Kultovní komedie Karla Janáka o teenagerech Rendym a Jáchymovi, kteří hodlají pokořit zasněžené horské svahy a získat obdiv půvabných dívek. Rendy a Jáchym jsou v počítačové herně snowborďáckými rekordmany. Na opravdovém prkně dosud nestáli, ale věří, že v povánočním týdnu pokoří zasněžené svahy a udělají dojem na skvělé sexy dívky. K jejich zděšení je ale na hory doprovází neskutečně jedovatá Jáchymova sestra Marta. Bratranec a správce chaty, kde jsou zadarmo ubytováni, si je plete s námezdními silami a spolu s Martou se jim snaží udělat z pobytu peklo. Neodolatelné bohyně, do kterých se Rendy s Jáchymem zamilovali, obletuje drsná trojice místních snowborďáckých suverénů... Veleúspěšná teenagerovská komedie plná kiksů, trapasů, ale i splněných snů je filmovým debutem režiséra a scenáristy Karla Janáka a proslavila se v ní mladá herecká dvojice Vojta Kotek a Jiří Mádl. (Česká televize)

lskala

Nejlepší film dvojice Kotek/Mádl. Po natáčení měli zalézt někam do křoví a končit v tom nejlepším!!! Vše ostatní, co ti dva natočili, stálo za hovno. Langmajer film zvedl ještě o level výš. 55% - 3*** ()

Cejny

Jo není nad to, když jedete na lyžák právě ve stejném roce, kdy jde do kin takovýhle film. Parádní scénky, u kterých se vždycky pobavím. Tisíckrát lepší, než letní Rafťáci. Navíc s výborným soundtrackem. ()

herr_carter

Pohádka o Karlu Janákovi, kterak našel díru na české filmové scéně a pomocí dvou kokůtků dostal do kolen nejednoho mladšího diváka...............moje hodnocení = 5,5 z 10. ()

Maynard.

56% voltů? To snad nee... Včera sem to viděl docela po dlouhý době a musím říct, že sem se fakt upřímně tlemil. A to nejen tomu jak vypadali Kotek s Mádlem zamlada. Je tam mraky džouků, dalo by seříct, že už legendárních a celkově to má solidní forsáž. To všecko podrhnutý dokonalým soundtrackem, kterej je na českou scénu hodně unikátní. Je to už taky docela doba, kdy to bylo v kinech, ale matně si vzpomínám, že sem na tom v kině byl s bejvalkou. Jízda na prknech je skvělá a ti co si to tam dávali tak taky slušný. A instruktorka dobře poradila - kluci, dejte váhu na přední nohu :o). Holky taky pěkný. Akorát je strašná škoda, že podobnech filmů jako Sněženky a Snowborďáci je tak strašně málo... A už se těším na prkno herdek :o) ()

Jiří K.

Tvůrci sic proklamovali, že snímek je na hony vzdálen současným německým a americkým oplzlým teenagerským komediím, myslím si, že to není tak úplně pravda. V některých scénách si s nimi nic nezadali. Skutečně, za celý film jsem se zasmál dvakrát. Zato soused v kině (v sedadle za mnou) se smál přímo hurónsky a já jsem postupem času spíše bavil kadencí jeho smíchu. Od odpadu tuto kvazikomedii zachránila jen titulní hudba a přítomnost Jirky Langmajera. ()

blastboy odpad!

špatná parodie na americjké teenagerovské komedie. vše je tak předvídatelné, až to není hezké. na filmu se evidentně šetřilo, kde se mohlo. kdyby se udělovali ZLATÉ MALINY je to horký kandidát. jen tak dál ()

Kanibal

Opravdu zábavná komedie, kterou poněkud sráží částečná technická nedokonalost a očividný nedostatek financí. Kluci hrají přirozeně, film je nacpaný hláškami a v hlavních rysech se bílží dnes již legendárním Prcičkám. ()

Lučo

chapem ze starsi recenzenti na tomto serveri nasli mnozstvo chyb na tomto filme a aj chapem preco, ale mne sa to pacilo. pacilii sa mi situacie, herci, gagy, hudba, slang a bavil som sa na tom vynikajuco a hned by som si to pozrel este raz asi to bude tym ze mam vek priblizne taky isty ako hlavne postavy... ()

darwin

Na tomto filmu je bohužel vidět přílišná snaha producentů vydělat co nejvíc peněz a taky snaha stát se kultovními českými "prcičkami". Na druhou stranu musím tvůrce pochválit, že to není tak strašné, i když je to český film a taky jsem se celkem dobře bavil. Plus za Michala Novotného v roli německého turisty a za Veroniku Freimanovou. ()

Red Meat

Rozhodně to nebylo tak špatné, jako jsem čekal. Naopak, místy jsem se celkem i dobře bavil. Film, který myslím naprosto plní očekávání cílové skupiny. ()

BlackTom

Podľa recenzií som očakával megaprepadák, ale náhodou... celkom sa to dalo. Samozrejme, radšej dám prednosť Rafťákom, no tí tu v tej dobe ešte neboli. Pár dobrých vtipov, pekné baby na snehu, dobrá hudba + Mazlík = fajn komédia na dlhú zimu :) ()

killjezor

Nevím,jestli se k tomuhle "dílku" vůbec vyjadřovat.Příjde mi,že české teen konedie vždcky vyzní dost trapně.2 hvězdičky za hudbu,ikdyž Bártu zrovna nemusím ()

Testament

Trapný pokus spojit Prci, prci prcičky a Sněženky a machry. Nejspíš proto, aby se film zalíbil jak teenagerům, tak i těm, co "mají rádi starou klasiku". Každopádně vtipy zde použité nejsou nějak dotažené do konce. Vyprávět příběh o tom, jak dvojice hrdinů chce prvně zasunout, nemá smysl. Ústřední dvojka Kotek a Mádl není špatná, ale dvojce "Tofi, Vaculík" nesahá ani po kolena, co se týká uvěřitelnosti jejich postav. ()

Miksilak

I když jsou pro mě oba hlavní představitelé trapní šašci, tak v tomhle filmy zas tak špatní nebyli. Mezi českými teenagerovskými komediemi je to určitě nadprůměr. ()

Wally

Jeden z prvních týnejdžrovských filmů...vlastně takový průkopník po kterém se otevřeli dveře dalším již méně povedeným filmům jako Rafťáci nebo Experti. Asi to není film na který by člověk chtěl koukat vícekrát, ale poprvé jsem se bavil a nebál bych se to doporučit komukoliv, kdo se chce zasmát. ()

klukluka

Jasně, lepší vypnout mozek. Ale pak je to jízda! Kdo se u toho aspoň párkát nezasměje, ten se nezasměje už nikdy... ()

Bathory – velkofilm po Československu

Bathory – velkofilm po Československu

25.02.2007

Stane se český Podfu(c)k (s)hitem?

Stane se český Podfu(c)k (s)hitem?

05.04.2006

Český lev je za námi