Nic moc komedie, která se vzdává dobrého českého filmového kumštu a bere si to nejtrapnější z amerických stupid komedií, jako například Prcičky. Sněženkám a machrům to nesahá ani po kotníky. Přes všechny tyto negativa, mě film chvílemi bavil, a nejvíce se mi líbili ty buchty (Vondráčkovou nemyslím), za ně dávám 1* navíc.(12.1.2005)

Nechápem, prečo okolo tohto snímku bol taký ošiaľ. Klasická komédia, z ktorej sa dokonca vytrácajú prvky klasickej dobrej českej komédie a snaží sa hrať na americkú teenagerskú komédiu, čo ale zmiešaním českej mi to voláko nešlo. Pár milých a niekedy aj nečakane cool momentov, ale inak nič moc. 60%.(5.5.2006)

• Oskar

Ať si lámu hlavu jak chci, nemůžu přijít na to, co na tom filmu všichni mají. Jistě, je pro teenagery a to - upřímně řečeno - už nějaký ten pátek nejsem. Ale vzpomínám si, že když jsem byl, tak přesně tento druh filmu jsem nesnášel. Podle mě je to spíš naivní představa třicátníka o "teenagerovském světě" (pokud připustíme, že něco takového existuje, podle mě ne). Hrdinům je nějakých patnáct šestnáct, ale herci vypadají na třináct a chovají se jako desetiletí. Odmítám věřit, že skuteční teenageři takhle přemýšlejí. Ve věku šestnácti let je už člověk ve fázi jakéhosi prozření, deziluze. Čte Schopenhauera, Nietzscheho a jiné pozéry a zabývá se posledními věcmi člověka. :-) Snowboarďáci mi připadají víc jako povrchně vnějškový, "rodičovský" pohled na období, jemuž lidé s krátkou pamětí později říkají "sladké mládí". Jak napsal Anatole France: "Nic není tak zodpovědné za staré dobré časy jako stará špatná paměť." Ostatní to evidentně vidí jinak než já. Budiž. Ale v mých očích ten film příliš neobstál ani jako komedie. 40%(12.1.2006)

• igi B.

Já jen nechápu, co je na téhle ponejvíce nevtipné, otravné a jisté sortě puberťáků lacině se podbízející pičovině "sportovní"... Asi to kadění a blití a hulení, fak kůůl, Janáku! - - - P.S. Tak ještě že má pan rejžiser rád ty Coeny, že... Předpokládám, že u bří stříká... %-/ - - - - - (Poprvé viděno 12.4.2011 na ČéTéčku a tečka, hodnocení 19386., komentář zde jako petsettřicátýčtvrtý - 12.4.2011)(12.4.2011)

• brit84

Do teď jsem to nikdy neviděl celý a měl jsem pocit, že se na to dá docela slušně koukat. Včerejšek mě ale vyvedl ze zažitého omylu. Trapný scénky a vtipy, kterých je film plnej, začnou lézt krkem hned, jak se v ději zopakují podruhé. Tedy hned od začátku. Jako jediný pozitivum shledávám držky Mádla, protože je to jeho parketa a vlastně je mně jako herec docela sympatickej. Narozdíl od Kotka...(30.12.2011)

• - Spoiler: Hlídací "chůvičky" nefungují oboustranně, tudíž z té umístěné na pokoji u holek nemohlo být vůbec nic slyšet. (Lasskoun)

• - Když Jiří Mádl háže polívku po protivné sestře (Ester Geislerová), tak sedící blondýna v povzdálí u stolu je ve skutečnosti převlečený Vojta Kotek s parukou. (zdeny99)

• - Režisér a scénárista v jedné osobě snímkem debutoval na poli celovečerního filmu. Do té doby dělal jen reklamy a také kampaně pro filmové hity na TV Nova, kde má na svědomí například pověstný Titanic, který se plavil po Labi do Prahy. (imro)