Mladá Carol pracuje jako ošetřovatelka v pečovatelském ústavu a ubíjí ji nuda v práci i v manželství s Waynem. Jednoho dne ale do ústavu přivezou záhadného pacienta - je to postarší sympaťák Henry a Carol zanedlouho zjistí, že nový pacient skrývá nějaké tajemství. To vyprovokuje její zvědavost s časem se oba spřátelí. Vyjde ale najevo, že Henry je zkušený zloděj, který se do ústavu dostal proto, aby se vyhnul vězení. Vznikne mezi nimi zvláštní vztah a ten v Carol probudí odvahu a schopnosti, o kterých sama nevěděla. S těmito novými zlodějskými ambicemi Carol přesvědčí Henryho, aby spolu udělali jeho poslední akci. Henry ji a Wayna začne učit a tato zvláštní trojice začne připravovat rafinovanou a nebezpečnou akci. Na jejím konci na ně čeká pořádný balík peněz... (oficiální text distributora)

Kotsour

Newman ve filmu, pro který mu byla napsána role rádoby geniálního lupiče, který ale vůbec není věrohodný a ještě na mě působil dost amatérsky. On celý scénář je dost nereálný a přitažený za vlasy, tenhle film mě teda hodně zklamal. Carol je nesympatická a Wayne jen korunuje nepřirozenost celého snímku. Tohle se prostě nepovedlo. ()

Dantte..

Taková oddychovka, kdy se vám nechce přemýšlet a jen se bavit na úkor klišé. Chvílemi to nudí, chvílemi zase ne. Je to tuctový televizní film kterých jsou stovky. 50 % ()

Shitonit

Pjet koulí za Newmana. Jinak by to tak slavný nebylo. Stáhnout sčumět smáznout. Ale Paul je ..byl borec. Utáhnul sebevětší blbost a dokázal z průměráka udělat superfilm. ()

huzgi

Lehce zábavný film plný různých klišé, ale lze je prominout. Herce film evidentně baví a užívají si ho. ()

Pitryx

Průměrný filmík ku odpočinku těla i ducha. Takové nic, ani ryba ani rak. Má to spád, hlucho je minimálně a zase taková hrůza to není. A protože jsem se dost bavil, je možné, že někdy v budoucnu podívám znovu. 20130914 8052bt ()

kubilov

Nepříliš zajímavý a nudný film z doby, kdy už Paulu Newmanovi zbývalo posledních 8 let života. Where the Money Is potvrzuje fakt, že v době od poloviny sedmdesátých let, s jedinou výjimkou - oscarový výkon ve Scorseseho Barvě peněz, až do svého konce už se Newman neobjevoval ve filmech, které by se nějakým významnějším způsobem zapsaly do dějin kinematografie, či alespoň do diváckého podvědomí. ()

PlayEasy

Výsledky z ostatnch webů: IMDb - 6,2/10 | Rotten Tomatomes: Tomatometer - 48%, Audience Score - 36% | FDb.cz - 69,6% | Balík peněz prostě mělo být příjemný béčko a taky si na nic jiného nehraje (tak k čemu sakra těch 28 milionů?!)..... A i když scénář není zrovna bůhvíjaký (jak se možná od heist filmů čeká), na poklidnou ale i akční zábavu to bohatě stačí. A k tomu, you know, Paul Newman - tam není co dodávat :) 65% ()

ric

Jediný Newman to celé drží na přijatelné úrovni. Příběhově a divácky: každý ve filmu dostane, co si zaslouží, nebo něco podobného. Takové konce už jsem viděl mockrát. ()

quasar

Zajímavý krimi film, ale ne strhující. Do role Carol bych obsadil někoho jiného, Newmanovi tady sekunduje dost křečovitě. Jako většina US filmů je i tenhle moc ukecaný (hlavně Carol) - to nesnáším. Jako by si tvůrci neuvědomovali, že kamera a divákova fantazie mnohdy stačí. Třeba ten "taneček na klíně" moh být beze slov a efekt by byl někde jinde. ()

sirrgulo

Nebýt Newmana na film bych se ani nepodíval, díky němu je však i díky své délce velmi příjemným snímkem. Některé scény byly docela vtipné. ()

gotham

Paul Newman a Linda Fiorentino určitě potěší, jinak se však jedná o průměrný film, který kromě již zmíněného hereckého dua v podstatě ničím nezaujme, ale ani neuškodí. 60% ()

harycek

Dobrá krimikomedie a hlavně ukecaná Linda Fiorentino tomu dávala říz, Paul Newman byl jen třešínka na dortu!! ()

Fracek

Nenápadný film, ale ... skvělý Newman a Carol s manželem Waynem jakbysmet... Děj odsýpá v přiměřeném tempu a mezi Henrym a Carol to uvěřitelně jiskří ....Carol je roztomile sexy a Paul Neman coby Henry je na svůj věk stále k nakousnutí (hraje přirozeně a nepřehrává jako velká většina herců v jeho věku, prostě z něj není cítit ta křeč ze stáří, věříte mu, že to co se děje se děje správně a že si za tím stojí) Pro mě tedy milé překvapení, což dokazuje i fakt, že i když jsem už film viděl, i je možné ho snadno někde stáhnout a přesto jsem si ho z nostalgie k panu Newmanovi v trafice koupil. ()

camomilla

Svizna krimi komedie, jejiz obycejnost osvezuje Paul Newman a jiskreni s Lindou Fiorentino. Kdo neceka Dannyho partaky, zklamany nebude. ()