poster

Rocky and His Friends (TV seriál)

 • USA

  Rocky & Bullwinkle & Friends

Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 1959, 30 min

Scénář:

Chris Hayward

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

 • woody
  *****

  1959.Studená válka mezi USA a SSSR se právě rozhořela naplno.To jsem citoval z jedné encyklopedie. A někdo nakreslí (velmi špatně ale má to v sobě to určité kouzlo) seriál o tom jak superrychlá veverka Rocky a její přítel Bullwinkl-hloupý ale dobrosrdečný los bojují proti ruským špionům Natasche Fatale a Borisovi Badenovi. Hned na začátek řeknu že aby se vám to líbilo musíte mít v sobě zásobu celé vaší lékarničky aby ste to rozchodily! To totiž není pro děti ve stylu Tom a Jerry ale také to není pro dospělé ve stylu South Parku.A už vůbec to není ve stylu Pixaru pro děti s narážkami pro dospělé.Je to něco mezi.Pro Čechy to je zřejmě naprosto neznámý seriál /vyjma pár jedinců-mezi něchž patřím- kteří v roce 1996-7 sledovali Novu(to byli časy Scooby-Doo, Gumídků ad.) v 6.00 / takže hraná verze s Robertem DeNirem(kde byl i hlas vypravěče původní jako na Nově což mě potěšilo) u nás šla hned na video a hodně lidí to taky nepochopilo /jejich chyba/. Seríál je velmi divný, humor taktéž(humor Pythonů a Marxů je oproti tomu slabé kafe) a když na něj někde narazíte(o čemž silně pochybuji ale přesto).Nenechte si jej uniknout!Budto se pro vás stane kult(jako pro mně) a nebo ho neprosto nepochopíte a budete se z něj nadobro vzpamatovávat.Pro příklad: Blwinkl je obviněn prezidentem USA, že zfalšoval stravenky, aby tak destabilizoval Mongolskou ekonomiku a do USA se přesatl dovážet rotlinný olej nezbytný pro výrobu oleje nezbytného pro.... A to je jenom ten nejsalbší co mi zůstal v hlavě :-)(12.11.2003)

 • ic
  *****

  Puvodně jsem tento excelentní seriál, který je bezesporu hlavní inspirací pro "Happy Tree Friends" nemohl najít, pravdepodobně proto, že jsem ani nevěděl, jak se jmenoval, hledal jsem něco jako Rocky & Bullwinkl. V tom asi nejsem sám, jinak totiž nechápu, že je tu tak málo hodnocení. Tak pro připomenutí tu máme jeden obrázek http://timstvshowcase.com/bullwink.jpg(26.7.2005)

 • chuckboris
  ***

  Pamatuju že seriál kdysi běžel na nově a že to byla docela prdel. Rozhodně mnohem lepší než ta hraná kokotina s De Nirem..(8.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace