Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Renton
  ***

  Scénář: Karel Janák .. Konečně dobrá česká komedie, která skvěle pobaví nejen pubertální mládež, viz Vánoční scény.. Budete klukům fandit, jsou to sympaťáci a opravdu skvěle hrají a odpustíte režisérovy i nedodělaný scénář. A hádejte kam Vás to stejně jako mě bude lákat vyrazit na dovolenou? No na hory se snowboardem v ruce, balit holky a kluky či ženy a muže, jak je komu libo.. Co ve filmu opravdu nemá chybu je hudba. Doufám, že chystaná televizní minisérie zmíněné nedostatky smaže, vyplní některé prázdné dirky a vznikne český kult, který má zatím tak 69%, ale i prostor kam stoupat..:o)(7.11.2004)

 • woody
  *

  Jenom proto, že český film je sto let za opicema a Janák se zkušenostmi s maximálně tak s reklamním spotem na Sazku přijde s netradičním kamerovým cool lookem, mazanými hláškami a hustou On my Head, partou nehreců, přehrávajících hreců a roštěnkami, nevím proč bych měl dávat víc jak hvězdičku...A to to byl prosím původně tříhodinový seriál...Jako Prcičky se mi líbili, Stifflerovi jsem namakance věřil, Jimovi trapnost, ale tohle je nuda a vo ničem.Těm floutkům nevěřím ani hlášku a "Stříkéééj!" musel vymyslet chorý mozek, který jen ví jak táhnout na mediální branku...A nejlepší je, že to nyní budou samí panicové nanicové a -áci do omrzení...(14.12.2005)

 • Fingon
  ***

  Od divácky tak úspěšného filmu (ke kterému jsem se, podotýkám) dostal více jak rok po premiéře, jsem čekal mnohem, mnohem víc. Podle všeho už nejsem teenager, a ačkoliv jsem u Snowboarďáků neusnul a leckteré vtípky byly skutečně 'hustý', výsledný dojem je hodně, hodně slabý. Teď by to chtělo nějakou teenagerovskou vyvražďovačku, když už jsme takhle světoví...(10.12.2005)

 • freddy
  ***

  Ztráta panictví po česku aneb kterak se (ne)ztrapnit o vánočních prázdninách na horách a nakonec zasunout. Tohle je teenage komedie, která měla zajisté veliký potenciál a jsem přesvědčen, že ho z velké většiny dokázala využít. Jsou zde atraktivní scenérie, hromada sněhu, Silvestr na horách, zkrátka všechno to, co jsem nikdy na vlastní kůži nezažil a chtěl bych to někdy zažít. Do toho ucházející příběh, který není úplně špatný, ale ani nikterak neoslňuje. Ani po herecké stránce to není špatné, Vojta Kotek mi nevadí, ovšem Jirku Mádla nemám v lásce a zde mi zrovna dvakrát nesedl. Vše ale zachraňují Jiří Langmajer a především Pavla Tomicová, která zde prokázala komediální talent, a která podle mého názoru většinu herců zcela zastiňuje, což může být ale dáno i tím, že její role je napsána asi nejvtipněji a nejatraktivněji. Pokud se na to podívám po komediální stránce, tak pár vtipů se povedlo, takže i v tomto směru Snowboarďáci nijak vyloženě nezklamali. Celkově tedy tuto komedii vnímám jako průměrný film, který dokáže zabavit, aniž bych se u něj začal nudit, ale stačí se na tenhle film podívat jednou za čas. V mém případě uplynulo mezio prvním a druhým zhlédnutím zhruba nějakých šest let, což bylo tak akorát. Filmu uděluji tři hvězdy.(31.12.2011)

 • Tosim
  ****

  70%. Tam, kde Prcičky předvedly penis přilepený k VHS, stačí si Snowboarďáci s fórem zpoza otočených zad. Navíc je to film opravdu vtipný a humor u mě (třeba jako při Pánské jízdě) přebil hodně nedostatků. Především se mi zdá, že se režie snažila být leckdy až moc "kůl" a na druhé straně naopak často selhávala (např. při dialozích či nedotažení té či oné scény.) Odhalené hérečky si také zasouloží pochvalu a né, že né...sakryš, prostě se bavte! (;-)) Mohlo to dopadnout hůř, stačí se podívat třeba sem, možností je přehršel...(21.12.2004)

 • - Lucka Vondráčková trénovala snowboarding na Svatém Petru, aby nemusela být ve filmu zastupována dablerém. (HappySmile)

 • - Poté, co Milan (Jiří Langmajer) do díry na uhlí, nemá uvnitř obě ruce. Když ho pak ale přijde Gábina (Pavla Tomicová) "zachránit", vyčnívá z díry pouze hlava. (JONYT)

 • - Ve filmu můžeme vidět i režiséra Karla Janáka. V prvním záběru zařve s prskavkou v ruce: "Silvestr!", v dalším pak zachraňuje záběr při scéně, když Vojtěch Kotek při útěku z nemocnice spadne na silnici před auto, které se mu vyhne. (TheNine)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace