Trošku iné oživenie Českej komédie ale škoda že po vzore Amerických teen-komedii. Ústredná dvojica Kotek - Madl v celku fajn obstáli ale ináč nič nové dej neponúka, zopár zábavných scén sa tu nájde ale hlavná vec že to pobaví široká a hlavne mladé publikum. ║Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $2,760,427(Česká republika a Slovensko)║(18.1.2008)

A nebylo daleko ke čtyřem! Snad jen ta bezmoc, kdy si ti 2 sympatičtí troubové nedokázali poradit s těmi děsuplnými ad absurdum vystavěnými dospěláckými charaktery, drásala nervy skutečně rázně. No a holky jsou teda lepší v Rafťácích, tady na Lucku mám krapet averzi. Jinak je to fakt zábava, pár povinných scén, kdy se divák trapností zaculí a má to happyend, co víc si přát? Snad jen písničku Lords of the Boards!(6.4.2008)

“"Večeře!“ – "No jo, jenom dostříkám.“ – "Umyj si potom ruce." Väčšina divákov si vydarených SNOWBOARĎÁKOV pozrie z troch dôvodov. Prvý: nahá Lucia Vondráčková. Druhý: budú sa chcieť na vlastné oči presvedčiť, ako sa dokázali Česi (ne)vyrovnať americkým tínedžerským komédiám á la PRCI, PRCI, PRCIČKY. Tretí: sex. Vezmime to heslovite a postupne: áno (je tu jedna pekná scéna so saunou a Luciou), dokázali (mama jedného z hrdinov si v úvodnej štvrťhodinke prejde peklom, s akým by mal morálne problémy i Stifler) a áno (o sex ide vážne až v prvom rade). Prekvapivo sympatické, s krásnou horskou zasneženou výpravou, fajn ústrednou pesničkou Dana Bártu a vynikajúcimi hláškami („Si povídejte s veverkami.“; „Ať si trhne rovnátkama.“; „Být váma tak s tim moc nepočítáme, jedeme je totiž VOŠUKAT.“; „Odtěd mi budete říkat pane.“) a dialógmi („Napovídala mímo fotrovi, že tady fetuju.“ – „Co je to za blbost, to ti dosvědčím, že nefetuješ!“ – „No jo, jenomže ty prí fetuješ taky.“).(15.11.2005)

Od divácky tak úspěšného filmu (ke kterému jsem se, podotýkám) dostal více jak rok po premiéře, jsem čekal mnohem, mnohem víc. Podle všeho už nejsem teenager, a ačkoliv jsem u Snowboarďáků neusnul a leckteré vtípky byly skutečně 'hustý', výsledný dojem je hodně, hodně slabý. Teď by to chtělo nějakou teenagerovskou vyvražďovačku, když už jsme takhle světoví...(10.12.2005)

• Karlos80

Panebože já jen žasnu jak někdo s tohohle toho filmu dva roky po jeho natočení může už dnes dělat kultovní komedii ! A blbnout tak hlavy nejen mladým. Jakoby nic lepšího před ní ani po ní už nebylo natočeno! To si myslíte že jsou vážně všichni v této zemi tak blbí ! Pro mě je například jestli se to takto a tímto termínem tady u nás vůbec dá označit kultovní dětská (puberťácká) komedie Sněženky a machři či Stav ztroskotání, kterým tato nesahá ani po kotníky. Děkuji vícekrát už nechci, tento paskvil přesněji snaha či zoufalý pokus o něco co už tady bylo jde naprosto skrz a mimo mě. Ani jindy sympatická a přirozená Barbora Seidlová nebo Veronika Freimanová, nezachrání tento film téměř od odpadu. Nejvíce nesympatičtí a neherečtí mi ale v celém tomto komerčním a rychlo-prodejném díle připadli ty kluci tedy ta druhá parta, těch hezounkých přiblbel na létajících prknech. To byla fakt síla se na ně koukat! O jednotlivých rolích, hereckých výkonech, střihu a hudbě se tady rozepisovat nebudu, to si myslím už za mě udělali jiní kteří hodnotili podobně tedy tak zhruba od 2* po odpad víc si to opravdu nezaslouží! Myslím že by to bylo fakt zbytečné. Ha, ha to jsem se zas jednou zasmál, až mě z toho bolí bránice! Ale je možné že bych to z dnešního pohledu dnešního puberťáka přeci jenom hodnotil jinak? Vždyť oni ani chudáci nic jiného kolikrát neznaj. A na dobu ve kterém vždy jednotlivý film vznikal se zásadně nekoukám a neobracím, (nekoukám se dopředu ani dozadu), hodnotím vždy z čista jasna a zásadně jen z dnešního nezaujatého pohledu. Slušný a vkusný film jde přeci natočit za každého režimu ne? ps: Pane Janák věnujte se radši kuličkám, teenagerovské komedie vám opravdu nejdou..(10.12.2006)

• - Ve filmu můžeme vidět i režiséra Karla Janáka. V prvním záběru zařve s prskavkou v ruce: "Silvestr!", v dalším pak zachraňuje záběr při scéně, když Vojtěch Kotek při útěku z nemocnice spadne na silnici před auto, které se mu vyhne. (TheNine)

• - Když Jiří Mádl háže polívku po protivné sestře (Ester Geislerová), tak sedící blondýna v povzdálí u stolu je ve skutečnosti převlečený Vojta Kotek s parukou. (zdeny99)

• - Vojta Kotek si při natáčení vysnowbordoval lehký otřes mozku a Martina Klírová si zlomila ruku. (imro)