poster

Jami no macuei (TV seriál)

 • japonský

  闇の末裔

 • japonský

  Yami no matsuei

 • anglický

  Descendants of Darkness

Animovaný / Horor / Komedie / Mysteriózní

Japonsko, 2001, 13x23 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

 • strougy
  **

  Silně podprůměrné anime, které drží nad hladinou odpadu pouze hezky amorální postava Murakiho, co s klidem vraždí lidi bez jediného náznaku, že by ho pak tížilo svědomí, což se v anime zase tak často nestává, a celkem slušná druhá polovina, začínající vyšetřováním vražd na lodi. Na koukatelné úrovni se to pak drží až do poslední části, ve které ovšem následuje sestup do anime pekla v podobě přemíry uslzeně sentimentálních scén, emocionálních výbuchů a i asi nejtrapnějšího vyšachování hlavního záporáka naprosto mimo hru, jelikož autory nejspíš nenapadlo, jak ho logicky zlikvidovat. Úplná ztráta času to sice nebyla, ale kdybych to nikdy neviděl, můj život by tím pranic neutrpěl. Slabé 2*.(31.1.2010)

 • SOLOM.
  ***

  Příběh o strážcích mrtvých, se kterými prožijeme jejich čtyři případy, osobní výhry i prohry mě bohužel zas až tolik nezaujal, jak bych očekával. Tohle je snad poprvé (u anime seriálu), kdy jsem si prostě nedokázal oblíbit hlavního hrdinu ani jinou postavu a přestože jednotlivé díly mají zajímavou myšlenku, tak jsem neustále pošilhával po čase. Ty homosexuální podtexty jsem raději hodil za hlavu, nechci je zbytečně rozebírat (abych se snad někoho nedotkl), ale ve finále jsem vlastně rád, že jsem se na to vůbec dodíval. Animace byla místy pěkná – zvláště díky kouzlům, ale souboje teda nic moc. No nastal čas si na chvíli od seriálů odpočinout a vrátit se zpátky k filmům.Slabých 50%(22.1.2014)

 • LordSnape
  ***

  Mysteriózní a celkem nenápadné anime skládající se ze čtyř epizodických příběhů. Hned v prvním se představí hlavní záporák doktor Muraki, který touží po jediném. Po Tsuzukim. Mimo to se oba partneři zatím vzájemně handrkují a tím první tři díly působí poněkud debilně... Druhý a lepší příběh se zaobýrá tajemnými houslemi a smlouvou s jakýmsi ďáblem. Ve třetím se oba hlavní hrdinové podívají na tajemnou loď kde dochází k tajemným vraždám V.I.P. pasažérů. Na scéně se opět zjevuje příšerně, pateticky úchylný doktor Muraki. No a v té poslední nám autoři vysvětlí Murakiho posedlost Tsuzukim. Osobně se mi seriál celkem páčil. Až na nevýraznou hudbu a některé dějové nelogičnosti. Ale Muraki rules! 6/10(8.8.2007)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace