Krátce poté, co si soudce nejvyššího soudu vezme život, je na břehu řeky Potomac nalezena zavražděná žena. Podezřelým je hluchoněmý veterán z války ve Vietnamu, nyní bezdomovec, jehož případ je přidělen Kathleen Rileyové (Cher), přepracované právničce z washingtonského úřadu veřejného obhájce. Ačkoli okolnosti svědčí proti jejímu klientovi, Kathleen postupně zjišťuje, že se stal nevinnou obětí. Nečekanou pomoc získá od jednoho z porotců, lobbisty Eddieho Sangera (Dennis Quaid), který je také přesvědčený o Carlově nevině. Pouští se do pátrání na vlastní pěst a zasypává Kathleen novými důkazy. Obavy, že bude nařčena z ovlivňování poroty, však nezabrání tomu, aby se do Eddieho zamilovala. Mezitím se vynořují další informace, které Kathleen přivádějí na stopy, jež vedou z temného washingtonského podsvětí do nejvyšších vládních sfér. Čím blíže se však dostává k pravdě, tím větší jí hrozí nebezpečí... (Cinemax)

Juto

Ak vierohodnosť nie je na samom vrchole vášho zoznamu požiadaviek v trilleri o súdnej sieni, tak sa môžete veselo baviť pri pozeraní tochto filmu. 6/10 ()

Mol

I SPEND ALL OF MY DAY WITH MURDERS AND RAPISTS, AND WHAT'S REALLY CRAZY, I LIKE THEM! Sher jede jak nový kolo a nic ji nepoloží! Teda až na jednoho pana porotce, který ji mimochodem pomohl vyluštit případ, i když ze startu vypadal jako padouch. Film je napínavý a samo sebou mu v mých očích nahrává fakt, že miluju filmy ze soudních síní. Navrch ještě 80ková doba, to jednoho pohltí. ()

kocik1

Tak takové filmy se nám vážně líbily 30 let dozadu? Kristapána, na Podezřelém je nejpodezřelejší absolutní neznalost soudního systému a rádoby napínavé excesy hlavních představitelů, které provádějí povětšinou osamělí a potmě. A tak se nám obhájkyně vkrádá za temné noci a potajmu do auta oběti, ačkoli by si ho už z titulu své funkce jistě mohla prohlédnout legálně a ve dne, k tomu. aby si všimla, že její klient je levák, potřebuje pomocníka a zjistit si majitele SPZ v registru, co to je? Napínat se, co za hloupost zase scénárista vymyslí, v tom tedy napětí vážně nevidím.:-( ()

JohnSmith

Lehce nadprůměrné soudní drama. Neeson jako hluchoněmý toho moc nenamluví, ale je ze všech nejpřesvědčivější. Naopak Cher je vyloženě špatná. ()

jitrnic

Místy jsem moc nechápal motivace některých postav, Cher legračně přehrávala a její postavu jsem jí ani chvilku nevěřil, přesto jsem se nenudil a označil bych tento film za nadprůměrnou televizní zábavu. ()

Jeržik

Výborný filmeček se skvělým herci. Co prosím? Vy říkáte že Cher přece neumí hrát?? No, opravdu netuším jestli umí Cher hrát, ale vím, že před 20 lety to ještě uměla. P.S. A Liam Neesen nám toho moc neřekně-a po oholení vypadá jak masovej vrah.;) ()

bohemia_regent

Nadprůměrný thriller, za jaký by se nemusel stydět ani Alfred Hitchcock. Za jedinou vážnější chybu na kráse považuju nepochopitelně snadné vzdání se možnosti využít k obhajobě obviněného skutečnost, že je levák, zatímco vrah byl téměř jistě pravák. ()

VerenaLord

Více méně velice jednoduše předvídatelný děj, ničím originální, podobně zpracovaných filmů tu již bylo několik. Herecky se také nejedná o průlom, spíš slabý průměr, jediný relativně dobrý výkon bych připisovala Neesonovi. Na druhou stranu film ničím neurazí, kupodivu ani nenudí. ()

MirkaP

Závěr jsem prospala, ale mohou za to ty blbý reklamy. Docela mě to mrzí, protože znova se na to dívat nebudu. ()

CSGoddess

Dobrý thriller ukazující nesnadný život houmlesáků, životě na ulici, nesnadný situaci postižených lidí a čachrů papalášů. Neeson i Cher tu podali dobrý výkon. Pouze Quaid mě tu sral. Ale ten mě sere ve většině filmů. Jinak filmů není co vytknout. Kdo má rád napětí tak bude spokojen. ()