• zorro
  *****

  Paradni noir z americkeho prumyslu, kde se jedna o vypalci. Zaplat nebo neurucime ze se ti nic neprihodi, otevri si hubu postihne te stejna vec. Excelentni L.J. Cobb, K Mathews a R Boone(22.7.2012)

 • liquido26
  ****

  Na konci 50. let vznikaly hodně povedené a silné noiry a toto je jeden z nich. Příběh se odehrává v jednom newyorském oděvnickém podniku, jehož šéf se zuby nehty brání vstupu zaměstnanců k odborům a používá k tomu dokonce i gangstery, který platí za ochranu.(3.11.2013)

 • vitekpe
  ****

  Hodne zajimavej film o problematice odboru v textilnim prumyslu. Nikdy by me ani ve snu nenapadlo, ze takovehle tema muze vyplodit tak peknej noirovej vizual. Krasna a zajimava Gia (vzdycky kdyz ji vidim, tak si rikam jaka skoda je, ze to zabalila tak brzo...) Spousta vynikajicich hercu z nichz me osobne nejvic bavil mlady Robert Loggia a Wesley Addy jako zaporak. Peknej fim, lze doporucit. P.S.: moc hezka je i Valerie French, kterou vubec neznam...(24.6.2014)

 • - Joanna Barnes v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace