Po orgasmu je člověk ve zvláštním rozpoložení. Směje se tomu, pro co by před chvílí vraždil, říká věci, o kterých by normálně nemluvil... Devět hlavních postav tuto situaci v našem filmu zažije mnohokrát, podle matematického výpočtu - čtyři muži x pět žen. Přesně dvacetkrát. Vzniká sled miniepizod, které se slévají do jednoho příběhu o lásce, intrikách a sexu. Film Post Coitum je především o vztazích, ze kterých se láska nevytratila, protože tam nikdy nebyla.

Celý propletenec vzniká díky intrice ambiciózní asistentky ředitele Sabriny (Eva Elsnerová), která cítí, že její biologické hodiny již bijí na poplach. Rozhodne se ulovit svého šéfa Zikmunda (Jiří Langmajer). Strhne tak lavinu událostí, která postupně smetává všechny aktéry příběhu. Počínaje bezelstnou Zikmundovou partnerkou Violou (Beata Greneche) a poživačným stárnoucím hipíkem, fotografem Bakchusem (Franco Nero), přes naivního Jarouška (Mira Nosek) a jeho manželku, barmanku Messalinu (Mahulena Bočanová), až po zmatenou pannu Kristýnu (Lucie Vondráčková), otrlou studentku medicíny, přivydělávající si prostitucí - Kleopatrou (Sandra Pogodová) a pak překvapivě i zdánlivě neprůstřelného bohéma, rockera Adama (Richard Krajčo).

Devět rozdílných charakterů se svými potřebami a touhami rozpoutává na filmovém plátně hru, která se zpočátku jeví jako komická fraška, ale postupně z ní začíná mrazit v zádech. Divák je miluje i nenávidí zároveň, protože každý má šanci najít ve filmu moment, ve kterém pozná sám sebe.

Chcete mít lásku za každou cenu? Tak plaťte! Účet však bývá dosti překvapivý...

Režisér Juraj Jakubisko se po dlouhé odmlce po filmu "Nejasná zpráva o konci světa" pustil do moderního kontroverzního příběhu, který zcela jistě zaujme diváky svou originalitou. Posledním filmem producentské společnosti Jakubisko Film je umělecky kvalitní a divácky velmi úspěšná "Kytice". (oficiální text distributora)

Jaroslaf

nehodnotitelné. film natočen hůř než běžné domácí video ani hodnotitelný není. Každý záběr, každá zvuková stopa, každý herecký výkon, každá scéna je vymyšlena tak aby byla co nejabsurdnější, nejvíc dobrému vkusu se hnusící a nejamatérštější v dějinách filmu. Fandům efkových(???) filmů tvrdě doporučuji. ()

Šmoula

Ten, kdo psal scénář, se musel asi hodně vyřádit. Film mě zaujal svou jednoduchostí a hlavně se pořád vyvíjejícími vztahy jednotlivých herců. Nakonec jste vůbec nemuseli tipovat, kdo s kým skončí v posteli, jelikož si to rozdá každý s každým. ()

77Ivana

Tak tenhle film nemohlo zachránit vůbec nic. Kdyby Franco Nero věděl co z toho Jakubisko udělá tak uteče hodně daleko. ()

Grizzly

Uz je to dyl co sem to videl, ale pamatuju si, ze to bylo paradne ujety :)...jeden ulet stiha druhej, jedna sukacka druhou...suka tam Nero, Vondrackova, Krajco, Bocanova...suka tam kazdej a s kazdym a mezi tim se deje spousta ulitlejch picovin...na tenhle film musi mit clovek zaludek, ale ja musim rict, ze je to absolutne absurdni prdel ;) ()

Jeremiah

Tak se mi zdá, že poslední dobou došly J.Jakubiskovi nápady. Tento film je pro mne totální propadák, a že v něm hraje Franco Nero? - ten si přijel do Čech užít s hezkejma holkama - což L.Vondráčková jednoznačně je . Jinak si totiž neumím vysvětlit, že na tento scénář řekl ano. ()

mh.mail

10% — (To je divné, měl jsem pocit, že jsem k tomuto filmu už jednou komentář psal, ale možná bylo přání otcem myšlenky.) Tohle na mě dělalo dojem, jako kdyby Juraj Jakubisko právě objevil možnosti úprav digitálního záznamu pomocí poloprofesionálního střihového studia. Anebo jako kdyby právě objevil možnosti nějaké speciální halucinogenní látky. Franco Nero je vyloženě odporný stejně jako celý film. ()

Wawer odpad!

Kdyby aspoň ta erotika byla nasnímaná hezky, jenže ono ani to ne. Příběh je horší než v Private Teacher XXX, vizuál je na zblití a jediný, kdo něco hraje (tak trochu i proto, že, jako jediný, má co hrát) je Ondřej Pavelka. Jestli Jakubisko učí na FAMU, tak to pak pan bůh opatruj českou kinematografii ()

Heavyman

Jsou i horší opičárny než tohle. Divnej opravdo hodně divnej film. Franco Nero i tady docela ušel a pan farář Ondřeje Pavelky byl asi nejnormálnější:-) Krajčo mi přišel jak zfetovanej, ale asi to byl účel. Langmajer hrál hodně velkýho magora a ženský výkony ty nestály skoro ani za řeč, nejlíp na tom byla Eva Elsnerová. ()

Deratizer

Tento film je jeden velký trapas a Lucie Vondráčková jako panna je mega trapná. Vyspí se s tuctem chlapů a pak u každýho z nich zjistí, že je ženatý a začne hystericky vyvádět. Beru, že záměr její role bylo hrát naivní a důvěřivě hloupoučkou pannu, která dělá z každého vyspání velikou a vážnou událost, pochopil jsem co tím chtěl básník říci, ale bohužel to bylo opravdu trapný a uhozený. Stejně tam ani té nahoty nebylo moc k vidění, vidět je pouze pozadí nebo kozy, to je vše. Jednu hvězdu dávám za záběry té kočky, které byly úsměvnou perličkou filmu :-) ()

plagjoklas odpad!

Postrihané porno. nič viac. nulový príbeh dokonca aj na porno hercov sú týto "herci" slabí. A ke´d niekto nevie ako účinkuje marihuana tak nech netočí filmy kde ju fajčia. Hanba! ()

Pingu odpad!

Slyšel jsem, že je v tomto filmu nahá Lucka. Tak jsem si to půjčil, ale bylo to tak nekoukatelné, že jsem to až k tomuto okamžiku nedokoukal.... Snad si to ještě někdy půjčím, ale to už budu muset asi hóóóódně přeskakovat kapitoly !!! ODPAD !!!!! ()

Zemřel režisér Juraj Jakubisko

Zemřel režisér Juraj Jakubisko