Malá Bambuľka sa dostala k jej Ujovi, ktorý ju začal vychovávať. V každom diely sa na príhodách poučne vysvetlí deťom, ako sa v danej situácii správne správať. Film je sprevádzaný detskými pesničkami. (Ricsi)

Melios

Post-normalizačná rozprávka učiaca deti ako sa chovať vo vlastnom "dokonalom" systéme, ktorý nikdy nebol tak úplne dokonalý. Toto a aj iné podobné veci učil tento detský seriál niekoľko generácii slovenských detí. Úžasná rozprávková cesta o negramotnej a nevychovanej dievčine, ktorú si adoptuje postarší pán, aby ju naučil mravom....úprimne mi to niekoho pripomína...Július Pántik a mladá Monika Haasová sú v dnešnej dobe nerozlučná dvojka a je možno až škoda, že sa s týmto projektom ďalej nepokračovalo. Morálny príbeh plný spevu, hudby a tanca, ktorého unikátna farba ostáva unikátna do dnešných dní. I keď musel byť komunizmus krušné obdobie Československej histórie (sám to potvrdiť neviem) dokázal niečo, ,čo už dnešné Slovensko nedokáže. Zaujať diváka normálnym spôsobom... ()

chamba

Na konkrétne bambuľkine zážitky si už moc nespomínam, ale vnútorný hlas hlboko vo mne mi hovorí, že sme spolu až taký dobrí kamaráti neboli. ()

Bobek27 odpad!

Už jenom, protože je to slovenský,tzn. uplně dementní! Při prvním díle mi spíš přišlo, že se jedná o dětskou pornografii. ()

Boomstick

Pesnicky su prevazne veeeelmi inftantilne ,ale scenar je krasne vystizni a ucelovy.Za mojim hodnotenim stoji ale ze som vyrastal v dobe ked bol tento serial toceny...cize je to jasny obraz doby v ktorej som zil.Co ta nostalgia nedokaze?! ()

wictoria

u nás doma patřil tenhle večerníček mezi nejoblíbenější a i mojí dceři se to líbí. Navíc jsem až teď, když jí to pouštím na dvd zjistila, že "Bambulku" znám ze seriálu Konec velkých prázdnin a že jí nazpívala tehdy malá Alena Antalová :-O ()

pabelito

Päť hviezdičiek z absolútnej nostalgie. A vôbec sa za to nehanbím! Prišla stuhou previazaná škatuľka... No nebolo nám kvôli bambuľke v detstve o poznanie veselšie? A z Moniky Haasovej vyrástla tiež celkom pekná baba :) ()

shifter

Nikdy nezabudnem na radost Juliusa Pantika ked nanho na jednej akcii zavolala nadsena skolacka "Dedo Jozef!". Rovnako clovek nedostane len tak lahko z hlavy niektore z piesni, hlavne tu titulnu.. Z nostalgie by som mohol pridat hviezdicku, ale vzhladom na svoj vek to neurobim :) ()

Tormentor665

Uj...to slovo má ale významů! Klaus Kinski prý tvrdil, že TO tatínkové svým dcerám běžně dělají, ale že i strýčkové, to jsem donedávna nevěděl. Kdyby tohle natočili dneska, někdo by za to šel sedět, a to na hodně dlouho. Nicméně na tomhle jistě odrostla celá generace pedofilů, navíc posilněná zářením z Černobylu. ()

krokodlak

Jde o snad jediný Večerníček, v němž hlavní postava (dedo Josef v neuvěřitelně směšném podání Julia Pántika) nese výrazné znaky pedofilie a už pro tuto obří uměleckou odvahu, spolu s neodolatelně roztomilými písničkami, nelze dát jiné hodnocení než pět hvězdiček. ()

arbeit

Všetko super až na ukričanú afektovanú a neskutočne spisovne hulákajúcu bambulku. Inak pre deti pekné a poučné. ()