Kultovní komedie Karla Janáka o teenagerech Rendym a Jáchymovi, kteří hodlají pokořit zasněžené horské svahy a získat obdiv půvabných dívek. Rendy a Jáchym jsou v počítačové herně snowborďáckými rekordmany. Na opravdovém prkně dosud nestáli, ale věří, že v povánočním týdnu pokoří zasněžené svahy a udělají dojem na skvělé sexy dívky. K jejich zděšení je ale na hory doprovází neskutečně jedovatá Jáchymova sestra Marta. Bratranec a správce chaty, kde jsou zadarmo ubytováni, si je plete s námezdními silami a spolu s Martou se jim snaží udělat z pobytu peklo. Neodolatelné bohyně, do kterých se Rendy s Jáchymem zamilovali, obletuje drsná trojice místních snowborďáckých suverénů... Veleúspěšná teenagerovská komedie plná kiksů, trapasů, ale i splněných snů je filmovým debutem režiséra a scenáristy Karla Janáka a proslavila se v ní mladá herecká dvojice Vojta Kotek a Jiří Mádl. (Česká televize)

Shona

Ale jo u nás se točí i větší slátaniny. Směsice vtipných scének, dobré hudby a hezkých slečen, taková pohodička. Začínám na 3* i když je jasné, že za pár let se mé hodnocení propadne k 1*, možná až k odpadu. No hold nikdo nebude mladý věčně. ()

Meiers

Jakožto teenagerská zhovadilost to není špatný, avšak ve srovnání s o 30 let staršími sněženkami to absolutně neboduje. ()

Redix odpad!

Opět jeden ze snímků u kterého mi asi unikla jeho geniálnost. Naprosto trapnej humor s dvěma dementama v hlavní roly. Když do toho ještě začne zpívat feťák bárta tak nemůžu dát jinak než odpad! ()

Laca1313

Na občasné shlédnutí (tak jednou až dvakrát za rok) to jde. Ale jinak žádný zázrak. Jedna hvězdička je za Jirku Mádla,který tu podává dobrý výkon, a ta druhá je za pěkný holky,hlavně Martinu Klírovou (škoda,že zatim nehrála v žádném dalším filmu), které v zde můžeme vidět. Toť vše. Dlouho jsem uvažoval i o třetí hvězdičce za některé skvělé scény,ale bohužel tu ,,hraje,,(i když si nejsem úplně jistý,jestli jsem použil zrovna správné slovo) Vojta Kotek,kterého maximálně nesnáším,takže tu třetí hvězdičku bohužel prostě dát nemohu. Takže konečné skore je 2 a půl hvězdičky. ()

XR

Je to kultový film mojich 15-16 rokov, kedy som si prvykrat "pričuchol" k snowboardu. Videl som tento film asi 15-20krat, aj sme sa snažili z filmu vypozorovať nejaké základy snowboardovania :) aj sme sa na tom ako mladá partia bavili. Čerešničkou na torte je Lucie Vondráčková. Lucie Vondráčková ()

Luisis

Velice příjemné překvapení.Film je hodně nadčasový a není určen jen výhradně teenagerům, jak zde bylo zmíněno.Po zhlédnutí jsem již tak zkomírající České kinematografii dal ještě šanci - 80% ()

1Legend1

Jeden z mála světlých momentů v českých komediích. Kotek a Mádlem jsou přesně ty puberťáci, kteří se sem hodí. Rendy a Jáchym jedou na hory!:D 80% ()

h4k

Proč tolik hvězd? Ano, není to zrovna výkvět a vypadá to vcelku amatérsky, ale prostě to něco do sebe má a možná je to právě tím. Že vidíte něco co si na nic nehraje a je to jen relaxační podívaná, která je tak hloupá, až je vlastně strašně fajn ;) ()

tranquill

Asi zatím nejlepší česká porevoluční teenagerská komedie. Dostatek provokačních hlášek bez degradujících trapností nebo vulgarit, akce, výborné výkony mladých herců a hereček a v neposlední řadě dosud nejlepší rockový soundtrack v českém filmu (P.S. plakát Soilwork překvapil, ještě je k tomu pustit... :-) ()

kilobyte

Nejlepší jsou záchodové scény. SPOILER! I přestože celou dobu těm holkám lžou, nechali je zaplatit večeři, vloupali se k nim, odposlouchávali je a málem je otrávili, tak jim stejně na konci dají. Holt mají holky rády gaunery. ()

HawkeyP

Poměrně hustá záležitost o tom, jak dva vymašťěný puberťáci blbnou na horách. Bavil jsem se skoro stejně dobře jako u prvních a třetích Prciček, jen škoda, že v poslední třetině už tvůrci nemají žádné nové nápady, jen ždímají ty staré. A ten konec by taky potřeboval dost vylepšit. ()

catt

výborná hudba, dobře udělaný film, skvělá zábava pro náctileté, pro starší je to určitě ke koukání ()

truhlik

Komedie snažící se napodobit American Pie alespon hlavni pointou pribehu...Par dobrych vtipku u kterych se zasmejete, ale obcas az moc prehnane. Nejhorsi na celelm filmu byla drza sestra, ktere se bali avsak zcela nesmyslne. ()

Bathory – velkofilm po Československu

Bathory – velkofilm po Československu

25.02.2007

Stane se český Podfu(c)k (s)hitem?

Stane se český Podfu(c)k (s)hitem?

05.04.2006

Český lev je za námi