Film v podstatě o ničem, absolutně bez děje, hercký výkony mizerný, režie mizerná, ale přece jenom neuplyne 10 minut aby tam někdo nešukal a za to musim přidat nějaký hězdičky. a ještě k tomu v žádným jiným pornu neuvidíte šukat franca Nera nebo Lucii vondráčkovou a jiný herce, u kterých to neni zas tak obvyklí, takže za snahu, za šukání známejch herců a za šukání každejch deset minut dám 3*(7.3.2005)

• liborek_

Nevím, jestli mám právo hodnotit tenhle film, když jsem ho po půl hodině vypnul s tím, že to byla totální střela mimo... Věděl jsem, že film měl špatné kritiky, ale byl jsem zvědavý, co nám to vlastně autor Tisícročené včely nebo Vtáčkovia, siroty a blázni připravil... A co nám to teda připravil? S Marcelem Bystroněm napsali ubohý cosi-jako-příběh s otřesnými výkony herců a naprosto stupidními dialogy... Možná měl tenhle film nějaké skryté hlubokomyslné poselství, ale omlouvám se... nenašel jsem ho. Nějak se mi větička z oficiálního textu distributora: "Film je umělecky kvalitní a divácky velmi úspěšn "Kytice"" změnila na práznou frázi bez špetky pravdy...(20.4.2006)

• hirnlego

Naprosto geniální srágora. Nepamatuju si, kdy naposledy jsem u filmu musela tolikrát nahlas vyjádřit svou právě probíhající usilovnou mozkovou činnost "cože, cože". U scén ke konci (les, nemocnice) bych si pak s radostí vypíchla vývrtkou oči, ale pán ji bohužel nechal v kuchyni. .......... Přidat dinosaury, obří kudlanky nebo 50 Ft. Vondráčkovou Sr. a bylo by z toho krásný Asylum.(7.12.2014)

• SOLOM.

Jeden by řekl, že nahota na tomto „veledíle“ byla to nejlepší, protože samotný děj stál defakto za úplné hovno, ovšem v tomto případě nebyla moc oku lahodící ani ta nahota. Žebra Vondráčkové spíš volali po odborné zdravotní péči a navíc co z těch obnažených žen máme coby muži, když u právě probíhajícího filmu máme co dělat, abychom neusnuli nudou. Navíc jsem tam ani nenarazil na moc vtipných okamžiků, kterým bych se opravdu od srdce zasmál. Spíš to bylo trapné…Znovu vidět nepotřebuji…(10.1.2019)

Je mi líto Juraje Jakubiska i Deany Horváthové a chápu její rozhořčení nad negativními kritikami, protože ty si Post Coitum opravdu nezaslouží. I kdyby se všem zdál děj stupidní, dialogy prostoduché a zbytečně vulgární, hudba diskofilní a jednoduchá, herecký výkon Jiřího Langmajera a výtečná kamera se nedají přehlédnout a podupat. Post coitum jsem viděl na Letní filmové škole v Uherském Hradišti na letním kině a bylo docela zaplněné, nikdo během představení neodešel a žádné emotivní výkřiky zhnusení jsem nepostřehnul. Líbil se mi pojetí, pohled na mezilidské vztahy v současné společnosti, ale současně režisér vyjádřil poetickým způsobem určitou naději, že to takhle nebude věčně, a že někdo dokáže žít i jinak než lhaním, podváděním a vzájemným ubližováním. Mě Juraj Jakubisko nezklamal ani tentokrát a fandím mu, aby s Čachtickou paní uspěl u publika i kritků mnohem lépe.(29.6.2007)

• - Úplně první klapka padla 6. června 2003 v 15h v Nemocnici Na Vinohradech, poslední klapla 25. března 2004 v 18:10 v Paláci Lucerna. (hippyman)

• - Během prvního týdne (20.-26.5.2004) se vyšvihnul na druhé místo v návštěvnosti českých kin se slušnými 10 667 diváky, časem mu došel dech a žebříček Top 20 opustil po dvou měsících s 58 611 návštevníky. (imro)

• - Scenárista a režisér Marcel Bystroň, který původně scénář k Post Coitu napsal pro seba, měl v té době na kontě jen ne zrovna úspešný roadmovie Cabriolet. (imro)