• lennyd

O tomto filmu se ve své době hodně povídalo (prý je to jediný film, kde lze vidět Lucku Vondráčkovou nahou), a tak jsem si řekl, že je potřeba zjistit, co je na tom pravdy (přece jen, je to Lucka Vondráčková). Jenže koukat hodinu a půl jak si všech osm hlavních postav užívá každý s každým (dobře, Krajčo s Langmajerem sice ne, ale být film o půl hodiny delší, kdoví čeho bychom se ještě dostali). Přitom bez jediné hlubší myšlenky, něčeho - nad čím by se člověk mohl zamyslet, co by nějak více diváka zaujalo (samozřejmě kromě Lucky Vondráčkové). Co se ale Jakubiskovi určitě povedlo (Lucka Vondráčková?) byla vizuální stránka filmu, včetně výborně zvolených interiérů (ať už jde o Langmajerův hyperluxusní dům, či Nerův ateliér). A nakonec snad už jen, díky za Lucku Vondráčkovou :)(15.2.2012)

Průměrný, nijak extra zajímavý film. Nápady tam ale jsou a Langmajerova postava zhrzeného manžela je perfektní. Co také musím vyzdvihnout, je casting - když už jsou jednotlivé postavy tak namíchané, jsou hodně rozdílní herci zárukou, že aspoň člověk ví, kdo je kdo. Závěr, jakkoliv má myšlenku, je pak s prominutím totálně zprasený.(7.2.2012)

sonda do duše........hovoriaca o tom, ako tu vlastne "pozemšťania "/z veľkej večšiny/ nahliadaju na kauzalitu LASKA-SEX ?!? má to dačo do seba...je to sice take neučesane...no kto vie.....možno to je to prečo je to 3*pohodky :*-))) but...its only my opinion...please...dont BLAME Me :-)) thx....peace....love and SEX foreverLONGGG!!!(7.9.2007)

• honajz

Jo jo, vtip s nádorem na konečníku nezachrání celý film, který njde odnikud nikam, je v něm spousta naschválností, logických nesmyslů (jak se Mahulena dostala z toho zavěšení na laně při fotografování?, to Mahulena s manželem před svatbou nešukala, že neví, jak je ten její mizerný milenec?), charakteristiky postav žádné, takže nevíme, proč jednají jak jednají - člověka přece neovládá jenom touha po sexu. Párkrát asi nechtěný černý humor to vše nezachrání. A herecké výkony raději pomlčet, některé vyloženě trapné dialogy a scény by se mohly rozebírat na FAMU proč takhle ne.(26.11.2004)

• Flyer

Ačkoliv mám rád filmy, které jsou nějakým způsobem "jiné," Post Coitum se mi nelíbilo. Celé mi to přišlo jen jako prachobyčejné a hlavně přehnané předváďění kamerových triků a na nějaký smysluplný děj už jaksi nezbylo místo. S tím souvisí i vizuální stylizace, která je velice nevkusná a snažící se za každou cenu šokovat. K hereckým výkonům řeknu jen to, že až na Langmajera (díky kterému dávám alespoň *) je to jedna velká katastrofa. Ostatně jako celý tento snímek.(7.10.2005)

• - Scenárista a režisér Marcel Bystroň, který původně scénář k Post Coitu napsal pro seba, měl v té době na kontě jen ne zrovna úspešný roadmovie Cabriolet. (imro)

• - Ve filmu zazní dva songy od kapely Ready Kirken - Hvězda a Moje malá (autor hudby i textu je Michal Hrůza). (Yardak)

• - Původně měl se režie filmu ujmout autor scénáře Marcel Bystroň. Zhruba v polovině natáčení ale bylo oznámeno, že režii převezme Juraj Jakubisko. Podle bulvárního tisku se měl Bystroň, jenž měl i v munulosti problémy s agresivním chováním, dopustit napadení Deany Jakubiskové. (Paity)