" a to niekde pred koncom. Atmosféra slabá, príbeh slabý, herecké výkony sú trochu lepšie, pretože herci musia využívať výrazové prostriedky nemého filmu. Ale inak nič prevratného, slabota. ()