Mach a Šebestová

• Československo Mach a Šebestová (více)

Epizody(13)

Kdo by neznal těchto původních 13. úsměvných kreslených příběhů (Večerníčků), jedné povedené dvojice školáků, a všech jejich přátel. (Karlos80)

Zdeňka

Machovo červené zablikání uchem nás vždy upozorňuje, že začíná ten nejlepší večerníček, ve kterém potkáme opět ty nejlepší žáky 3. B. ()

T-pack

Ne! To ne! Mach a Šebestová jsou ti nejlepší třeťáci, co jsem kdy znal (hned vedle South Park postav, ale ty vyrostly). Čokl Jonatán, soudružka učitelka, Kropáček, Horáček, Pažout. LEGENDA! A Nárožný - naprosto předčil očekávání a jeho vyprávění je až příliš kruté. Tenhle večerníček teda jo! ()

giovanni3

My jsme žáci 3.B ... věc co člověka prostě nepustí. Seriál má své kouzlo a dost dobrých dílů, ale zas není tak dokonalý...Kouzelné sluchátko by nebylo do věci... 4z5 ()

Masrii

Mach a Šebestová...to byla snad první knížka, co jsem jako malý vzal do ruky a přečetl. A potom i viděl ve formě Večerníčku. Jeden z večerníčků, na který asi nikdy nezapomenu. 90% ()

gutshoter

Nezapomenutelné! Vyzdvihl bych hlavně první čtyři večerníčky, které si pamatuju skoro nazpaměť a to jsem je neviděl snad deset let. Petr Nárožný, kterého jsem nikdy nijak nevyzdvihoval, to zde táhne náramně. ()

rozbris

Český nejlepší top seriál, který jsem jako malý miloval, a taky jsem se vydal do města najít kouzelné sluchátko:-) Mach a Šebestová zahýbali mým dětstvím. ()

Autenticita

Nepřestanu tenhle večerníček vidět v kontextu toho, že se začal vysílat, když jsem byla malá, že to bylo osvěžující ve srovnání s tím ostatním, co se tenkrát vysílalo. Vždycky mě to bavilo, skvělý Petr Nárožný a úvodní písnička se zakously jednou pro vždy. ()

Zagros

Kdo by je neznal, Mach a Šebestová patří k našim nejoblíbenějším večerníčkům, u mě to ale neplatí. Ilustrace Adolfa Borna se mi nikdy moc nelíbily a tím pádem ani animace to s ním nevyhrála. Také ústřední dvojice mi sympatická nebyla a hlas Petra Nárožného tomu nepřidal. Sice ty příběhy znám, nápaditost a občas zábavnost se jim upřít nedá, ale nikdy k mým oblíbeným večerníčkům nepatřily. Na rozdíl od jiných večerníčků, se ani na opakování s dětmi netěším, slabé tři hvězdy. ()