Ratatouille

• USA Ratatouille (více)

Poznejte Paříž, město nekonečných možností a gurmánský ráj, z nové perspektivy a zamilujete si ji! V jedné z nejlepších pařížských restaurací sní krysák Remy odvážně o tom, že se stane vyhlášeným francouzským kuchařem. Nenechá se zviklat výtkami ostatních členů rodiny, aby se spokojil pouze s tradičním životem obyčejného hlodavce, a s pomocí kamaráda Linguiniho, stydlivého a podřadného odnašeče odpadků, se vydá na cestu těch nejnepravděpodobnějších zážitků, humorných kousků a kulinářských triumfů, o kterých by jeden bez druhého ani nesnili. (Forum Film CZ)

KacHnAop

Další Pixarovka, která ohromí každého. Ratatouille vypráví o kuchaříčkovi v podání animované krysy Remy , která ráda vaří a obdivuje pařížského kuchaře Gusteau. Dokonale zdařilá animace a zábava pro celou rodinu. ()

Terenz

S vyvalenýma očima jsem hltala každičkou vteřinu tohohle animáku...Musím se přiznat, že i v mých devatenácti letech si čas od času vzpomenu na tenhle film a chci si ho pustit znovu a znovu, jen abych měla lepší náladu a samořejmě shlídla nádhernou kreslenou Eiffelovku..:) Tenhle animák není ničím přeplácanej a přeplněnej zbytečnostma a ukřičenýma stvořeníma a to je na něm to čeho si cením...Takže proto se ani trochu nestydím za pět hvězdiček! ()

saillor

Čekala jsem hodně (vždyť je to Pixar!), ale aby mě animák takhle zatraceně dojal... Dokonale vykreslené každé hnutí v očích toho malého šedivého hlodavce by mu mohla závidět většina hereckých es. A když na konci roztaje drsný kritik Anton Ego, byla jsem už i já vláčná jak máslová vločka. Rozhodně pro mě nejlepší animovaný film, nejlepší výkon v hlavní animované roli, nejlepší "padouch", atd....ach, umět tak vařit jako Remy! ()

Majollica

Krásný, něžný, vtipný i dojemný příběh nejen s dobrým koncem ale i dobrým jídlem ... ;o) Toho malého šikovného labužníka s obrovským srdcem a čepicí šéfkuchaře si nelze nezamilovat ... Mně tahle delikatesa od Pixara moc chutnala! :o) ()

vecneZivec

Nudím se doma, pouštím HBO a ejhle, dávají jen nějakou animovanou kravinu, no co, stejně se chci jen válet doma. Jenže co se nestalo, tenhle animák mě totálně dostal. Ztotožnil jsem se tolik s hlavním hrdinou a ještě ke všemu mě uchvátil ten příběh a snad jsem na konci i uronil slzu, což se mi u animovanýho filmu snad nikdy nestalo.Doporučuju na to kouknout až nebudete mít na nic náladu - tento film Vám ji rapidně zvedne. ()

ynot

Ukázkový animák, který uspokojí děti i dospělé. Děti tam mají svou kreslenou krysu, na kterou šly, navíc se je pokusí i vzdělat. ()

Ijanek

Jedna z nejhezčích a nejlépe animovaná pohádka , která má unikátní scénář. Myšák-krysák Remy a jeho "moula bratr" Emilek jsou roztomilí. Pěkná komedie a prostředí Paříže. Zdařilá povaha protivy a závistivce šéfkuchaře a rozpustilého nešiky kluka. Pixar se vyznamenal dobrou chuť! ()

OK11

To je nádhera! Tato animovaná pecka se opravdu vydařila. Má vše, co správný animovaný film má mít. Je vtipný, dojemný, scény jsou promyšlené až do nejmenšího detailu a ta animace. Ach ta animace. Aby toho nebylo málo, má skvělou hudbu a scénář, což u animáků tak často nebývá....Kromě pana Holma nikoho z dabérů neznám, ale hlasy jsou příjemné - radost je poslouchat. Obvzláště pak Antona. Stal se mojí nejoblíbenější postavou hned po první scéně. Tedy ať hledám, jak hledám, nenacházím jedinou slabinu tohoto filmu, což signalizuje jasných a konečných pět étoilek. Bravo a třikrát sláva Birdovi, "šéfkuchaři" animáků. ()

Zirael

Nádhera. Ukázka toho, že hlavní zvířecí hrdina animáku nemusí trousit trapný vtípky a křepčit okolo. Ratatouile je krásný film s dobře udělanou zápletkou a pixarovská animace opět nezklamala. Je to film, na který se velice ráda podívám znovu. ()

onemanga

Pohodová animovačka pro celou rodinu, neurazí ale ani nenadchne, pobaví ale ne zas tak jak by jste čekali. Přesto to nepovažuji za ztracený čas i když tomuto jsem již asi odrostl. Hvězda navíc za snahu oživit mou pohádkovou fantazii. 4* - 80% ()

Anaheim

Můj nejoblíbenější animovaný film, který se vměstnal do mé top 20, čemuž jsem sám nechtěl věřit, protože jsem se v dřívějších dobách animovaným filmům vyhýbal. Doháněl jsem to až nedávno. Ale k věci, příběh krysáka Remyho ve mě zanechal i pár dní po shlédnutí příjemný pocit. SPOILER: Po celou dobu mě film bavil a v závěru při vaření a následném podávání jídla Ratatouille kritikovi, mě doslova donutil dát plný počet. Snad každý musel Remymu držet palce aby se mu jeho sen, stát se nejvyhlášenějším kuchařem, splnil. Povedlo se. ()

Hunys

Vynikající příběh a vynikající grafické zpracování. Z vesnického domku, kde žil malý krysák se svojí rodinkou a kuchařským nadáním. Díky své chybě se dostal na CHAMPS-ÉLYSÉES a zde začal jeho pravý život s mladým člověčím klukem. Určitě doporučuji ()

LencaN

Animace byla jedním slovem perfektní. Prostředí Paříže mám ve filmech ráda a tady je vykresleno opravdu moc sympaticky. Ale i jak Remy prolézá z kanálu skrze domy až na střechu, kde uvidí, kde se vlastně ocitl, takhle podobně bych chtěla taky zvědavě nakukovat do příbytků cizích lidí:)) a i když je spojení krysy a vaření poněkud netradiční, neustále to dráždí vaše chuťové pohárky a nejradši byste si taky sedli k Eiffelovce s vínem, bagetou a kouskem sýra. Je to prostě mňamkovní film, nikdy se nenudíte, je to zábavné, pořád se něco děje a navíc se podíváte do zákulisí prvotřídní restaurace. Ta kuchyň mě uchvátila, krásně animované, detailně propracované. Při ochutnávce ratatouille kritikem a jeho vzpomínkách mi šel až mráz po zádech. Prostě zajímavý příběh, dokonce je předlohou scénář od českého tvůrce, suprově animované, doporučuji všem:) ()

filmovyfan

Perfektní příběh z prostředí pohostinství se mi moc líbil. Ratatouille patří k těm nejlepším animovaným rodinným filmům. ()

Olbi

Pro profíka, který se motá okolo plotny,je nepřípustné,aby krysa udávala tón v kuchyni.Nutno podotknout,že jsem si smlsnul na každém soustu které Remy připravil:) Ve filmu jsou všechny ingredience,které toto řemeslo obnáší,jasnej Michelin! ()

Světová premiéra hudby z Jurského světa

20.03.2014

Pixaři jdou do „živé akce“

Pixaři jdou do „živé akce“

17.03.2008

Ne že by je digitální animáky už nebavily, nebo jim snad málo vydělávaly (neodolatelné trailery na novinku VALL-I naznačují, že o jedné z čelních pozicí v řebříčku největších letních hitů je… (více)