poster

Stoupat jak dým

 • USA

  Up in Smoke

Komedie

USA, 1978, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jardatekk
  *****

  Divím se, že mi tenhle film mohl uniknout.... Každopádně jsem se hodně nasmál a to pouze u heřmánkového čaje a míchaných vajíček :D Myslím, že se rád na tyhle dva hipíky podívám ještě jednou. Pro mě asi nejlepší komedie co se trávy týče. Tohle dnes už bohužel nikdo nenatočí .Opravu poctivých 86 minut srandy a můžu všem jen doporučit. V Americe se asi děly věci...(2.9.2015)

 • mchnk
  *****

  Tak asi takhle nějak má vypadat film z prostředí hulení, halucinogenních kyselin a dalších sněhových drog. To vše s nenuceným humorem bez hranic. Přiznám se, že s dabingem si to vážně neumím představit, a raději si to ani nepředstavuju. Po 20ti minutách filmu už bych se hodně divil, kdyby věta nekončila slovem "man". Chongova přirozená mluva a (hippie) reakce jsou výborné stejně jako vysmažené ksichty přítomných slečen. Naprosto skvělý, chvílemi pochopitelně absurdně se vyvíjející tripový výlet nejen těchto dvou zmatlanců je potřeba vidět, líbí-li se Ti filmy tohoto typu. Ovšem musím jasně prohlásit, že novodobé komedie z podobného prostředí, jsou oproti tomuto filmu, až neuvěřitelně trapné. Skutečně výborná zábava, která má takový, řekl bych, až formanovsky laděný závěr.(25.3.2013)

 • arie
  **

  Po dlhšej dobe som sa rozhodol zhliadnuť i čisto komediálny kúsok, no v tomto prípade som sa takmer vôbec nechytal. Jednoduchá story o dvoch huličochtivých indivíduách poskytuje okrem príjemného dobového soundtracku len minimum scénok, nútiacich ma k náznaku úsmevu. Druhá polovica filmu je už vyslovene nabitá nudou a čakanie na záver je nepríjemne zdĺhavé, no i tak si myslím, že tento film je lepšou variantou, ako väčšina súčasných filmov s témou marihuanového pokušenia, v ktorých dominuje iritujúca hip-hopová subkultúra.(3.10.2010)

 • ambrožmrož
  ****

  Šílená komedie, která je vyhulenější více než její dva hlavní představitelé prožívající neskutečné situace vychazející z jejich hédonistického životního stylu. Skvělá hudba, kupy hulení, nehorázná sranda a cheech and chong osobně vám zaručí pohodové strávení hodinky a půl, zvláště pak, jste-li vykouření aspoň tak, jako ten policajt v jedné z mnoha nezapomenutelných scén tohoto originálního filmu.(30.1.2009)

 • farbi
  **

  Začiatok bol ešte vtipný, ale čím ďalej, tým viac sa to zvrhávalo a strápňovalo. Ku koncu už som bola otrávená. Zakiaľ sa vo filme fajčila len mariška, bola to celkom fajn road trip comedy, ale jak sa prešlo na tvrdé drogy, už to bolo príliš. Sklamalo ma, že sa vo filme objavili aj drogy a nebavilo ma to. Okrem toho, postava Tommyho bola na poľutovanie. Takú dieru v hlave, ako mal on, nemal snáď ešte nikto, koho som videla. Smutné.(3.9.2016)

 • - Film byl zakázán kontrolní institucí pro publikaci v Jižní Africe kvůli strachu z toho, "že by film mohl podpořit vnímání mladistvých směrem ke kouření marihuany". (7ynek)

 • - Ellen Barkin v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)

 • - Volkswagen Brouk, který ve filmu řídí Anthony Stoner (Tommy Chong), ve skutečnosti vlastnil Jack Nicholson(Zdroj:dvdtalk.com) (HumrCoNeseKufr)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace