poster

Stoupat jak dým

 • USA

  Up in Smoke

Komedie

USA, 1978, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sbinda
  ****

  Tento kousek jsem viděl jen náhodou a v originále. Neznámý titul, neznámí herci, žádné očekávání. Přesto jsem smíchy rozbíjel pomyslné skleněné tabulky. Nejde o nikterak intelektuální zábavu, naopak, ten kdo si nikdy nezahulil, ten se zřejmě na "Up in SMoke" nenaladí. Humor na (ne)úrovni za 80%, který osloví většinu.(29.5.2010)

 • Skejpr
  ****

  Pramatka všech zhuleneckých questovek, počínaje "Hele, vole, kde mám káru" a "Tenacious D" konče... Spousta nápadů, parádní zhulenecké haluze a několik do naprosté dokonalosti vygradovaných scén, jediným problémem jsou tak hudební pasáže, které jsou prostě nesnesitelně přepálené, skoro jako by ta jejich skupina skutečně existovala a chtěla se co nejvíc prodat..(12.5.2011)

 • Terva
  ****

  CITÁT - Do večeře si najdeš nějakou práci, nebo tě pošlu na vojenskou školu!!!........... Zvláštní a hezké úvodní titulky na kapotě auta a veselý hudební doprovod. CITÁT - Ty bláho, je to vůbec joint? Vypadá jako hot dog............... Tak jsem z toho měl smíšené pocity, některé dialogy mě totálně rozesmály a některé naopak jsem vůbec nechápal. Ale vlastně není co chápat, když je celý štáb v rauši a snaží se do toho dostat i diváka. Některé události jsou naprosto šílené. Například první vystoupení nebo incident s jeptiškama. CITÁT - Jedinej kus masa, kterej může mnich v pátek je jeptiška............ Je to prostě jointový film a tak ho tak berte.(13.8.2015)

 • dr.horrible
  ****

  Konečne viem, kde bral Kevin Smith inšpiráciu.Ako to povedal Ethan Suplee v Chasing Amy: "Bluntman a Chronic vznikli skrížením Billa a Teda s Cheechom a Chongom". A Jay a Tichý Bob asi tiež... Na ochutnávku, ústredný song http://www.youtube.com/watch?v=RUWD-FflZPI Súhlasím; Zábavnosť tejto komédie je priamo úmerná množstvu požitej marihuany.Ja som sa bavil skvele(11.11.2012)

 • kaylin
  ***

  Na svůj věk je to pořád docela dobrá komedie, spíše je na tom zarážející to, že už byl někdo něco takového schopen natočit tenkrát a od té doby se tenhle hodně specifický žánr nevyvinul. Ta dvojice je taková správňácká a opravdu je možné jim fandit, stejně jako je nesnášet. Místy jsem se docela zasmál, v což jsem doufal.(11.11.2015)

 • - Film byl zakázán kontrolní institucí pro publikaci v Jižní Africe kvůli strachu z toho, "že by film mohl podpořit vnímání mladistvých směrem ke kouření marihuany". (7ynek)

 • - Ellen Barkin v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)

 • - Skoro celý film je natočen v Los Angeles, jen některé scény jsou točeny přímo v Mexiku. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace