Mstitel beze jména

• Hongkong Wo shi shui (více)

Poté, co byl po brutálním zásahu CIA prohlášen za mrtvého, musí osamělý mstitel rychle najít svou pamět, aby odhalil mezinárodní špionážní spiknutí, které chce uvést do provozu nový smrtonosný zdroj energie. S pomocí dvou krásných bojovnic musí Jackie překonat kontinenty a čelit ozbrojeným zabijákům a zlověstným spiknutím na každém kroku. (Bonton Home Video)

emo

Ďalšia Chanovka, ktorá neprináša nič nové. Krkolomné súboje, trápny dej a infantilný humor... ()

otík

Na Jackieho Chana je to rozporuplný film. V první půli se zotavuje z těžkého zranění, ve druhé mu při pátrání po své totožnosti jde o život a je zde velký prostor pro předvádění klasických akčních scén typu Jackieho. Trochu to může připomínat Agenta bez minulosti po hongkongsku. Druhá fáze filmu je výborná a je opět k nevíře, co vše Chan se svým tělem dokáže. A bojové scény jsou výtečné (bohužel jich není tolik). ()

Jizni Tlapa

Příběhově jasná slátanina. Komu to ale vadí? Fanoušek Jackieho si Mstitele pustí, protože chce vidět tu dokonalost akrobatických kousků a sem tam dobrou hlášku. Díky těmto Jackieho charakterististickým rysům jde rozhodně o nadprůměr. Bohužel však né čtyř hvězdičkový, neboť obojího tam bylo nečekaně málo...70 % ()

lennyd

Docela zábavný kousek Jackieho Chana -- scéna s ošetřováním řidiče Rallye Dakar je naprosto dokonalá (Jackie Chan namaskován za domorodce pomáhá umrtvit ránu pomocí jakésiho listí - po jeho rožvejkání bohužel nemůže mluvit, a je tudíž i za domorodce považován - až na to, že umí vyměnit kolo u auta, atd...). ()

Brain-D

Příběh je opravdu stupidní o tom žádná, ale ta choreografie v soubojích je naprosto skvostná pro oko. Jackie Chan tu skoro vypotí duši, aby zjístil kdo dopravdy je. ()

Ironfood

Velice podařený chanův film, má to svižné tempo, jackie předvádí spoustu povedených kousků, občas se mu vydaří i nějaká ta vtipná scéna a hlavně to končí famózním soubojem na střeše mrakodrapu. Divím se, že to má ve srovnání s některými jeho staršími filmy tak nízké hodnocení, asi je to nostalgií, nebo tím, že ty starší filmy viděli hlavně jackieho fanoušci, zatímco tenhle novějši i "širší publikum"... ()

ssfan

Na Jackieho Chana je to poměrně slabota, ale aspoň vidíme zajímavou automobilovou honičku a bitku na střeše. Nechybí tu ani vtipné scény.Ve výsledku je to tak na 65%. ()

spikey1

Jackie se chystá na vstup do nového tisíciletí, zkouší to stále stejně, Akce, komedie, vtipné situace, ovšem to co u něj milujeme v osmdesátých a devadesátých letech, už tolik v předělu s novým tisíciletím nefunguje. ()

Fox85

Na filmech s Jackie Chanem mám rád jeho bitky, kdy používá různé rekvizity z místa, kde se souboj odehrává - židle, kýble, žebřík, nádobí, prostě cokoliv. Tady mi to docela chybělo. Ono celkově akce tu bylo méně, než v jiných jeho filmech. Na Jackieho slabší průměr. ()

venca163

Je to parádní akční komedie plná precizních kaskadérskejch kousků. O tom, jak Jackie Chan pečlivě maká na tý svý akční komedii, pojednává jeden díl na mym oblíbenym, ale né moc známym youtube channelu Every frame a painting. Rozhodně doporučuju (film i video), pokud máte Jackieho styl aspoň trochu rádi. (80%) ()

Arius

Zvycajny priemer Jackieho Chana. V inom filme ako pri predvadzani vlastnej bojovej sposobilosti som ho azda ani nezastihol. ()

wosho

Důvodem proč se podívat na Mstitele beze jména (a řadu dalších filmů J. Chana) jsou akční kousky a souboje. Jinak nic zajímavého, či nového pod sluncem. ()

Paity

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů s Jackie Chanem. Občas si má v něm navíc šanci i skutečně zahrát, což není určitě na škodu. ()

Wishkah

Pro mě jeden z nejslabších filmů Jackieho Chana. Mizerný scénář, mizerní herci, mizerná režie, mizerná hudba a z bojových scén tu stojí za něco jen boj dřevákama a souboj s na střeše mrakodrapu. jinak je to hodně slabé ()

Haymar

Byla to v podstatě děsná blbina ale určitým (maličko zvráceným) způsobem mám vlastně filmy s Jackiem Chanem rád. A pořád mě baví koukat na všechny ty neuvěřitelný akrobatický kousky malýho číňana pro kterýho zákony gravitace prostě neplatí! ()