Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  **

  Trošku iné oživenie Českej komédie ale škoda že po vzore Amerických teen-komedii. Ústredná dvojica Kotek - Madl v celku fajn obstáli ale ináč nič nové dej neponúka, zopár zábavných scén sa tu nájde ale hlavná vec že to pobaví široká a hlavne mladé publikum. ║Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $2,760,427(Česká republika a Slovensko)║(18.1.2008)

 • Dan9K
  ***

  A nebylo daleko ke čtyřem! Snad jen ta bezmoc, kdy si ti 2 sympatičtí troubové nedokázali poradit s těmi děsuplnými ad absurdum vystavěnými dospěláckými charaktery, drásala nervy skutečně rázně. No a holky jsou teda lepší v Rafťácích, tady na Lucku mám krapet averzi. Jinak je to fakt zábava, pár povinných scén, kdy se divák trapností zaculí a má to happyend, co víc si přát? Snad jen písničku Lords of the Boards!(6.4.2008)

 • tron
  ***

  “"Večeře!“ – "No jo, jenom dostříkám.“ – "Umyj si potom ruce." Väčšina divákov si vydarených SNOWBOARĎÁKOV pozrie z troch dôvodov. Prvý: nahá Lucia Vondráčková. Druhý: budú sa chcieť na vlastné oči presvedčiť, ako sa dokázali Česi (ne)vyrovnať americkým tínedžerským komédiám á la PRCI, PRCI, PRCIČKY. Tretí: sex. Vezmime to heslovite a postupne: áno (je tu jedna pekná scéna so saunou a Luciou), dokázali (mama jedného z hrdinov si v úvodnej štvrťhodinke prejde peklom, s akým by mal morálne problémy i Stifler) a áno (o sex ide vážne až v prvom rade). Prekvapivo sympatické, s krásnou horskou zasneženou výpravou, fajn ústrednou pesničkou Dana Bártu a vynikajúcimi hláškami („Si povídejte s veverkami.“; „Ať si trhne rovnátkama.“; „Být váma tak s tim moc nepočítáme, jedeme je totiž VOŠUKAT.“; „Odtěd mi budete říkat pane.“) a dialógmi („Napovídala mímo fotrovi, že tady fetuju.“ – „Co je to za blbost, to ti dosvědčím, že nefetuješ!“ – „No jo, jenomže ty prí fetuješ taky.“).(15.11.2005)

 • Fingon
  ***

  Od divácky tak úspěšného filmu (ke kterému jsem se, podotýkám) dostal více jak rok po premiéře, jsem čekal mnohem, mnohem víc. Podle všeho už nejsem teenager, a ačkoliv jsem u Snowboarďáků neusnul a leckteré vtípky byly skutečně 'hustý', výsledný dojem je hodně, hodně slabý. Teď by to chtělo nějakou teenagerovskou vyvražďovačku, když už jsme takhle světoví...(10.12.2005)

 • Karlos80
  *

  Panebože já jen žasnu jak někdo s tohohle toho filmu dva roky po jeho natočení může už dnes dělat kultovní komedii ! A blbnout tak hlavy nejen mladým. Jakoby nic lepšího před ní ani po ní už nebylo natočeno! To si myslíte že jsou vážně všichni v této zemi tak blbí ! Pro mě je například jestli se to takto a tímto termínem tady u nás vůbec dá označit kultovní dětská (puberťácká) komedie Sněženky a machři či Stav ztroskotání, kterým tato nesahá ani po kotníky. Děkuji vícekrát už nechci, tento paskvil přesněji snaha či zoufalý pokus o něco co už tady bylo jde naprosto skrz a mimo mě. Ani jindy sympatická a přirozená Barbora Seidlová nebo Veronika Freimanová, nezachrání tento film téměř od odpadu. Nejvíce nesympatičtí a neherečtí mi ale v celém tomto komerčním a rychlo-prodejném díle připadli ty kluci tedy ta druhá parta, těch hezounkých přiblbel na létajících prknech. To byla fakt síla se na ně koukat! O jednotlivých rolích, hereckých výkonech, střihu a hudbě se tady rozepisovat nebudu, to si myslím už za mě udělali jiní kteří hodnotili podobně tedy tak zhruba od 2* po odpad víc si to opravdu nezaslouží! Myslím že by to bylo fakt zbytečné. Ha, ha to jsem se zas jednou zasmál, až mě z toho bolí bránice! Ale je možné že bych to z dnešního pohledu dnešního puberťáka přeci jenom hodnotil jinak? Vždyť oni ani chudáci nic jiného kolikrát neznaj. A na dobu ve kterém vždy jednotlivý film vznikal se zásadně nekoukám a neobracím, (nekoukám se dopředu ani dozadu), hodnotím vždy z čista jasna a zásadně jen z dnešního nezaujatého pohledu. Slušný a vkusný film jde přeci natočit za každého režimu ne? ps: Pane Janák věnujte se radši kuličkám, teenagerovské komedie vám opravdu nejdou..(10.12.2006)

 • - Ve filmu můžeme vidět i režiséra Karla Janáka. V prvním záběru zařve s prskavkou v ruce: "Silvestr!", v dalším pak zachraňuje záběr při scéně, když Vojtěch Kotek při útěku z nemocnice spadne na silnici před auto, které se mu vyhne. (TheNine)

 • - Když Jiří Mádl háže polívku po protivné sestře (Ester Geislerová), tak sedící blondýna v povzdálí u stolu je ve skutečnosti převlečený Vojta Kotek s parukou. (zdeny99)

 • - Vojta Kotek si při natáčení vysnowbordoval lehký otřes mozku a Martina Klírová si zlomila ruku. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace