• YURAyura

0/10 Veru tudy cesta nevede. Podobne jako jini reziseri jde i Jakubisko dolu vodou v novem tisicileti - je to prirozeny vyvoj - brzy bude potrbovat vyvod. Z dobrych zdroju pochazi prihoda, kdy se navstevnik brnenske vily Tugedhat pta - Tak tady sukali? Jinak produkcni Deana je opravdu na penize, takze mi jaksi uchazi jak primeli ke spolupraci dedu Nera - o pokracovani v Bathory nemluve...(2.10.2008)

• Carrie_3

Zvláštní film, kterému se vcelku povedlo rozčeřit stojaté vody naší kinematografie. I když si nemyslím, že tento snímek je nějak perfektní, určitě je svým způsobem zvláštní, ať už je to svým dějem či hereckým obsazením - Jakubiskovi se povedlo obsadit velkou plejádu českých i zahraničních hvězd. Film mě příliš neuchvátil ani nezaujal, přesto si nemyslím, že to byla ztráta času zhlédnout právě toto filmové dílo.(22.4.2011)

• HappySmile

O čem ten film vlastně byl? Když vynechám to každý s každým, tak úplně o ničem, žádný příběh. Za chvilku už sem ztrácela přehled kdo s kým už jo a kdo s kým ještě ne... Nechápu jak se mohli takoví známí herci do tohohle filmu vůbec zapojit - třeba taková Bočanová, Vondráčková nebo Langmajer. Co mě ale ještě víc udivuje, že zrovna Franco Nero si v takovéhle sračce zahrál... Takže ta jedna hvězdička snad jenom za něho.(10.1.2009)

sonda do duše........hovoriaca o tom, ako tu vlastne "pozemšťania "/z veľkej večšiny/ nahliadaju na kauzalitu LASKA-SEX ?!? má to dačo do seba...je to sice take neučesane...no kto vie.....možno to je to prečo je to 3*pohodky :*-))) but...its only my opinion...please...dont BLAME Me :-)) thx....peace....love and SEX foreverLONGGG!!!(7.9.2007)

• Ainy

Film dnes vidím poprvé a musím se po rameni poplácat, že jsem měla tolika pevné vůle a sebeovládání, že jsem u něj vydržela až do hořkého konce. Ou Džízsfůt, Franco! do čeho ses to uvrtal ... Komedie? ...hmmm ... Místy jsem zaregistrovala určité jiskry, které aspoň náznakem způsobily jistý záškub v mém obličeji vzdáleně připomínající úsměv, jinak mi to přišlo jako celek opravdu velmi trapné. Jak se píše v ofišl textu distributora, skutečně je po orgasmu člověk ve zvláštním rozpoložení, jenomže tahle, tahle hrůza byla fakt ujetá. No a protože jsem dnes z tohodle v sobě dokázala udržet večeři, není možné že ty Troškovic Babovřesky nedám!(8.3.2014)

• - O tom, že filmování ovládala producentka Deana Horváthová-Jakubisková svědčí fakt, že se ve štábu vystřídal vysoký počet lidí, kteří byli neustále nahrazováni jinými, jen pro její spokojenost. (imro)

• - Scenárista a režisér Marcel Bystroň, který původně scénář k Post Coitu napsal pro seba, měl v té době na kontě jen ne zrovna úspešný roadmovie Cabriolet. (imro)

• - Ve filmu zazní dva songy od kapely Ready Kirken - Hvězda a Moje malá (autor hudby i textu je Michal Hrůza). (Yardak)