Příběhy včelích medvídků (TV seriál)

• Československo

Eva Košlerová (kniha)

Eva Košlerová

Svatopluk Malý

Petr Skoumal

Pučmeloud a brouk kvapník jsou moji oblíbenci. A co víc dodat můj nejoblíbenější večerníček s krásným soundtrackem.(20.1.2008)

Včelí medvídci jsou česká loutková klasika, která si mě ale nezískala...(3.7.2008)

Výborně namluvené, perfektní hudba a písničky. A taky Pučmeloud. A všude samý sádlo!(18.12.2008)

Rozhodně jeden z nejpovedenějších českých večerníčků. Loutkám, nechybí styl a fazóna. Především Pučmeloudovi. Procítěné vyprávění v podání Josefa Dvořáka, Aťky Janouškové a Pavla Zedníčka. Nezapomenutelné Svěrákovy písničky s pěknými slovními hříčkami. Ne ne ne nesnídám, nesvačím, nestihnu to nestačím..Ústřední melodie a její text zde: Tam kde v noci jasně svítí světlušky, tam kde za srdce tě berou berušky. Tam kde vesele si žijou čmeláci, tam kde brouk si z brouka dělá legraci. Tam nás dneska večer možná čekají, pojďte po špičkách a potají.(18.2.2007)

Jako malá jsem si myslela, že to nejsou loutky, jako větší tam už provázky vidím :-)(21.4.2007)

• - Kontrola výtvarných honorárov vraj doložila neoprávnené vyplácanie presahujúce 100,000 korún za večerníček. (Raccoon.city)