Město v ohrožení

• Česko Earthquake (více)

Josh Taylor (Fintan McKeown) je uznávaný odborník a letí preveriť jadrovú elektráreň do Ruska. To však zasiahne zemetrasenie. (oficiální text distributora)

MM_Ramone odpad!

Zemetrasenie vážne poškodí zastaralú jadrovú elektráreň niekde v Rusku. Americkí odborníci, ktorých tam zoslalo samo nebo, sa snažia zachrániť túto nepríjemnú situáciu. Primitívny scenár. Ale to nie to najhoršie s čím som sa pri sledovaní toho titulu stretol. Musel som sa prekúsať podradnými hereckými výkonmi, lacnou kanadsko-litovskou produkciou, impotentnou réžiou Maďara Tibora Takácsa a smiešne úbohými filmovými trikmi, ktoré sú urobené skutočne veľmi amatérsky. Je to nepodarený, nízkorozpočtový video film. Odpad! ()

Vědma

Nepočítala jsem, kolikrát ve filmu zazněla replika "Neboj se, to bude v pořádku!", ale bylo to x-krát. Vzhledem k tomu, že hrozil výbuch elektrárny, byl ten optimismus napováženou. No ale nakonec to v pořádku bylo. Herecké výkony byly vynikající. Obzvlášť osazenstvo elektrárny bylo úžasné. :-D To jak mě televize zásobují podřadnými katastrofáky je super. Příští týden bude nějaká Divoká sopka nebo co. Už se těším. ()

Kejt.lin odpad!

Odvážné ! .. Natočit nízkorozpočtový KATASTROFICKÝ video film s efektama, které jsme mohli vidět. Alespoň trochu soudnosti a úcty prosím ! .. Pokud někdo chce točit film o zemětřesení, tak by možná základem mělo být aby zemětřesení vypadalo jako zemětřesení. A ne, že kameraman stojící za svým nástrojem se kymácí sem a tam a někdo nahoře hází polystyren na vřeštící lidi. Navíc metro, které se napříč své hmotnosti dokáže asi 50x přetočit a popojet ještě dalších asi 100km po střeše.. no wow ! ..vím, že je to video film a že snaha se cení, ale .. odpad ! ()

Acrobat odpad!

Základným kameňom sebazničenia je pocítiť strach o osud všetkých zúčastnených. Jednak je všetko z kartónu, jednak sú všetci odporní až za hrob. Nemôžete očakávať zázraky od Takácsa, pretože na neho mal Černobyľ zjavne ešte väčšie účinky ako na nás - deti Černobyľu. Už sa chýlilo k večeru, keď Takács otvoril pred polnocou 12 pannám dvere a tie ho žiadali o kúsok oleja do lámp. On odmietol a preto mu nedopriali výslnie. Škoda ho, ale talent mrhať má. To sa nezaprie. A týmto to dokázal. (videné 05.02.2018, JOJcinema archív) ()

sakrij odpad!

Takto trapný film jsem opravdu dlouho neviděl. Katastrofální herecké výkony, efekty, zvuky no prostě vše. A nejhorší je prostředí jaderné elektrárny jak to tam vše funguje. Žádná organizace, každý si tam dělá co chce. No na jaderce už dělám hodně let a musím říci že kdyby to takto někde fungovalo už ČR dávno neexistuje. Nechápu jak tento snímek vůbec někdo dokáže vypustit!! ()