Je ot patřičně plytké, samoúčelné a frikulínovité, leč až mě udivilo, že mě to celkem bavilo. Scénář se slušně trefil do hovorové češtiny a neologismů, Janák dokázal film v rámci možností moderně slepit, hlavní herečtí představitelé zase dost uvolněně zahráli a souboj s matadory stříbrného plátna zvládají se štítem. Kvalitní je i převážně Chyškův soundtrack no a samozřejmě pánská část ocení jisté prasečinkami zavánějící scénky, v nichž se lze pokochat jemnou estetikou těla Barbory Seidlové a Martiny Klírové... Zdá se vám to pubertální? No fajn, tak proto ty tři hvězdičky.(1.1.2006)

• brit84

Do teď jsem to nikdy neviděl celý a měl jsem pocit, že se na to dá docela slušně koukat. Včerejšek mě ale vyvedl ze zažitého omylu. Trapný scénky a vtipy, kterých je film plnej, začnou lézt krkem hned, jak se v ději zopakují podruhé. Tedy hned od začátku. Jako jediný pozitivum shledávám držky Mádla, protože je to jeho parketa a vlastně je mně jako herec docela sympatickej. Narozdíl od Kotka...(30.12.2011)

Do pohody, do pohody, ale zas ne moc:) Asi už stárnu, což je ve dvaceti celkem šok, ale Snowboarďáci podle mě rozhodně díru do světa neudělají a za pár let se o nich taky mluvit nebude, hlášky rozhodně nezlidoví, prostě na Samotáře nebo podobnou věc to nemá. Nepochybuju, že pro určitou skupinu se stanou velmi oblíbeným kouskem, já taky neříkám, že se mi nelíbili. Líbili, bylo to fajn, smál jsem se některým fórkům, nenáviděl jsem rodiče a Ester Geislerovou a při pohledu na Martinu Klírovou roztával jako ten sníh na jaře, ale tohle nebude můj šálek svařáku. BTW obdiv Lucce Vondráčkové a Báře Seidlové, že i přes svůj věk docela vypadají na typické lyžákové partnerky věkové kategorie Vojty Kotka (nic ve zlém, holky:)). Hudba Snowboarďáků je skvělá. Tedy ne skvělá jako super skvělá, ale k filmu skoro božská. Pan Chyška a všichni ti co do toho šli a k jeho hudbě promluvili (zpěvem), tomuhle filmu přidali slušnou hodnotu, takže to je ve výsledku zcela nenáročná šedesátka.(31.1.2005)

No jak to ohodnotit? Režie stylová, patřičně "snowborďácká", hudba nemohla být lepší, ale nemusela se tolik opakovat (zvlášť On My Head je tam pořád), hlavní představitelé snad nemohli být lepší, hlášky skvělé, příběh průměrný, konec trochu pohádkový (naštěstí napravený takový pěkným fíglem, který bych snad mohl nazvat i pointou). Ale z celkového pohledu musím podotknout občasnou klipovou natahovanost. Těch cool snowborďáckých scén tam bylo přeci jen příliš. Spíš 3 a 1/2.(31.12.2004)

Palec nahoru. Na naše poměry vskutku povedený a svižný teenagerský film. Charismatické duo Kotek & Mádl. Tři (možná dokonce čtyři) neodolatelně krásné holky. Langmajer. Parádní pop rocková písnička. Dokonalá iluze bezstarostného mládí... Po všech těch náročných, případně křečovitě socialistických, a pohříchu nepříliš veselých sondách do života mládežníků, jaké u nás vznikaly za komančů, je tohle jednoduše příjemná změna. Možná trochu chtěná, místy maličko křečovitá, ale změna, jakou (protentokrát) určitě mohu. Řek bych, že se na to ještě někdy (tajně) podívám znova. A rád.(26.8.2007)

• - Film navštívilo v kinech 635 450 diváků a vydělal 61 455 120 Kč. (Pumiiix)

• - Když Jáchym (Jiří Mádl) a Randy (Vojta Kotek) nastupují do taxi, tak otvírají kufr u Octavia Combi, ale když odjíždějí, je z auta sedan. (baly10)

• - Když Jiří Mádl háže polívku po protivné sestře (Ester Geislerová), tak sedící blondýna v povzdálí u stolu je ve skutečnosti převlečený Vojta Kotek s parukou. (zdeny99)