No tak teda jako nevim, ale pro mě asi jako nejlepší film Jakubiska. Vím, že je to jenom o šukání, ale já se teda bavil a aji smál, chch, třeba: "Copak nám tady dělá naše kočička?" "Naše kočička nám tady sere!" Chch, to bylo dobrý. Nebo jak Krajčo háže kočkou. Ch. Nebo furt ty kecy o rakovině konečníku. Chch. Nebo jak na koncu rozprašujou ten popel z urny a farář říká: "Po větru!" (to jsem smíchy fakt vychrstl). Nejhustější hlášky tam ale má Franco Nero, třeba jedna z mnoha: čím ses to nastříkala, dyť smrdím jak stará kurva! Chchch. Ale jinak teda je to film, kterej popírá lásku, manželství a věrnost a soustřeďuje se jen na ten lidskej šuk. Myslím, že tenhle film všichni vidí dost nedoceněně. Já v tom teda mimo to šukání viděl i ty hlášky a sranda, ne? ***** Teď trochu z děje, tak si to rač dál nečtěte - i když to budu popisovat jenom na úrovni šukání. Rocker, kterej se má ženit, si chce ještě užívat, tak šuká. Zrovna šuká sekretářku, která chce šukat se svým šéfem. Pak chce vošukat jedu pannu. Mezitím barmanka šuká s manželem - rockerovým zvukařem a nebaví ju to, tak de ošukat hipíka fotografa. Zvukař zatím jde do bordelu, kde šuká s kurvou, budoucí doktorkou. Sekretářka pak taky šuká hipíka, kterej jde na koncert se ženou sekretářčinýho šéfa (zdravotní sestrou) a ošuká ju tam. To ale někdo natočí na videjo a pošle to jejímu manželovi (téhle věty si važte - není v ní slovo šukat). Ten si s ní naposled zašuká, pak ju seřve a jde do bordelu za doktorkou a pak s tou kurvou na drink. Tam potká barmanku, tak spolu jedou k němu a zašukají si u stromu na zahradě. Hipík zatím fotí pannu a pak ju odpaní vyšukáním. Zdravotní sestra zatím dostane od manžela úkol, že musí jakožto kurva ošukat prvního chlapa na hajzlu, tak ošuká rockera. Mezitím odpaněná panna přijde s fotkama za tím šéfem a ten ju ošuká. Ona pak uteče a potká zvukaře, tak si spolu zašukají. Pak si taky zašukají rocker a barmanka. Hipík zas fotí kurvu doktorku a myslim, že ju ošuká taky. Pak sekretářka dostane svýho šéfa a šukají. Nakonec ti, kteří spolu ještě nešukali, jsou tam popárovaní (takže spolu asi šukávají, ale to ukázaný není) a rocker a doktorka kurva jsou ti novomanželé.(30.3.2007)

• remblis

Šukání, krev, hudba, akce, vztahy - člověk by si skoro řekl, že tomu filmu nic nechybí, tak proč tak hrozný hodnocení? Na druhou stranu - nemám rád Pogodovou. Všem tvůrcům: chcete udělat dobrej film? Neobsazujte prosím Sandru Pogodovou! (nic osobního v tom nehledejte, ale ta ženská mi prostě nesedí)(6.12.2014)

• misstake

Tak negativní hodnocení, jaké se tu objevuje pramení snad z kategorického nepochopení, snad z nadměrného očekávání, hlavně asi z kontroverze snímku. Já nic moc nečekal, nemám ani nic proti kontroverzním filmům, které jsou jen o tom jednom, a tak jsem se pobavil. Podle mě dobrý film a nechápu proč ho jak akademici, tak diváci šmahem odsoudili. Takový je asi holt osud těch kontroverzních.(30.3.2005)

• SOLOM.

Jeden by řekl, že nahota na tomto „veledíle“ byla to nejlepší, protože samotný děj stál defakto za úplné hovno, ovšem v tomto případě nebyla moc oku lahodící ani ta nahota. Žebra Vondráčkové spíš volali po odborné zdravotní péči a navíc co z těch obnažených žen máme coby muži, když u právě probíhajícího filmu máme co dělat, abychom neusnuli nudou. Navíc jsem tam ani nenarazil na moc vtipných okamžiků, kterým bych se opravdu od srdce zasmál. Spíš to bylo trapné…Znovu vidět nepotřebuji…(10.1.2019)

• lennyd

O tomto filmu se ve své době hodně povídalo (prý je to jediný film, kde lze vidět Lucku Vondráčkovou nahou), a tak jsem si řekl, že je potřeba zjistit, co je na tom pravdy (přece jen, je to Lucka Vondráčková). Jenže koukat hodinu a půl jak si všech osm hlavních postav užívá každý s každým (dobře, Krajčo s Langmajerem sice ne, ale být film o půl hodiny delší, kdoví čeho bychom se ještě dostali). Přitom bez jediné hlubší myšlenky, něčeho - nad čím by se člověk mohl zamyslet, co by nějak více diváka zaujalo (samozřejmě kromě Lucky Vondráčkové). Co se ale Jakubiskovi určitě povedlo (Lucka Vondráčková?) byla vizuální stránka filmu, včetně výborně zvolených interiérů (ať už jde o Langmajerův hyperluxusní dům, či Nerův ateliér). A nakonec snad už jen, díky za Lucku Vondráčkovou :)(15.2.2012)

• - Původně měl se režie filmu ujmout autor scénáře Marcel Bystroň. Zhruba v polovině natáčení ale bylo oznámeno, že režii převezme Juraj Jakubisko. Podle bulvárního tisku se měl Bystroň, jenž měl i v munulosti problémy s agresivním chováním, dopustit napadení Deany Jakubiskové. (Paity)

• - Během prvního týdne (20.-26.5.2004) se vyšvihnul na druhé místo v návštěvnosti českých kin se slušnými 10 667 diváky, časem mu došel dech a žebříček Top 20 opustil po dvou měsících s 58 611 návštevníky. (imro)

• - O tom, že filmování ovládala producentka Deana Horváthová-Jakubisková svědčí fakt, že se ve štábu vystřídal vysoký počet lidí, kteří byli neustále nahrazováni jinými, jen pro její spokojenost. (imro)