Alexander Hesse je zapálený vědec, který v univerzitním centru pro porodnost pracuje na vývoji preparátu příznivě ovlivňujícího těhotenství. Úřad ale testování léku nepovolí a výzkum ukončí. Místo toho se bude financovat projekt dr. Diany Reddinové se zmrazenými vajíčky, která dostane i jejich laboratoř. Přesto se Alex rozhodne, že s kolegou gynekologem Arbogastem budou pokračovat na vlastní pěst, a začne testovat lék sám na sobě. Larry ukradne z Dianina projektu zmrazené vajíčko s označením Junior a oplodní ho Alexovým spermatem. Situace se jim však brzy vymkne z rukou a po čase se u Alexe začnou objevovat příznaky těhotenství. To všechno ještě zkomplikuje všetečná šéfka univerzitního výzkumného programu, Arbogastova těhotná ex-manželka Angela... (TV Nova)

Hever odpad!

Ani nevim, proč jsem tento film zapomněl ohodnotit, tak to dodatečně udělám teď. Ač už je to poměrně dávno, co jsem jej viděl, ještě teď mám v živé paměti, jak se - pochopitelně příšerně nasírací - Arnold svěřuje se svými ženskými problémy i jak se z něj skoro stává citlivá žena a - co Bůh nechtěl - dokonce si pamatuji i scénu Arnoldova porodu. Vážení dámy a pánové, je mi opravdu líto, ale nemohu jinak. ()

Gardenboy

Sme uprostred 90 rokov, kedy šialené rodinnné komédie typu Sám doma, Agent WC 40, Beethoven alebo horšie - Junior dobýjajú svet .. .chvalabohu je tento čas už za nami... ()

Psycho.R

Dvojice i režisér Dvojčat se pokusili o další originální počin. Slovo originální v tomto případě, ale neznamená kvalitní. ()

lakart

Po dlouhém váhání jsem dal nakonec jednu hvězdu za snahu o originalitu a nápad, který byl ovšem velmi špatně zpracován. Těhotný Arnold je tragický a debilní. 20% ()

Demonic189

Musim dat 1*. Hviezdu Terminatora, Predatora či Komanda totiž s parochňou, ružovými šatôčkami, pálivými bradavkami a umelým bruškom totiž nikde inde neuvidíte! ()

Ceberus

Tři a půl hvězdy, prostě to funguje, protože Arnie je zjevem namakaný macho man, který je najednou přecitlivělý. Film dokonce zachází s tématikou těhotenství velmi citlivě a uctivě, nedělá si z toho legraci a bere to vážně, takže ani dámské publikum by se nemělo cítit nijak pohoršeně. ()

rublik05

Očekávat další Dvojčata bylo asi pošetilé, neboť Junior je tak velký bizár, až mi bylo trapné se na něj dívat. Docela by mě zajímalo, co se honí v hlavě osobě, která sepisuje tak úchylný námět. Dokoukat se to dalo snad jen díky ústřední dvojici, několik málo vtipných scén se docela povedlo, jinak fakt bída a utrpení. Sledování je opravdu jen na vlastní nebezpečí. 2/10. ()

src

Tri hvezdicky kvuli Emme Thompson. Rozneznely Arnold s obrovskym brichem a obcas v zenskem prevleku me moc nedojal. ()

Dexx

Arnolde, kolikrát ti mám opakovat, že kromě barbarů a kyborgů se pro tebe žádná role nehodí, a tvé komediální pokusy jsou sice možná směšné, ale asi trochu jinak, než bys chtěl... ()

ShiShinka

Tuto komedii jsem jako dítě zbožňovala, s mým bratrancem jsme měli několik oblíbených hlášek. Snažím se, abych si takovýto postoj k této komedii zachovala i nadále, tudíž se na ni nehodlám už nikdy podívat. ()

Leksland odpad!

Jako co k tomu říct Arnold čeká miminko a to tak, že ho sám i porodí. Ne, on není doktor já nepsal odrodí já psal porodí. Ardnold nám totiž otěhotněl. Mohu vřele doporučit pouze masochystům a uchylům, protože něco tak uchylnýho a trapnýho respektivě ubohýho se jen tak nevidí. Ne prostě ne! ()

Knor

Těhotný Shwarzenegger???????? Proboha Arnolde, ty jenž si ztvárnil Terminátora a porazil Predátora atd...já nechápu co tě vedlo aby jsi hrál v tomhle!!!!!! ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman