Poldové a zloději

Policajti a zlodeji

Akční / Komedie

USA, 1994, 89 min

• Lacike

Mam rad Chevy Chaseho, ale tento film sa mu priis nevydaril. V tej dobe bol uz za zenitom a vyberal si dost mizerne scenare. Film ma sice zaujimavy namet a Chase tu hra postavu, ktora ak by sa premenovala, tak by sa kludne dala povazovat za nemotoru Clarka Griswolda, ale cely cas to je strasna nuda pri ktorej som sa ani raz nezasmial. Jediny plus vidim iba v tom, ze to zaroven ani raz nebolo trapne. 3/10.(29.1.2016)

• Oskar

Nepřekvapivá rodinná komedie, jakých už jste viděli desítky. Ale Chevy Chase stojí za pochvalu. Řadový Američan, usazený ve své rodině jako vodní kámen v toaletní míse. Až do chvíle, kdy se začne NĚCO DÍT, soused je zřejmě zločinec a zajímá se o něj policie. V tu ránu se rozumný otec rodiny mění v horlivého dobrovolníka, svítí mu oči a chce se co nejvíc zapojit. Po shlédnutí Poldů a zlodějů už docela chápu, proč Chevymu Chaseovi nabízeli roli Lestera Burnhama v Americké kráse. 40%(4.11.2005)

Trochu to vypadá jako snaha vyždímat ještě něco z popularity Clarka Griswolda ze série Bláznivých dovolených. Chevy Chase hraje další roli troubovitýho fotra od rodiny. Postava starýho policajta (Jack Palance) zase působí dojmem, že někdo opisoval z různejch postav Clinta Eastwooda. I když scénář nepřináší nic moc originálního, tak tahle herecká dvojice dokázala film utáhnout. Ostatní jsou tam jen tak do počtu. No neni to úplně špatná komedie. Něčemu jsem se občas i zasmál. Film má teď celkový hodnocení 53% a já s tim celkem souhlasim.(11.11.2013)

• Derek

nebyt roberta daviho tak idem s hodnotenim este nizsie, co je skoda lebo od chavyho chasea a jacka palanceho som cakal viac. jack ide na pol plynu (v porovnani s vykonom z dobroduhov z velkomesta) a skorej posoby ako ceckovy odvar clinta eastwooda, ale co najviac zamrzi je totalne nevyuzity chavy chase ktory je po cely cas nuteny aby sa choval ako idiot (lepsie povedane ako tupe hovado). par dobrych vtipov a robert davi to zachranuju od odpadu...(12.7.2015)

Komédia z čias ke´d bol ešťe Chevy Chase veľká hviezda. Táto komédia je ale iba priemerná rofňdinná zábava., niekedy trošku nudná a niekedy celkom zábavná. Aj tých vtipov nieje príliš veľa a príbeh je tuctový. Chevy Chase je priemerný. Robert Davi predvádza nezaujímavého záporáka a Jack Palance si v ani takto priemernom filme nemohol znížiť svoj vysoký kredit. Slabšie 3 hviezdičky.(13.4.2004)