Po orgasmu je člověk ve zvláštním rozpoložení. Směje se tomu, pro co by před chvílí vraždil, říká věci, o kterých by normálně nemluvil... Devět hlavních postav tuto situaci v našem filmu zažije mnohokrát, podle matematického výpočtu - čtyři muži x pět žen. Přesně dvacetkrát. Vzniká sled miniepizod, které se slévají do jednoho příběhu o lásce, intrikách a sexu. Film Post Coitum je především o vztazích, ze kterých se láska nevytratila, protože tam nikdy nebyla.

Celý propletenec vzniká díky intrice ambiciózní asistentky ředitele Sabriny (Eva Elsnerová), která cítí, že její biologické hodiny již bijí na poplach. Rozhodne se ulovit svého šéfa Zikmunda (Jiří Langmajer). Strhne tak lavinu událostí, která postupně smetává všechny aktéry příběhu. Počínaje bezelstnou Zikmundovou partnerkou Violou (Beata Greneche) a poživačným stárnoucím hipíkem, fotografem Bakchusem (Franco Nero), přes naivního Jarouška (Mira Nosek) a jeho manželku, barmanku Messalinu (Mahulena Bočanová), až po zmatenou pannu Kristýnu (Lucie Vondráčková), otrlou studentku medicíny, přivydělávající si prostitucí - Kleopatrou (Sandra Pogodová) a pak překvapivě i zdánlivě neprůstřelného bohéma, rockera Adama (Richard Krajčo).

Devět rozdílných charakterů se svými potřebami a touhami rozpoutává na filmovém plátně hru, která se zpočátku jeví jako komická fraška, ale postupně z ní začíná mrazit v zádech. Divák je miluje i nenávidí zároveň, protože každý má šanci najít ve filmu moment, ve kterém pozná sám sebe.

Chcete mít lásku za každou cenu? Tak plaťte! Účet však bývá dosti překvapivý...

Režisér Juraj Jakubisko se po dlouhé odmlce po filmu "Nejasná zpráva o konci světa" pustil do moderního kontroverzního příběhu, který zcela jistě zaujme diváky svou originalitou. Posledním filmem producentské společnosti Jakubisko Film je umělecky kvalitní a divácky velmi úspěšná "Kytice". (oficiální text distributora)

JančiBači

Juraj Jakubisko nám serviruje chladná príbeh bez citu. Nechápem, prečo ho veľa ľudí považuje za brak. Dovolim si tvrdiť, že film nastavuje zrkadlo dnešnej amorálnej dobe.Aj v realite je to také, že každý s každým bez citu.Presne taký je aj film.Ludia su ako hyeny bažiace po sexe.Nehladia na city, lásku, na nič.Film je chladný a chladným aj byť mal.To sa mi na Jakubiskovi páči,že sa nebojí riskovať a spracuje akukolvek temu podľa seba. ()

Drnqonovic

Urgh... Co k tomuhle počinu říct... Ani ten dokola omílanej sex tu nebyl pořádně vidět. Ale Langmajer hrál parádního sviňáka, tak mu tu jednu hvězdu věnuju! ()

solskjaer odpad!

Tak tohle je bída a nic než bída. FIlmu by nepomohl ani kdyby v něm hrál Brad Pitt, prostě z ho... bič neupleteš. ()

lewwin

Nudáááááááááááááááááááááá! Jedna hvězdička pro Langmajera, a druhá velkou koncentraci vulgárních výrazů:)) Jinak crap - Nero ani Jakubisko nepomohli. ()

ZkuKol odpad!

Sedím na konári a je mi dobre zbožňuju! Ale tenhle film jasně naznačuje, že by se někdo měl smířit s členstvím ve festivalových porotách a sršením bonmotů, ale už nikdy! nikdy si sedat za kameru! ()

ne0

Nepřišlo mi to TAK strašné. Když je psaným žánrem komedie, tak proč ne? Párkrát jsem se zasmál... Navíc hudbu kapely Kryštof mám rád, takže proč ne. Je sice pravda, že film je tak nějak skoro o ničem, ale přežil jsem bez újmy na zdraví. ()

sedm.1

Tak pan Jakubisko si zřejmě myslel,že vodopádem nahoty,sexu a sprchou vulgarit natočí evropský film.To by ovšem nemohlo být vše tak odporně samoúčelné,trapné a směšné.Třeba se do toho stádia,kdy se tyto tradiční filmařské atributy v zahraničních filmech normálně vyskytují a nevypadají tak hrozně,také někdy český film dostane,ale zatím je to spíš fakt jen k smíchu a k ostudě.Co touto splaškou chtěli autoři říct nevím a ani mě to popravdě moc nezajímá,ale myslím,že jsem viděl zatím největší porevoluční filmařské dno.A pokud mají herci jako Langmajer potřebu hrát v něčem takovém(jasně,jeho výmluva,že to je jen pro peníze,už je otřepaná),tak se z toho dna jen tak český film nedostane.Hnus,bezúčelnost,exhibicionismus,trpnost,směšnost! ()

lskala odpad!

Už jsem viděl mnoho sraček a pokusů o film, ale tohle je extrém!!! Totální odpad mezi filmy!!! To už nezachrání ani lechtivé téma. 5% - Odpad! ()

misstake

Tak negativní hodnocení, jaké se tu objevuje pramení snad z kategorického nepochopení, snad z nadměrného očekávání, hlavně asi z kontroverze snímku. Já nic moc nečekal, nemám ani nic proti kontroverzním filmům, které jsou jen o tom jednom, a tak jsem se pobavil. Podle mě dobrý film a nechápu proč ho jak akademici, tak diváci šmahem odsoudili. Takový je asi holt osud těch kontroverzních. ()

casioa....

sonda do duše........hovoriaca o tom, ako tu vlastne "pozemšťania "/z veľkej večšiny/ nahliadaju na kauzalitu LASKA-SEX ?!? má to dačo do seba...je to sice take neučesane...no kto vie.....možno to je to prečo je to 3*pohodky :*-))) but...its only my opinion...please...dont BLAME Me :-)) thx....peace....love and SEX foreverLONGGG!!! ()

rozbris

Co si z tohoto filmu odnesete je, že se můžete podívat na poprsí českých celebrit, ale nic víc a nic míň, zase jeden trapný český nic neříkající film. ()

BlackTom

Ehm? Niečo mi ušlo? Keby to natočil pseudoumelecký puberťák, tak sa ani neobťažujem komentovať, ale majster Jakubisko?? Na staré kolená sa nám Juraj asi trocha zbláznil, pretože jeho Post coitum plný sexu á la Beverly Hills 90210 (každý s každým, už som len čakal, kedy Nero prehne Krajča) a nulovej poetiky (to čo malo byť to fajčenie trávy??) zaujme zrejme len najskalnejších fanúškov, ktorí v ňom budú hladať nejaké skryté posolstvo alebo soft-pornových maniakov, ktorí si tiež moc neprídu na svoje. No a ako v prípade neskoršej Bathory, ani tu nemôžem dať odpad!, pretože niektoré hlášky (zvlášť Nerove) ma pobavili a Jirka Langmajer je proste skvelý. Ale nenúťte ma, prosím, vidieť to znova! Jediné posolstvo, ktoré Jakubisko týmto filmom môže dať je to, že kto sa nato vydrží dívať do konca musí byť fakt šialený masochista... ()

xaver

Skutečně kontroverzní snímek. Děj? Téměř žádný. Jenom šoustání samoúčelné, bez ducha a fantazie. Primitivní. Ubohé. Jakubisko klesl hodně hluboko. ()

BlueZero

V niektorých erotákoch sa šuká menej. Ak mal tento film dej, tak len minimálny a to nevravím o úplne hrozných hereckých výkonoch a ešte horšom zvuku. ()

Zemřel režisér Juraj Jakubisko

Zemřel režisér Juraj Jakubisko